IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3311  
Стар 10th July 2013, 16:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Пуфпаф циците които си качил са перфектни за мен. Аз не обичам големи цици никакви, но все пак ако са големи да са силиконови.
Отговори с цитат
  #3312  
Стар 10th July 2013, 19:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И аз не харесвам естествено големи гърди,а само силиконови и то направени да изглеждат достатъчно натурално
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3313  
Стар 11th July 2013, 17:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Пуфпаф циците които си качил са перфектни за мен. Аз не обичам големи цици никакви, но все пак ако са големи да са силиконови.
Шоки, и на мен ми харесват. Е, може да са и малко по-големи, ама и така са супер. То ние нали сме с малки импланти с теб и ... такива си харесваме. На Кели Брук ... кравешко ми идва на голо. Иначе в бельо си ми харесва.
Отговори с цитат
  #3314  
Стар 11th July 2013, 18:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Инче аз колко пъти повторих на доки, че не искам големи цици....но определено можеше да са една идея по-големи. В третия месец бяха в идеалното си състояние, но се смалиха още, за съжаление, след това. Но сега си ги харесвам и такива и много им се радвам. Постигнах най-накрая, да бъда в мир със себе си.
Отговори с цитат
  #3315  
Стар 12th July 2013, 16:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
На Кели Брук ... кравешко ми идва на голо. Иначе в бельо си ми харесва.
Kравешко виме от където и да се погледне
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3316  
Стар 13th July 2013, 09:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Постигнах най-накрая, да бъда в мир със себе си.
Е, това е най-важното. Аз пък щото хич не обичам да ми обръщат внимание, та така съм си добре. Като искам по-големи - хоп, слагам сутиен.
Отговори с цитат
  #3317  
Стар 13th July 2013, 10:15
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
Smile

Момичета,не мога да си намеря бански.Ако ми стане горе(чашка С) долнището ми е голямо-или обратно-точно долнище с малка чашка.Започвам да се замислям дали да не напълнея
Отговори с цитат
  #3318  
Стар 13th July 2013, 11:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Е, това е най-важното. Аз пък щото хич не обичам да ми обръщат внимание, та така съм си добре. Като искам по-големи - хоп, слагам сутиен.
Инче и аз съм точно като теб. Въобще не обичам да привличам излишно внимание и точно за това избрах малки гърди.

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Момичета,не мога да си намеря бански.Ако ми стане горе(чашка С) долнището ми е голямо-или обратно-точно долнище с малка чашка.Започвам да се замислям дали да не напълнея
Hera може, ако имаш възможността да си купиш два чифта едни и същи бански, но с различен размер и да размениш двете части. Незнам по какви стандарти се правят банските и бельото, но аз цял живот патя от този проблем.
Отговори с цитат
  #3319  
Стар 13th July 2013, 11:35
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Хера ... откога не си се мяркала, забрави ни.
Сакън, недей да напълняваш ... и аз така обикалях преди 2 години и накрая намерих магазин, в който се съгласиха да ми дадат различни горнище и долнище - т.е. долнището беше с 2 номера по-малко. Дано и ти намериш такъв магазин и с такава разбрана продавачка. В крайна сметка като се замислиш има много жени, които са с широк ханш, а слабички нагоре, така че такава замяна би трябвало да е в полза на магазините. Друг вариант е да си купиш бански с горнище само от плат, та да ти стане и долнището, пък горнището че ще ти бъде малко по-изрязано ... все ще го изтърпиш.
Отговори с цитат
  #3320  
Стар 13th July 2013, 13:10
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Хера има мн магазини ,който предлагат поотделно горнище и долнище,просто тр да се раходиш:Etam.Sugar baby на Триумф на някой места и др. Успех в търсенето..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.