IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th January 2007, 20:40
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране Ринопластика и обица на носа

Здравейте!Тъй като от доста време чета само без да пиша , най-после се реших и аз да се включа.Другия вторник ми предстои да си правя операция на носа и исках да попитам след като махна обицата ми от носа дупката е ясно че ще ми зарастне,но след това дали ще мога да си го продупча пак и след колко време ме интересува?Аз ще попитам и доктора като се видим на 23-ти , но исках да попитам и вас ....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th January 2007, 20:44
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th January 2007, 20:49
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

олеле от всичко това което изсчетох вече почнах да се притеснявам.До сега нямах никакви притеснения , а сега започнах да се замислян.Май май от както чета тук не съм видяла един да е доволен.Защо ли почва да ме обзема страх.Хора укоражявайте ме , че ми остана малко време и ще се побъркам от притеснения
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th January 2007, 20:57
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Мерси много!Наистина се надявам всичко да мине добре , защото май месец ми предстои бал и искам да изглеждам прилично след като ме изпишат от болницата ще гледам да пусна някои снимчици и ще дам малко по компетентна информация , че за сега не съм още много навътре в нещата иначе да спе стя въпроси от сорта къде я прави? и колко струва? - ще кажа,че ще се оперирам при доц.Джамбазов частна клиника "Каспела" , цената е 600 лева като останалата половина ми е поема здравната каса.Стискайте палци
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th January 2007, 21:10
Ol`Dirty`Bitch Ol`Dirty`Bitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 117
Изпратете съобщение чрез ICQ до Ol`Dirty`Bitch
По подразбиране

Тънко ще минеш.Тва че повечето не са доволни се дължи на факта,че от голям,гърбав,хрущялест и грозен нос не може от 1 риноплаястика да стане перфектен.Но твоя е хубав и сега и съм сигурна ,че с една операция само ще стане много хубав,тъй че няма изобщо смисъл да се притесняваш.А за обицата-естествено че ще можеш пак да си пробиеш носа,ама питай лекаря след колко време че тук май никой не знае
__________________
Прави каквото трябва,да става квото ще
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94308
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th January 2007, 21:22
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th January 2007, 22:51
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

ох , вече ми е насрочена датата .... ако не ми беше насрочена датата можеше да се позасмисля дали да започвам , но като съм тръгнала да го давам до край поне.Няма за кога да се отказвам , остава ми само да се надявам всичко да е успешно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th January 2007, 22:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Според мен пък тук бъркаш:
Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
след като ме изпишат от болницата ще гледам да пусна някои снимчици и ще дам малко по компетентна информация , че за сега не съм още много навътре в нещата
Въпросът не е след излизане на болницата да си компетентна, а преди. Много консултации с хирурзи, много изучаване на техниките, след оперативния период и изобщо всичко, всичко касаещо ринопластика.

И още:
Цитирай:
Първоначално написано от SheLLia
Наистина се надявам всичко да мине добре , защото май месец ми предстои бал и искам да изглеждам прилично
Не че времето до бала е малко, ама не е и много. По-добре не дръж на това носът ти да е нов за бала, а проучи добре, отложи за след него , ако се налага. И без друго от събития като тези остават мили спомени и снимки в албума, не е нужно да се задълбочаваш в носа.

И, разбира се, стискаме палци, каквото и да решиш, бъди сигурна!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th January 2007, 23:14
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

аз съм разучила що се отнася до ринопластиката почти всичко , само дето още не съм я претърпяла и не знам ще има ли болка няма ли да има нали при всеки е индивидуално.Този факт леко ме притеснява , но вече е решено няма време за колебания.Пожелавам си само и единствено успех
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2007, 17:37
SheLLia SheLLia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 51
По подразбиране

е,моят няма гърбица.Просто е изкривен на ляво и е леко разширен.Дано поне с това се справят
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.