IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th April 2011, 16:49
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
Да, може, ама чак да си загуби дотолкова ума, че да си поиска морковчето и марулката от украсата на чинията! Айде, ша ва замола! Човек за люти чушки ли мисли, като му се ебе?
Е добре де, може да е малко по-смотан от останалите. Мисля, че като цяло ме разбра какво имах предвид
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th April 2011, 17:33
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Саше,харесваш ми....
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th April 2011, 17:34
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Един път отивам аз на дицкотека, влизам вътре и кво да видя, ено момиче с червеноа може и синьо да е било Викам си сеа ако не й поиграя като азис отпред със столичните ми чалъми, обаче тя нещо се правеше на недостъпна и реших да ползвам тайното ми оръжие - поздрав от дижея. Отивам, викам му дижей пусни на крис дебур лейди ин ред, той ми вика тва да не ти е радио христо ботев бе, ше пусна на азис и малина нещо, нали малините са червени, и аз бех О К.
Тя се качи на стола, после на масата, раздава се като пред заминаване за Аляска и накрая си избра некв кючек и аз с тръгнах с подвита опашка
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th April 2011, 17:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пини имаше една тема за чалгата миналата година-едва не ме баннаха пак:Д
Та по-добре да не се започва пак тази тема...!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th April 2011, 18:10
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

добре че не ми се налага да я слушам тази музика. Аз уважавам правото на всеки да слуша музика според вкуса си, но в БГ тази музика те залива отвсякъде, независимо дали ти харесва или не. Лошото е че наистина не са само плиткоумни хора, дето я слушат, наистина има доста интелигентни млади хора, които също са се "научили" да я слушат.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th April 2011, 18:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Аре пак почнахте с пенсионерските си истории

Ми като не ви харесва , не я слушайте бе (чалгата) !

Слушам си всякаква музика и съм не по-малко интелигентна от тия дето слушат опера или джаз примерно
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th April 2011, 18:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

този пост към мен ли беше насочен?
защото аз първо казах че уважавам правото на хората да слушат каквато музика искат
и второ подчертах, че тази музика не се слуша само от плиткоумни
...или как да разбирам обобщението, че който не слуша чалга е с пенсионерски разбирания????
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th April 2011, 18:42
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
Един път отивам аз на дицкотека, влизам вътре и кво да видя, ено момиче с червеноа може и синьо да е било Викам си сеа ако не й поиграя като азис отпред със столичните ми чалъми, обаче тя нещо се правеше на недостъпна и реших да ползвам тайното ми оръжие - поздрав от дижея. Отивам, викам му дижей пусни на крис дебур лейди ин ред, той ми вика тва да не ти е радио христо ботев бе, ше пусна на азис и малина нещо, нали малините са червени, и аз бех О К.
Тя се качи на стола, после на масата, раздава се като пред заминаване за Аляска и накрая си избра некв кючек и аз с тръгнах с подвита опашка
Може и ти да си...да.да.да.да....
Само,че долавям някаква ирония,което не ми допада...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th April 2011, 18:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

"Интелигентният човек не може да има нищо против чалгата. Това е все едно докторът да се опитва да оперира висока температура. Не чалгата кара една нация да изглежда проста, а обратното: простата нация по естествен път ражда чалга. Чалгата е следствие, а не причина. Вижте се къде и как живеете, вижте как и за какво си говорите, вижте се какво и колко получавате." Мартин Карбовски
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th April 2011, 19:28
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Саше,харесваш ми....
:* :* :*
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОНКУРС'Найякозарязваненагадже'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:29.