IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 18th April 2012, 13:47
Compass Compass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Здрасти! Не знам как е при теб, но аз си правих подобна преди месец в Ст.Загора при д-р Стефан Митроев и не съм доволен изобщо. Ще правя отново същата операция, но при друг доктор. Този мисля че се учеше на мен. 3 часа операция и накрая - нищо. Толкова съм възмутен, че не знам какво да напиша ...
Отговори с цитат
  #652  
Стар 21st April 2012, 01:09
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Аз си я правих преди почти месец на 28.03 при Евстатиев в Токуда.Повече от доволен съм<като се има предвид цената му сравнена с другите,а и настина ушите ми станаха перфектни.Вече се поотпуснаха и започнаха да придобиват нормалната си форма,а и болките и изтръпналостта общо взето отминаха>Останаха само още 10 дни да нося лентата по цял ден.Само за момента зад едното имам съсиреци кръв и сугирно другата седмица ще ходя при доктора да го питам какво ще я правим,но с 2 думи съм повече от доволен Ако имате някакви въпроси ги задавайте,с радост ще ви отговоря

П.П.А до горния пост:не знам как си се навила да си правиш такава операция в Стара Загора-София е истината
Отговори с цитат
  #653  
Стар 21st April 2012, 17:11
Compass Compass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Попаднал си на кадърен доктор. Аз не за съжаление. Реших в Ст.Загора, понеже ми е близо. Вече съжалявам. Не само че не са направени, но си личи интервенцията. Едното е намачкано от страни и е много грозно. Моята беше на 16 март. Никаква промяна, дори е по-грозно сега.
Отговори с цитат
  #654  
Стар 22nd April 2012, 23:24
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Compass Виж мнението
Попаднал си на кадърен доктор. Аз не за съжаление. Реших в Ст.Загора, понеже ми е близо. Вече съжалявам. Не само че не са направени, но си личи интервенцията. Едното е намачкано от страни и е много грозно. Моята беше на 16 март. Никаква промяна, дори е по-грозно сега.
Ако имаш парите и желанието и парите,отивай в София в "Токуда" при доц.Евстатиев,може и да успее да оправи пораженията
Отговори с цитат
  #655  
Стар 25th April 2012, 08:25
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

JICA====КОЛКВО ВРЕМЕ НОСИШ ЛЕНТАТА...ЗАЩОТО НА МЕН МИ КАЗА 14 ДНИ...САМО ДЕНОНОЩНО И ПОСЛЕ САМО ВЕЧЕР, НО АЗ ВИКАМ ДА Е ПОНОСЯ 1 МЕС....ВЕЧЕ МИНАХА 20 ДНИ И СА МИ ПО - ДОБРЕ...ОЩЕ ВИ СА ЛЕКО ИЗТРЪПНАЛИ ...
Отговори с цитат
  #656  
Стар 25th April 2012, 14:59
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
JICA====КОЛКВО ВРЕМЕ НОСИШ ЛЕНТАТА...ЗАЩОТО НА МЕН МИ КАЗА 14 ДНИ...САМО ДЕНОНОЩНО И ПОСЛЕ САМО ВЕЧЕР, НО АЗ ВИКАМ ДА Е ПОНОСЯ 1 МЕС....ВЕЧЕ МИНАХА 20 ДНИ И СА МИ ПО - ДОБРЕ...ОЩЕ ВИ СА ЛЕКО ИЗТРЪПНАЛИ ...
Еми то май зависи от доктора,който те е оперирал.На мен Евстатиев ми каза 20-25 дни денонощно и после 3 месеца,докато спа.Днес е 19-тият ден от махането на превръзката,и я нося още през деня,но не толкова често както в началото.Иначе вече не са нито изтръпнали нито нищо,всичко си е нормално вече
Отговори с цитат
  #657  
Стар 26th April 2012, 12:12
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

АМИ ТВОИТЕ С РЯЗАНЕ НА ХРУЩЯЛА ЛИ СА...ЗАЩОТО ИМАЛО ЗНАЧЕНИЕ..ОХ...МНОГО МЕ Е СТРАХ ДА НЕ КЛЕПНАТ ПАК..ЩЕ ПОЛУДЕЯ НАПРАВО...
Отговори с цитат
  #658  
Стар 26th April 2012, 19:17
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
АМИ ТВОИТЕ С РЯЗАНЕ НА ХРУЩЯЛА ЛИ СА...ЗАЩОТО ИМАЛО ЗНАЧЕНИЕ..ОХ...МНОГО МЕ Е СТРАХ ДА НЕ КЛЕПНАТ ПАК..ЩЕ ПОЛУДЕЯ НАПРАВО...
Едното е с рязане,а другото с рязане и пилене...просто не го мисли това дали ще клепнат,каквото дойде,аз мисля вече да спирам да нося лентата защото моите са много смачкани и прилепнали....а и то вече е зараснала раната и едва ли ще се върнат в старото си положение...просто не го мисли
Отговори с цитат
  #659  
Стар 27th April 2012, 12:22
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

ПРАВ СИ..КАКВО ТОЛКОВА....БИ ТРЯБВАЛО ВЕЧЕ ДА СА ЗАРАСТНАЛИ И ДА НЕ СЕ ВЪЗВЪРНАТ...АЗ СМЯТАМ ДА НАПРАВЯ ТОЧНО 1 МЕСЕЦ..И ЩЕ Я МАХНА..И ПОСЛЕ САМО ВЕЧЕРТА ЩЕ Е СЛАГАМ...ДАНО ТЕЗИ ДОКТОРИ СА СИ СВЪРШИЛИ КАКТО ТРЯБВА РАБОТАТА И НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ МИ СЕ НАЛАГА ТАКАВА ОПЕРАЦИЯ..КАКВОТО И ДА СИ ГОВОРИМ, ИЗОБЩО НЕ Е ПРИЯТНО..АЗ 20 ДНИ ПОЧТИ НЕ МОЖЕХ ДА СИ ЛЕГНА НАСТРАНИ ...ВСЕ МЕ НАБОЛЯВАХА...МЕЖДУ ДРУГОТО ВИКНАХА ЛИ ТЕ НА КОНСУЛТАЦИЯ СЛЕД 1 МЕС...И СПОРЕД ТЕБ ТАЗИ КОНСУЛТАЦИЯ ЩЕ СЕ ЗАПЛАЩА ЛИ ОТНОВО....ПИТАМ , ЗАЩОТО СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ДА ХОДЯ...САМО ДЕТО ЩЕ КИХНА ОШЕ 30 ЛВ ., ЗА ДА МИ КАЖЕ ---ДА, ДА ВСИЧКО Е НАРЕД..
Отговори с цитат
  #660  
Стар 29th April 2012, 13:22
Compass Compass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 4
По подразбиране

jicaka, колко ти струва на теб операцията? На мен 850, но ми 'легна' около 1000лв. и накряя едно голямо - нищо. Иде ми да рева на глас. Теглил съм парите специално за операцията и сега ще ги изплащам 1г., а ефект - няма. Трябва нова операция, но кога и къде ... Оперираха ме в Окръжна болница в някаква мизерна операционна и накрая дори ме накараха да платя 4-5 дни престой потребителска такса, а не съм лежал и ден Не че нещо, но нямам думи ... Парите даваш тайничко на доктора предварително, а те зачисляват за нещо друго Мила родна картинка
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.