IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 1st May 2012, 16:48
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

SILVI4KA----не са ми казали да ходя след 1 месец на преглед,но аз още на 7-мия ден след махането на превръзката ходих,защото ме притесняваше нещо,но не са ми взели и една стотинка,но все пак зависи от болницата

COMPASS-много гадно се е получило с теб,но ако искаш всичко да е наред,може би ще трябва да намериш смелост и пари и да си направиш нова операция.На мен операцията ми беше 1500 лв,но 500 лв. бяха от здравната каса,понеже доктора излезе свестен човек и минах по някакви клинични пътеки.Иначе относно плащането-няма такива неща,като да даваш парите на ръка и такива неща-всичко се плаща на касата и то СЛЕД операцията,при изписването.Засега,да не казвам голяма дума,но ушите ми са много добре,а и вече спрях да нося лентата през деня,но все пак РИСКА от връщането им съществува до 6-тия месец,така че да не бързамда говоря.Иначе моята операция я правиха в "Токуда" в София и ме оперира доц.Евстатиев,който между другото е национален консултант по пластична хирургия.Също така няма мизерни опрецаионни и такива неща-операционната беше в отлично състояние,като по време на операцията,освен доц.Евстатиев имаше още един доктор,който му асистираше и около 3-4 медицински сестри
Отговори с цитат
  #662  
Стар 7th May 2012, 14:19
Compass Compass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 4
По подразбиране

jicata, благодаря ти за отговора Имам смелостта, но трябва да отделям отново пари за същата операция. Няма друг начин, защото това което стори с мен д-р Стефан Митроев от Ст. Загора е пълна гавра ... Дано не се обърка някой да се подложи на операция при него. За мен той е некадърен пластичен хирург ...
Отговори с цитат
  #663  
Стар 15th May 2012, 16:01
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Хмм и аз се бях ориентирала към Евстатиев , но ми се вижда бая възрастен и имам чувството , че ще му стане нещо по време на операцията...
Отговори с цитат
  #664  
Стар 15th May 2012, 16:12
helan 77 helan 77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране корекция на уши

Здравейте, аз съм нова във форума. Чела съм всички мнения по темата и вчера си направих корекция на ушите при д-р Кънев във Вита. Още не мога да кажа нищо за резултата, но като отношение доктора е много внимателен и тактичен. Много боли, защото ми е втори ден, но дано си заслужава. От години се мотая да си направя тази интервенция и дано си заслужава.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 18th May 2012, 16:32
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Katerina27----това че е по възрастен нищо не значи и не е оправдано да си правиш такива изводи,напротив поне според мен при пластичната хирургия опита е от най-голямо значение,а Евстатиев го има в изобилие
Отговори с цитат
  #666  
Стар 19th May 2012, 15:24
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Няма спор , че опитът е важен, затова мисля поне на консултация да отида при него. : ))))
Отговори с цитат
  #667  
Стар 4th June 2012, 17:01
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
По подразбиране

здравейте можете ли да ми препоръчате някой добър пластичен хирург на уши - за град София става дума
и ако може да ми кажете каква цена е горе долу една операция
Отговори с цитат
  #668  
Стар 6th June 2012, 20:56
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Пластичен хирург не се наемам да ти препоръчвам. Цените варират доста , но аз лично не бих дала повече от 1500лв. То в България и 5000лв да дадеш за такава процеду резултатът пак не е сигурен...
Отговори с цитат
  #669  
Стар 6th June 2012, 21:50
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
По подразбиране

ти правила ли си такава операция?
Отговори с цитат
  #670  
Стар 7th June 2012, 08:58
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Все още не , защото като отида на консултация и ми казват ушите ти са идеални изобщо не ги пипай. Наистина формата им е супер , но толкова ли не разбират , че ги искам по-прилепнали към главата. Щом съм отишла на консултация значи според мен имам нужда от отопластика , но както и да е...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.