IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th March 2011, 21:30
Bril Bril не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 319
По подразбиране

1.Коса третирана с къна е много рисково да се обезцветява-задължително трябва да го кажеш на стилиста. 2.Безамонячните руси бои не могат да изсветляват косъма,те са само за поддържане или нюанс на вече руса коса. 3.Най-добре не прави с косата си нищо сама в случая.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th March 2011, 21:40
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

И аз съм за това САМА-НЕ!
Отиди на фризьор...и поговори,нищо не губиш.Разкажи му терзанията си,какво искаш...дори му принтирай снимката и отиди....
Аз така направих и хората ме разбраха...докато постигна цвета ,който искам има още де..но малко по малко се получава. Успех и на теб!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th March 2011, 02:06
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

То момичето сигурно одавна е придобило цвета на тази фолк дива, ама да си кажа,лично аз бих препоръчала да изчакаш това черно да ти израсте, след това кичури и боя едновременно, задължително при фризьор всичките тези неща, иначе на лореал цвета е хелзинки/ не съм запомнила от коя серия е мисля че от preference беше/ е страхотен.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косатамолявиипомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.