IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 27th April 2011, 23:12
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Виждам,че обсъждате моят лекар. Аз се оперирах при доц.Юрий Анастасов.Бих го написала с главни букви,но да не излезе,че си натрапвам мнението-невероятен е,и като лекар,и като човек.Изключително ерудиран,подробен и безпристрастен в мнението си.
Обясни ми всичко мнооооого подробно като наблегна на рисковете.
Не знам дали съм споменавала,баща ми е хирург и му го казах още в началото за да знае,че винаги мога да проверя информацията,която ми дава.
Думи нямам за този човек!Ако се оперирам някой път втори път,пак ще е при него.

Лъки,много ми е интересно какво е било това предаване по БТВ?Кога са го давали?Нямаш ли линк случайно.
Преди да се оперирам се колебаех между доцента и Тепавичарова.Прерових целия нет,разпитвах къде ли не и попаднах само на едно момиче,недоволно от него като в крайна сметка доцента е коригирал безплатно недостаъка,а вината не е била изцяло негова,тъй като момичето е имало и някакви физиологични особености.
И ако решиш да пращаш снимки бих те помоли да пратиш и на мен.
  #1762  
Стар 27th April 2011, 23:13
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Честито и от мен,Мегън!Дано не ти създават никакви проблеми.
Лелеееее,420 кубика?!!Как ще са малки,бе жена?Какви са ти мерките-височина,кг?
  #1763  
Стар 28th April 2011, 13:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Честитка на Меган,само здраве и щастие с новите гърди
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1764  
Стар 28th April 2011, 13:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Гвен, като споменавах по-горе имена нямях предвид Николай, а Емил Георгиев. Не го приемай лично
Или за друго се плесна по главата?
Между другото, твоите снимки има ли ги още някъде? Отново съм любопитна да видя твоите
А аз къде съм написала, че съм Николай, та да го приемам лично....?
Пляскането по челото е за иронията, с която коментираш хирурзи, без дори да имаш преки впечатления от работата им.... А това с титлите, възрастта и др. подобни допълнштелни техни бонуси или недостатъци намирам за супер грозно... Просто такова ми е мнението; нищо лично..това че Ильо или Заякова примерно нямат титла "доцент" или "професор" не ги прави автоматично по-лоши специалисти от тези, които ги имат... Тук е важна и практиката, и усетът...титли се взимат лесно, прецизна работа се свършва малко по-трудно. Както и да е. Не ми се спори.
Моите цици ги няма отдавна качени в нета по различни причини. На някои много близки мои познати съм им ги пускала на лични.

Честито на Меган от мен!!

Последно редактирано от gwendoline : 28th April 2011 на 13:17
  #1765  
Стар 28th April 2011, 18:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Гвен, възхищавам се колко мъдро отговаряш винаги! Евала!
Аз просто съм невъздържана, холерик - и винаги казвам, каквото ми идва на момента, без да си давам сметка дали ще обидя някой, а в случая от постовете ми се промъкваше и възгордяност. А това е грях. Грях!
Приемете моето покаяние!
И все пак..и все пак - оставам верен защитник на докторката си ) А вече казах защо.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1766  
Стар 28th April 2011, 20:47
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Имам един въпрос към оперираните с разрез през ареолата....Има ли ли сте болки на ареолите и кога са отшумяли? Днес ми е 17-ти ден след операцията и друг дискомфорт не усещам, освен свръхчувствителност (ако така бих могла да го нарека, защото не е точно болка) на ареолите? Като ги натисна не ме болят, но при триенето в дрехите....е ужас, все едно с шкурка ми ги търкат.... Четох, че след операцията си губели чувствителността за определен период, а при мен точно обратното?!?!

Меган, честито и от мен! Бързо възстановяване и много положителни емоции с новите ти придобивки!
  #1767  
Стар 28th April 2011, 21:03
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Тина,на мен това ми беше основното оплакване-трябваше да мине месец от операцията,за да отзвучи.Не се шашкай изобщо)
  #1768  
Стар 28th April 2011, 21:06
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Имам един въпрос към оперираните с разрез през ареолата....Има ли ли сте болки на ареолите и кога са отшумяли? Днес ми е 17-ти ден след операцията и друг дискомфорт не усещам, освен свръхчувствителност (ако така бих могла да го нарека, защото не е точно болка) на ареолите? Като ги натисна не ме болят, но при триенето в дрехите....е ужас, все едно с шкурка ми ги търкат.... Четох, че след операцията си губели чувствителността за определен период, а при мен точно обратното?!?!
И при мене имаше изразена чувствителност парвият месец и половина.

При мене разрезът е отдолу,но въпреки спортният сутиен и тениска ,от суичъра и при мене имаше до скоро триене.Както ти казваш: леко болезнено триене...А при месечно неразположение нямам думи да изразя и дискомфорта при гърдите ми.Такова чудо никога не е било.Хем че боли ,отново се подуха и определено и сутиена ми пречеше.А като си вземах душ от леката водна струя ареолите направо си ме боляха.Ама 3-4 дена изтарпях.От седмица вече всичко си е наред слава богу и нямам нито триене ,нито болка.А от снощи си позволявам за мъничко и на една страна да се излежавам на диванчето ми.
  #1769  
Стар 28th April 2011, 21:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Имам един въпрос към оперираните с разрез през ареолата....Има ли ли сте болки на ареолите и кога са отшумяли? Днес ми е 17-ти ден след операцията и друг дискомфорт не усещам, освен свръхчувствителност (ако така бих могла да го нарека, защото не е точно болка) на ареолите? Като ги натисна не ме болят, но при триенето в дрехите....е ужас, все едно с шкурка ми ги търкат.... Четох, че след операцията си губели чувствителността за определен период, а при мен точно обратното?!?!
На мен ми е местена само едната ареола. Първо при нея намах чувствителност, но сега почти се възвърна и не ми създава дискомфорт.
Обаче тази която не е рязана е точно както описваш - свръхчувствителна и понякога ме боли от допир.
Минаха 70 дни от операцията, а не усещам да има кой знае какво подобрение
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1770  
Стар 28th April 2011, 21:55
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

И аз съм с разрез през ареолата.Първите 2 месеца ми бяха свръхчувствителни,като на едната гърда в долната половина нямах никаква чувствителност.Постепенно това изчезна,но на моменти все още ми е неприятен допира до ареолите.И на моменти ме болят само разрезите,много странно.....
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:58.