IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2271  
Стар 2nd October 2011, 15:40
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Да питам тук. Рано тази сутрин се събудих от болки, което ми се случва за първи път. Боли между двете гърди, на точно определени места. Освен това сякаш имах каменна плоча върху циците. Защо?
  #2272  
Стар 2nd October 2011, 16:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Колко време е минало от операцията ти??
Защо се доверявате на некадърници, това не мога да разбера...
__________________
Ordnung muss sein!
  #2273  
Стар 2nd October 2011, 17:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Освен това сякаш имах каменна плоча върху циците. Защо?
Нали не очакваш 10 дена след операцията да можеш да скачаш с парашут?

За болките е най-добре да се обадиш и консултираш с лекаря. Така както ги описваш ми се струва, че е напрежение от мястото където гръдният мускул е "захванат" за гръдната кост.
  #2274  
Стар 3rd October 2011, 02:47
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Да питам тук. Рано тази сутрин се събудих от болки, което ми се случва за първи път. Боли между двете гърди, на точно определени места. Освен това сякаш имах каменна плоча върху циците. Защо?
Аз имах подобни болки, сякаш точно в определени точки обикновено сутрин, но и от време на време през деня някъде между 2-4 седмица след операцията. Болката беше поносима, силно локализирана и краткотрайна.

Каквото и да е при теб обаче, непременно се консултирай с лекаря си.
  #2275  
Стар 3rd October 2011, 09:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,колко време преди операция не трябваше да се приема аспирин и това отнася ли се и за Упсарин-а???Тези дни пих малко повече от последния,че се опитвах да хвана нещо вирусно.Да знам занапред,че ако има нещо подобно само Упсарин-а ме спасява.
И още едно въпросче,ама незнам дали тук му е мястото.Имали ли сте проблем с гърлото след интубацията.Понеже аз съм имала и ако трябва да бъда честна малко ме е страх от това.
  #2276  
Стар 3rd October 2011, 09:42
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

По повод на възстановителния период - и аз съм сама с дете, което беше на 3 г. към момента на операцията. Чувствах се много добре след като ме изписаха, някъде на 48 час след операцията. Захванах се с всичко по старому - чистене, търчане след детето и т.н. Не съм се пазила въобще - резултатът е, че отворих 3 от общо 4-те разреза на операцията, което в голяма степен опорочи естетичния резултат от иначе прекрасно направената мастопексия и в момента се подготвям за ревизия на белезите около ареолите. Като се прибави това,че аз нямам импланти, а само повдигане т.е. болката и натоварването са в пъти по-малко....помислете си добре и непременно се погрижете за нужните ви почивка и спокойствие след операцията. Моят съвет е 1 месец тотално пазене - никакво влачене на торби, вдигане на детето на ръце, багажи, градски транспорт и т.н., а след импланти - това пазене вкл. и поне 2 седмици лежане и почивка.
  #2277  
Стар 3rd October 2011, 21:29
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Момичета,колко време преди операция не трябваше да се приема аспирин и това отнася ли се и за Упсарин-а???Тези дни пих малко повече от последния,че се опитвах да хвана нещо вирусно.Да знам занапред,че ако има нещо подобно само Упсарин-а ме спасява.
И още едно въпросче,ама незнам дали тук му е мястото.Имали ли сте проблем с гърлото след интубацията.Понеже аз съм имала и ако трябва да бъда честна малко ме е страх от това.
3-5 дена преди операциата аспирин д не се приема,под никаква форма,удължава времето на кървене,тоест забавя съсирването
  #2278  
Стар 3rd October 2011, 21:40
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета ..Моля ви за помощ..И аз съм със силиконови импланти ..Вече станаха 2 месеца и до сега нямах никакви оплаквания.Болката вече напълно изчезна и гърдите ми стоят страхотно ..Но белега ми не изсветлява и не намалява ..напротив от 2 дена започна много да ме сърби и днеска забелязах,че са се появили гнойни образувания,като малки мехурчета с гнои..сега белега стои много тъмно червен по дебел и на места с тази гной ..Много съм уплашена ..И проблем ми се засилва с това че операцията е правена във Варна, а аз живея в Мадрид и сега съм си тука ..Още утре ще ида при лекар,но тук нещата стават малко бавно и докато стигна до пластичен хирург ще минат 2/3 дена ..,а аз до тогава ще полудея...Нищо друго не ме притеснява гърдите са ок ,но знам че на 2 месеца белега вече трябва да е наред ,а моя сега си проявява проблемите ..ПОМОГАЙ ТЕ !!!
  #2279  
Стар 3rd October 2011, 23:25
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Как очакваш да ти помогнем ? Нали не мислиш , че повечето тук са пластични хирурзи , които могат да те прегледат през компа и да те излекуват ???
Отиди си на лекар и това е !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2280  
Стар 4th October 2011, 00:07
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Exclamation

Трябва да те види хирург,колкото се може по-скоро!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.