IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3261  
Стар 10th February 2012, 18:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Джуфи, не бързай да купуваш много сутиени, защото има още да се дооформяш. Нелс, спокойно. Просто си се обездвижила а и колкото и да е след операцията организма е поотслабнал. Аз на месец и половина си почнах танците и все още се задъхвам яко като играя.
  #3262  
Стар 10th February 2012, 18:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, абсолютното обездвижване на дивана се случи.. То и времето подпомогна де. Не бях подготвена за това, честно. Вярвах, че ще е като риното - на 2 седмица бях забравила. Ама яваш, яваш.. то се е видяло, че много бавно ще се случват нещата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3263  
Стар 10th February 2012, 18:58
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Хааа и моита позната на 3 ден била до 5 на дискотека,без сутиен,без шевове с 450 сс..А аз по доктори още ходя...На :-p

Маркова не мога да устоя на по 3 евро са ми Н§М и интимиссими,и Ямамаи ...)

Нелке Та трите са една и съща форма и марка,само различен цвят,а различни мерки.
Моя от декатлон не е еластичен,спортен, и е 80 С,но ми е малак ...)
Това е защото не е еластичен..
Всички са безшевни..Гледаи еластичноста..
  #3264  
Стар 10th February 2012, 19:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Хааа и моита позната на 3 ден била до 5 на дискотека,без сутиен,без шевове с 450 сс..А аз по доктори още ходя...На :-p
Да, бе, тез хора - НЕчовеци!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3265  
Стар 11th February 2012, 08:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Според мен това за фитнеса са раздувки - и аз се прасках преди операцията, че нищо няма да ми има, но идея си нямах за какво става въпрос.
Момичета, за да споделя нещо - правя житния режим, той е до 18-ти (10 дни) и после следва бавно захранване. Умувам да го направя 7 дни, да имам време да се позахраня преди опеарцията (на 21-ви). Не е сложна, аз нали съм правила корекция, но все пак да не съм тотално сдух физически, въпреки че до този момент не се чувствам така. Миналата година ми беше по-трудно, а сега ама грам нищо по-различно не чувствам заради това че съм на жито. Малко ще ме е яд да не го изкарам до край... чудя се...
  #3266  
Стар 11th February 2012, 10:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Според мен това за фитнеса са раздувки - и аз се прасках преди операцията, че нищо няма да ми има, но идея си нямах за какво става въпрос.
Момичета, за да споделя нещо - правя житния режим, той е до 18-ти (10 дни) и после следва бавно захранване. Умувам да го направя 7 дни, да имам време да се позахраня преди опеарцията (на 21-ви). Не е сложна, аз нали съм правила корекция, но все пак да не съм тотално сдух физически, въпреки че до този момент не се чувствам така. Миналата година ми беше по-трудно, а сега ама грам нищо по-различно не чувствам заради това че съм на жито. Малко ще ме е яд да не го изкарам до край... чудя се...
Защо не го оставиш за след операцията? Хем ще се пречистиш по-лесно от упойки/медикаменти..?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3267  
Стар 11th February 2012, 10:07
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Много ми е превъзбудено и едно такова нетърпеливо на душата, предвид наближаващата консултация Все едно, че ще се женя, б@си

АниК, какъв е този житен режим?
  #3268  
Стар 11th February 2012, 10:11
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелс, ти като прясно оперирана при И.С., можеш ли да ми опишеш горе-долу как стоят нещата с пълната анестезия? Знам само, че д-р Мирчев я прилага без интубация. Как става събуждането - чрез вливане или сама се събуждаш? Колко време трае?
  #3269  
Стар 11th February 2012, 10:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нелс, пратих ти снимка в съобщения във фейсбука.
  #3270  
Стар 11th February 2012, 11:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Нелс, ти като прясно оперирана при И.С., можеш ли да ми опишеш горе-долу как стоят нещата с пълната анестезия? Знам само, че д-р Мирчев я прилага без интубация. Как става събуждането - чрез вливане или сама се събуждаш? Колко време трае?
На мен д-р Мирчев ми направи мн добро впечатление. Аз също съм със задръжки относно анестезията, особено неинтубационната, защото съм чувала, че е по-рискована.. А за интубацията трябва да предупреждавам анестезиолога, че са ми нестабилни предните зъби(изкъртени от предна интубация ) и да внимават с тръбата.. Казах му на Мирчев ако се наложи интубация... той дори не ме остави да довърша, вика "Няма да се наложи". Аз ОБОЖАВАМ хора, които ми дават категорични отговори! Мразя "ако", "може би", "най-вероятно", "ще направим каквото можем, пък да ставата квото ще"...
Особено когато си оставяш здравето в нечии ръце, искаш да знаеш, че човека знае какво върши, а не оставя нещата на случайността.

Упойката наистина е мн лека, веднага си в съзнание и адекватен. Няма студ, втрисане, двудневно спане.. Единственото при мен е, че пак повръщах, но аз повръщам от една голяма водка.. Такъв ми е организма.

Не се притеснавай за упойката. Единственото ти "притеснение" трябва да е крайния резултат, така че е хубаво това, което правиш сега - да разпитваш, търсиш, преценяш какво точно искаш и най-важното - да го обясниш на Стоянов.

Кога ти беше консултацията?
Нали знаеш, че на консултацията ще решите имплантите и метода? Трябва да си напълно одготвена! Независимо дали ще избереш Стоянов или не.

Цитирай:
Нелс, пратих ти снимка в съобщения във фейсбука.
Благодаря, страхотни са!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.