IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 15th March 2013, 15:49
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията. Освен, ако не го откажеш разбира се. И пак щях да припадна пред операционната от страх! Тъкмо се оплаквах на анестезиолога, че не им действат успокоителните.... и се събудих едни гърди напред. Сериозно момичета, с чисто сърце ви го казвам - няма място за притеснение! Хем ще се събудите, хем няма да ви боли. Или поне ще е напълно търпимо!
И на мен преди операцията, като ми разправяха приятелки, че най-много да усещам нещо като силна мускулта треска си мислех, че ме лъжат, за да не изпадам в паника. Оказаха се прави! В клиниката първите 24ч. не биха ви оставили да ви боли! После у дома, ако хич, ама хич не държите на болка, един Аулин решава проблема!
От цялата операция, най-неприятно е прибирането до вкъщи, заради друсането по пътя. Просто дръжте здраво СиСите в ръце и това е!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 15th March 2013, 16:03
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ама сте лигли, ааааа! Няма да боли, не е страшно. Стига сте се вкарвали У филми.

Истина е, че докато се тревожите преди операцията, се събуждате с едни гърди напред. Сякаш всичко минава за миг.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 16th March 2013, 00:05
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията. Освен, ако не го откажеш разбира се. И пак щях да припадна пред операционната от страх! Тъкмо се оплаквах на анестезиолога, че не им действат успокоителните.... и се събудих едни гърди напред. Сериозно момичета, с чисто сърце ви го казвам - няма място за притеснение! Хем ще се събудите, хем няма да ви боли. Или поне ще е напълно търпимо!
И на мен преди операцията, като ми разправяха приятелки, че най-много да усещам нещо като силна мускулта треска си мислех, че ме лъжат, за да не изпадам в паника. Оказаха се прави! В клиниката първите 24ч. не биха ви оставили да ви боли! После у дома, ако хич, ама хич не държите на болка, един Аулин решава проблема!
От цялата операция, най-неприятно е прибирането до вкъщи, заради друсането по пътя. Просто дръжте здраво СиСите в ръце и това е!
Аз да похваля анестезиолога на Пеев.Както казва и Лидето много неусетно ме приспа,докато си говорех в операционната и ...се събуждам с цици
Най-хубавото беше,че почти не ми се гадеше и повръщах веднъж или два пъти,но пък ме болеше като за световно,защото отказвах болкоуспокояващи.
Сигурно съм била смешна,но като ме поведоха към операционна,се върнах взех кутиите с имплантите,за да не ги пропуснем
Отговори с цитат
  #224  
Стар 16th March 2013, 08:54
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
При Д-р Пеев, където се оперирах аз, дават Ксанакс преди операцията.
Ксанакс е идеално.Пила съм го.На мен ми действа и наистина си в едно такова състояние на непукизъм.Дано да ми дадат ксанакс и на мен или поне подобно
Отговори с цитат
  #225  
Стар 16th March 2013, 17:46
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета при повдигане без имплант,сутиена пак ли трябва да е на триумф.Не става ли друг на reflections например.Не мога да открия мой размер.И в интернет няма.
Отговори с цитат
  #226  
Стар 19th March 2013, 21:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз днес най-после минах при др Дойчева на ехограф, преди година и половина ги сложих. Защото Стоянов каза за контролен да отида с ехографска снмика.
Всичко било идеално, само се стъписа за цикатриксите (така ли се пише). Ама вика "Важното е да се възприемеш така" , аз си мисля "Не само, че се възприемам ми и много се харесвам!"
Ама щом се стъписват хората, да взема да направя един лазер...?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #227  
Стар 19th March 2013, 21:21
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Нелка,имаш предвид т-образния белег ли? Не ти пречи да пробваш.. и някви избелващи кремчета също...
Отговори с цитат
  #228  
Стар 19th March 2013, 22:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Нелка,имаш предвид т-образния белег ли? Не ти пречи да пробваш.. и някви избелващи кремчета също...
Да, Т-образния.
Белега е релефен, направо в основата на гърдата е като твърдо топче с размерите на железен лев. Притеснявах се, че тези твърди образования ще попречат да се види нещо по-страшно, но док каза, че нама никакъв проблем да се различат нещата.
Добре е поне , че белезите около ареолата са като косъм и не си личи там.
Само в основата са като корабни въжета.
Но пък гърдите ми толкова добре се получиха, че тея белези въобще не могат да ми помръчат щастието!

Лазера го обмислям от есента. Ще си направя проучването - не искам да си давам парите, за нещо, което няма да има ефект.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #229  
Стар 19th March 2013, 22:43
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

или което може да ти навреди...така е!Кефи се на гърдите си,защото са перфектни и само ти си знаеш какви са били...
Отговори с цитат
  #230  
Стар 19th March 2013, 22:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
или което може да ти навреди...така е!Кефи се на гърдите си,защото са перфектни и само ти си знаеш какви са били...
Аз си се кефя, ама взех да се замислям какво ще се случи, когато трябва да ги покажа на мъж.. Те, милите, каквито са плашливи.. страх ме от реакции..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.