IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 19th October 2010, 09:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Браво, Марисабела! Хубаво е, че си решила проблема си.Не смятам, че има само един единствен добър хирург.Нека са много за да ни помагат.Но е хубаво да имаме толерантност, а недоволството да подкрепяме с факти!
Момичета и момчета, все пак, аз пак казвам:ЗА МЕН ДОЦ.ДЖАМБАЗОВ Е СТРАХОТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ.ВИНАГИ ЩЕ СЪМ МУ БЛАГОДАРНА!
радвам се за теб,но спри да пишеш да ходят всички при него във всички теми!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #112  
Стар 23rd October 2010, 19:01
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Лош личен опит!!! Доц. Джамбазов е изпълнителен директор на най-голямята болница в България и въпреки многобройните си ангажименти работи и за пациентите си,MARISABELA!
Мили момичета,

Най-голямата болница в България е, мисля, Александровска.

В България има няколко университетски болници, към които има университети за хумнна медицина и това са:

УМБАЛ "Александровска" - София
УМБАЛ "Света Марина" - Варна
УМБАЛ "Свети Георги" - Пловдив
УМБАЛ "д-р Георги Странски" - Плевен
УМБАЛ Стара Загора

Има и няколко други "УМБАЛ-а", на които няма да се спирам, защото здравеопазването ни е такова, че всеки ден сме свидетели на преименувания и преструктурирания.

Други мноооого големи и, бих казала, високо технологични болници са ВМА и Правителствена в София.

Никоя от гореизброените болници далеч не отстъпва на Свети Георги и съм склонна да споря, че не само Александровска е по-голяма, но това не е целта на моя постинг.
Искам да ви помоля да спрете да пишете откровени глупости, с които да вкарвате в заблуда хора, които не са много наясно с нещата и некоректно да рекламирате един или друг специалист.
Аз съм изключително радостна, че има човек като доцент Джамбазов, от когото са доволни много хора и се надявам броят на тези хора да расте.
Не знам дали си давате сметка, обаче, че прекалената възхвала на един специалист и отричането на всички други (не визирам конкретен потребител, а отделни постинги), може да изиграе лоша шега на човека, който ви е помогнал да възвърнете самочувствието си.

Мое лично убеждение е, че едва ли Джамбазов ще се изкефи на подобен постинг, при положение, че той не е верен, хайде да го наречем - леко преувеличен (в случай, че се визира факта, че той е и.д. на Свети Георги). Така го поставяте в неудобно положение, все едно той се е "похвалил" на някого от вас, че е най-голямата клечка в държавата измежду лекарското съсловие.

Споделете кой ви е оперирал, кажете дали сте доволни, дайте да видим някоя снимка и престанете да пишете, че всички освен д-р Х са льохмани и че той е управител на Млечен Път и на още две-три галактики, и че "силата е винаги с него"....
Отговори с цитат
  #113  
Стар 24th October 2010, 15:02
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Vera, мила! Изглежда не си прочела добре онова, което съм написала.Много ясно споменах, че това тук не е улична раздумка, а място за обмяна на впечатления и преживявания. Никого не рекламирам, камо ли да заблуждавам! А това, че доц. Джамбазов е изп.дир. на УМБАЛ,, СВЕТИ ГЕОРГИ'' ПЛОВДИВ е известно на всеки средно интелигентен , добре информиран българин, така че не е нужно доц. да се хвали. Ще казвам, винаги, за него хубави неща . Ако някой се дразни от този факт си остава за минус за него!

БЛАГОДАРЯ ВИ ДОЦ. ДЖАМБАЗОВ, БЛАГОДАРЯ ВИ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 24th October 2010, 15:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

БЛАГОДАРЯ ВИ ИВАН ЙОРДАНОВ,ВИЕ СТЕ УНИКАЛЕН УНГ СПЕЦИАЛИСТ.ВИЕ СЪТВОРЯРВАТЕ ШЕДЬОВРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #115  
Стар 24th October 2010, 15:16
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

И АЗ ВИ БЛАГОДАРЯ Д-Р ЙОРДАНОВ. ВИЕ СТЕ УНИКАЛЕН ЛЕКАР.
АКО НЕ БЯХТЕ ВИЕ ЩЯХ ДА СИ ХОДЯ С КРИВИЯ ГАДЕН НОС, НАПРАВЕН ОТ ДЖАМБАЗОВ И ДА НЕ МОГА ДА ДИШАМ ПРЕЗ НЕГО. БЛАГОДАРЯ!!!!

и аз просто споделям опит
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #116  
Стар 24th October 2010, 15:53
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Vera, мила! Изглежда не си прочела добре онова, което съм написала.Много ясно споменах, че това тук не е улична раздумка, а място за обмяна на впечатления и преживявания. Никого не рекламирам, камо ли да заблуждавам! А това, че доц. Джамбазов е изп.дир. на УМБАЛ,, СВЕТИ ГЕОРГИ'' ПЛОВДИВ е известно на всеки средно интелигентен , добре информиран българин, така че не е нужно доц. да се хвали. Ще казвам, винаги, за него хубави неща . Ако някой се дразни от този факт си остава за минус за него!

БЛАГОДАРЯ ВИ ДОЦ. ДЖАМБАЗОВ, БЛАГОДАРЯ ВИ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!
Ще си позволя да ти отговоря само, защото виждам, че съвсем съзнателно се правиш, че не разбираш за какво става дума.

Единственото, което исках да кажа с предишния си постинг е, че УМБАЛ "Свети Георги" НЕ е най-голямата болница в България. Не се опитвай да придаваш тежест на любимия си хирург като умишлено или поради незнание пишеш неверни неща. По-добре публикувай снимки, като искаш да го похвалиш.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 24th October 2010, 16:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
И АЗ ВИ БЛАГОДАРЯ Д-Р ЙОРДАНОВ. ВИЕ СТЕ УНИКАЛЕН ЛЕКАР.
АКО НЕ БЯХТЕ ВИЕ ЩЯХ ДА СИ ХОДЯ С КРИВИЯ ГАДЕН НОС, НАПРАВЕН ОТ ДЖАМБАЗОВ И ДА НЕ МОГА ДА ДИШАМ ПРЕЗ НЕГО. БЛАГОДАРЯ!!!!

и аз просто споделям опит

__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #118  
Стар 24th October 2010, 17:40
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Вера, разбрах те.Говорих за добре информиран, средно интелигентен българин. Не се заяждайте са глупости и не имайте за миродавно мнението на хора, които очевидно нищо друго не правят освен да се важничат! Нямам предвид точно теб Вера. Този когото визирам ще разбере!!! А МОЖЕ И ДА НЕ СЕ ПОЗНАЕ.

За теб, Вера две елеме Настояще

Днешната Университетска МБАЛ “Свети Георги” е правоприемник на бившата болнична структура към ВМИ - Пловдив. През август 2000 г. със заповед на министъра на здравеопазването е преобразувана като търговско дружество – Еднолично акционерно дружество. Притежава разрешение за осъществяване на лечебна дейност от януари 2001 г.
Разположена е на две бази – База 1 /терапевтични клиники/– на бул. В. Априлов 15а и База 2 /хирургичен блок/ - на бул. Пещерско шосе 66, между които съществува 24-часова транспортна връзка за придвижване на болни и лекари-консултанти. Разполага с 1258 легла, чиято използваемост достига 80-90%. Всички болнични стаи са оборудвани с телевизор, а в хирургичния блок разполагат със собствен санитарен възел.
Във връзка с изпълнение на националните задачи по спешна медицинска помощ болницата се е утвърдила като основен център за обслужване на спешни състояния на болни от града и областите от Южна България. УМБАЛ “Свети Георги” е един от утвърдените центрове, включени в програмата за донорство на органи и тъкани за трансплантация.

Кадровият състав понастоящем е в състояние да удовлетвори целите и задачите на болницата. Структурен състав на персонала:


Категория

Брой души

Висш медицински персонал
520

Полувисш и среден медицински персонал
920

Висш не медицински персонал
44

Помощен персонал
794

ОБЩО
2278

Мнозинството от висшия мед. персонал има добра езикова подготовка и компютърнтарни справки:
Отговори с цитат
  #119  
Стар 24th October 2010, 17:41
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

и още!!!

В момента болницата е разположена на територия от 258 декара и е изградена на павилионен принцип. Земята е публична държавна собственост с принципал -Министерство на здравеопазването и не подлежи на приватизация. Разполага с 1100 легла, от които 408 хирургични и 120 интензивни. Висшият медицински персонал е 540 души, а от тях 441 са и преподаватели на допълнителен договор с Медицинския университет, 177 са с научна степен, а 108 са хабилитирани - професори (36), доценти. Болшинството от избраните за ръководители на катедри към Медицинския университет, както и основната част от републиканските консултанти по отделните клинични дисциплини са наши лекари и преподаватели.

Около 90 % от завършилите специалност МЕДИЦИНА в България са възпитаници на Софийския медицински факултет и преминават през клиниките на Александровска болница.

В клиниките на болницата се осъществява следдипломна квалификация и специализация на повече от половината лекари на България. Всички те имат по 1 - 2 основни курса годишно и множество тематични курсове и индивидуални специализации. Единствено при нас се провеждат държавните изпити за придобиване на основните клинични специалности.



ЗА ИНФОРМИРАНОСТ!!!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 24th October 2010, 17:52
1029 1029 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 29
По подразбиране

http://alexandrovska.com/node/10


http://www.unihosp.com/about.html

за справки.

Разгледайте постовете на най-големите ,,ПРОФЕСИОНАЛИСТКИ'' . Пишат по всички форуми на tialoto.bg и раздават ,,мнения".

Форумите не са консултации с лекар, мили момичета и момчета!

Желая на всички щастие и късмет!

ЧАО!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:30.