IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3961  
Стар 27th February 2012, 14:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аник, така или иначе анатомията ни е такава, че едната винагиЖ е по-голяма от другата, но ако разликата е съвсем малка става почти невидимо с времето. Незнам какви отоци имаш сега след реоперацията, но най-вероятно видимата разлика се дължи на оток, който е по-видим при по-голямата гърда (баси ква тафтология сътворих)
  #3962  
Стар 27th February 2012, 14:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

lily.ana, по-скоро отокът е в тази гърда и точно тази част, къде аз си мислех, че е псукването. Предполагам, че там е имало някакво чистене, а и тъканта може да е възпалена и затова по-бавно да заздравява. Просто времето минава много бавно, а аз искам вече да видя крайния резултат. Иначе двете си ми бяха еднакви като размер. Утре сутрин ще ходя на преглед да видима какво-що.
Мацки, не ми давайте поводи да ровя и да чета, че е страшно. Тръгнах от повърхностите, разрових за последици от спукани ПИП и какви страхотии пишат някои... , че и гаден нагледен материал от поразени тъкани Спирам да чета!!!
  #3963  
Стар 27th February 2012, 14:59
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аник, при мен дясната, на която беше местена ареолата, много дълго време беше по-голяма. Толкова дълго, че чак се усъмних, че са ми различни имплантите, защото нямах такава асиметрия преди. После се примирих и чак наскоро видях, че са почти еднакви.

Не вярвам при теб да е толкова дълъг възстановителният процес, но да знаеш, че като се ровичка в едната повече, явно бавно се връща във форма
  #3964  
Стар 27th February 2012, 15:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Аник, при мен дясната, на която беше местена ареолата, много дълго време беше по-голяма. Толкова дълго, че чак се усъмних, че са ми различни имплантите, защото нямах такава асиметрия преди. После се примирих и чак наскоро видях, че са почти еднакви.
...................
Хахаха, и аз днес си го помислих за момент
  #3965  
Стар 27th February 2012, 15:49
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Anik,извинявай скъпа как се пие оргаментрила(май беше)...че нещо и на мен ми е притеснението да не цъфна, кога не требе
  #3966  
Стар 27th February 2012, 15:56
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Да ви попитам аз, момичета ... някъде мернах ,че ви "бълбукат" новите придобивки ... мен днес направо ме съсипаха, особено лявата , а ми е вече 7 ден ... (преди това нищо такова нямаше)
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #3967  
Стар 27th February 2012, 16:25
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

И аз да ви попитам нещо - като легнете по гръб имплантите отиват ли ви подмишниците, защото моите доста на страни отиват ( като съм без сутиен, разбира се) ?
  #3968  
Стар 27th February 2012, 16:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Да ви попитам аз, момичета ... някъде мернах ,че ви "бълбукат" новите придобивки ... мен днес направо ме съсипаха, особено лявата , а ми е вече 7 ден ... (преди това нищо такова нямаше)
При мен първия път имаше по-дълго време бълбукане, този път по-бързо, ама ми булбука корема от тез антибиотоци (даже съм отслабнала, та то можеш ли да ядеш, ама шъ съ оправя ). Princesavm, ако искаш си вземи Лимфомиозот таблетки (хомеопатични са), аз този път ги пих (т.е. смуках) и мисля че имаше ефект. И на малкия съм давала, ама за сливиците. Успех.
  #3969  
Стар 27th February 2012, 16:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Искам помощ ... Мацките от Пловдив, куде да си намеря сутиен на Триумф? Вчера в Галегията се набутах в един магазин, но там нямаше триумф въобще (следвах съвета на Шоки да търся в моловете ). Знам един на ул. Иван Вазов и другаде?
  #3970  
Стар 27th February 2012, 16:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

eliii, даже 2та пъти го пих Започвах около 1 седмица преди датата на операцията, обаче 1 или 2 на ден бяха ... да не те излъжа, че не е шега работа. Питай някой гинеколог. Ако се разровя, ще си намеря старите постове
Инче, принцеска, вие и двете при Анастасов, така ли? Аз не бълбукам много май
yana_01, разливат ли се настрани? направо като естествени - супер. Моите са си топки.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.