IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4101  
Стар 7th March 2012, 16:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Принцеске, ние сме при един и същи док, аз бях на 23-ти - 2 дни след теб. Моите импланти са от 2010, а на момичето същия ден бяха от 2008. Може би им трябват повече време докато почнат да създават проблеми ... не дай си боже.
  #4102  
Стар 7th March 2012, 16:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мен ме догнуся да пипна желето,но обвивката беше една лепкава... И всичките спукани са едни жълти, дори в здравият прозираше жълт гел. Може би наистина е до партида или до "технологично" време. Иначе, както eliii е написала - колко му е да се резне със скалпела при ваденето.
  #4103  
Стар 7th March 2012, 16:18
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

По-скоро е технологично време + индивидуална реакция на организма ... не вярвам тия нещастници да са пропуснали да си изявят изродщината в някоя партида ... всичко е било тъпкано с гадост на конвейр ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4104  
Стар 7th March 2012, 16:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
И всичките спукани са едни жълти, дори в здравият прозираше жълт гел.
Значи ... моите ПИП-ки са жълти - не мога да преценя кое е жълто - гела или обвивката. А на момичето, което беше същия ден и бяха бели имплантите. Мен тогава много ме учуди разликата в цвета. Трябва да излизам, иначе бих ви направила веднага клипчето с имплантите ... нищо и това ще стане.
  #4105  
Стар 7th March 2012, 18:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Доколкото си спомням от новините, в началото ПИП са си били качествени импланти, но след това са започнали да ги произвеждат некачествените с цел малко разходи за голяма печалба. Така, че може би тези дето са си сложили по отдавна, са улучили качествената партида и за това някои нямат проблем.
  #4106  
Стар 7th March 2012, 18:49
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

след 2007 год.се скапва качеството...на печелившите честито.просто ми се искаше да ги понося още малко и да ги сменям по-натам евентуално.тц,ма на...а и са си непридвидени разходи.
  #4107  
Стар 7th March 2012, 21:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
след 2007 год.се скапва качеството...на печелившите честито.просто ми се искаше да ги понося още малко и да ги сменям по-натам евентуално.тц,ма на...а и са си непридвидени разходи.
мда, и непредвидени ограничения и време. Кофти работа, ама като се налага ...
  #4108  
Стар 8th March 2012, 06:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мисля си аз - гадовете са затова са предлагали тази безплатна подмяна... разчитали са, че много жени ще се възползват. Значи са имали едно на ум, че към петата година имплантите се скапват...
Аз след малко ще ида пак на преглед. После ще докладвам.
  #4109  
Стар 8th March 2012, 09:11
bambina1 bambina1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
ами,вчера бях на мамолог при.Свещаров.и човека беше абСелютно спокоен на тема импланти и ПИП.Каза,че досега не е виждал спукани импланти и му е странна малко тая история.Все пак е с опит човека и не е безизвестен....
Те всички са абсолютно спокойни,не препоръчват смяна ,ама после се друго се оказва-пак ще се повторя-на мен и двата ми бяха спукани,на външен вид нищо не личеше ,гледали са ме пластични хирурзи,и всички софийски светила в мамологията-всичките казваха че са ок.Така че това не трябва да те успокоява,ако си с пип задължително по-скоро ги сменяй.
  #4110  
Стар 8th March 2012, 09:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
Thumbs up

Честит 8-ми март на всички!
Пожелавам ви много, ама много здраве.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:15.