IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1401  
Стар 24th March 2012, 16:03
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Не крем, аз хомеопатичните хапченца, арника монтана, най-ниска разрядка, 5 и 9 ch. Седмица преди операцията и седмица след нея. Много помага, много. И отток и синини, нищо нямам.

А кремовете.. аз с моята склонност към цикатрикси, мамка му. И на дренажите сигурно ще ми останат : (

Последно редактирано от Ballerina : 24th March 2012 на 16:05
Отговори с цитат
  #1402  
Стар 24th March 2012, 16:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Щом имаш склонност към образуване на келоиди (може би това имаш предвид като казваш цикатрикс) трябва да се мажеш. Има и едни силиконови лепенки, които са против образуване на келоиди, доста са добри.
Отговори с цитат
  #1403  
Стар 24th March 2012, 16:12
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Имам и лепенки да, силиконови, американски, дано се заличат, че все пак съм с разрез под гърдите.. Предполагам трябва да си избера кое да ползвам, че няма смисъл да се опитвам да мажа всичко..

Момичета, а лазер, в по-късен етап? Има ли смисъл?
Отговори с цитат
  #1404  
Стар 24th March 2012, 16:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Има ултразвук в Токуда. Аз мислех да ходя, но се отказах. За лазер не съм сигурна дали ще има смисъл да се дават толкова много пари. Ако белезите можеха да се заличат на 100% с лазер да сме се юрнали всички на там вече

А за лепенките и гелчетата... да или едното или другото, но лепенките са специално за изпъкнали белези.
Отговори с цитат
  #1405  
Стар 24th March 2012, 16:20
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

А, примирила съм се, 100% няма. Не може и с цици, и без белези, алчнотия е : ) ще разгледам за ултразвука, щом казваш.
Отговори с цитат
  #1406  
Стар 24th March 2012, 16:44
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
А, примирила съм се, 100% няма. Не може и с цици, и без белези, алчнотия е : ) ще разгледам за ултразвука, щом казваш.
Това много ме развесели ))))
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #1407  
Стар 24th March 2012, 16:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Не крем, аз хомеопатичните хапченца, арника монтана, най-ниска разрядка, 5 и 9 ch. Седмица преди операцията и седмица след нея. Много помага, много. И отток и синини, нищо нямам.


Радвам се, че ти помагат на теб, на мен - никак.
Хомеопатичните ги пих преди лицево-челюстна операция, подута бях дори много повече от ринопластиките си. Може би месец отиде, всяка седмица приличах на различен представител на животинския свят. Изобщо нямам вяра на хомеопатични "лекарства", ама иазобщо. Още повече, че предричат ефект след месеци/години ползване, специално тази Арника, дето я изписват седмица преди оп, освен плацебо ефект, друг няма...

За лазера - аз задължително ще справя, защото мн скоро ще съм с вретикален белег, от който ме заболява сърцето, само като го помисля.. Във Варна братовчетка ми ходи на CO2 лазер за заличаване на белези от акне.За целия гръб й взимат 70 лв на продцедура!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1408  
Стар 24th March 2012, 17:29
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ами аз всъщност я пия отдавна на някакви схеми, не ми е за пръв път..може и за това да ми помага, а и пия някакви чайове, отводняващи. Аз като цяло знам, че за ринопластиката нищо не помага, лице си е .. Лед и време.
CO2, беше фраксел някакъв нали? Много малко е 70, уау. Приятелка си беше правила на лице, беше много страшно, на решетки беше, докато се излющи : ) после сподели, че не е кой знае какво, а дала 1600 лв.. Предполагам е различно, аз като се знам, също ще пробвам.
Отговори с цитат
  #1409  
Стар 24th March 2012, 22:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
CO2, беше фраксел някакъв нали? Много малко е 70, уау. Приятелка си беше правила на лице, беше много страшно, на решетки беше, докато се излющи : ) после сподели, че не е кой знае какво, а дала 1600 лв.. Предполагам е различно, аз като се знам, също ще пробвам.
Малееее, 1600 лв бих дала ако белезите ми са ужасно грозни... Иначе тези гърди ще ми излезнат 20 000 лв......
Братовчетка ми е много доволна, има подобрение за 2 сеанса вече.. Мисля си, че самия дерматолог си избира каква цена на сложи на импулс ли, не знам на каква единица се смята. Става въпрос за МБАЛ "Св Марина", лазера се води меден. Истината е, че ползвах същия лазер за махане на бенките си, които не се махнаха с него... Но ще го пробвам за тези белези, дано за тях има ефект. Поне цената няма да ме събори.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1410  
Стар 25th March 2012, 07:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хомеопатичните се предписват индивидуално след подробно интервю и са индивидуални за всеки човек. Действието им се проявява след продължителен прием. Аз много се дразня как напоследък всеки се лекува с хомеопатия - чул к'во взимал комшията. Ballerina, това по принцип, не е лично Освен това различните потенции имат понякога и противоположен ефект.... просто си споделям.
За белезите, дано на никой не му се случва като мен да се реже на горе-долу 2 години и то без някакъв сериозен проблем. Засега не ги мислете толкова (освен вертикалния, Nells) - тези в гънката добре се заличават с времето, само да се пазят много от слънце в началото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.