IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4411  
Стар 23rd March 2012, 17:58
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Най-добре капсули вит. Е, 400 единици, пробиваш и мажеш. Содермикс също е страхотен крем против белези, швейцарски, а изненадващо - само около 20 лв. Само да видим откога можем да се мажем..
  #4412  
Стар 23rd March 2012, 18:01
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

и аз това се чудя.от кога.забравих днес да питам.Шоки от кога,че сме при един д-р
  #4413  
Стар 23rd March 2012, 20:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Когато нямате вече корички на разрезите, тогава.
  #4414  
Стар 24th March 2012, 15:59
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ми на мен ми махнаха конците и док ми каза след 2-3 дни да започвам. Ама аз съм 11-12-ти ден след оп. След корите, да.
  #4415  
Стар 24th March 2012, 16:59
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Е, ама не стоят толкова малки, нали? Пък и ще има накъде да раста ... Важното е да се харесва човек и най-вече да не му създават проблеми имплантите.
Да , Инче , не стоят малки ,аз ти го писах... просто чисто цифрово е странно , на втора операция, да стоиш все още с двойка отпред ... ама това е по-скоро шега
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4416  
Стар 24th March 2012, 19:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Да , Инче , не стоят малки ,аз ти го писах... просто чисто цифрово е странно , на втора операция, да стоиш все още с двойка отпред ... ама това е по-скоро шега
Моите цицорани на голо малеят ама като облека тясна блуза или потник малииии егати сексбомата ставам - от сега нататък кой иска снимки само през блуза.
  #4417  
Стар 25th March 2012, 08:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princesavm Виж мнението
Да , Инче , не стоят малки ,аз ти го писах... просто чисто цифрово е странно , на втора операция, да стоиш все още с двойка отпред ... ама това е по-скоро шега
Мда, нали знаеш, всеки луд с номера си, пък някои с цял спектакъл ...
Ми нали трябва да се откроявам с нещо ...
  #4418  
Стар 25th March 2012, 08:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Моите цицорани на голо малеят ама като облека тясна блуза или потник малииии егати сексбомата ставам - от сега нататък кой иска снимки само през блуза.
Ти само снимки прати, пък да знаеш всякак си те харесваме.
  #4419  
Стар 25th March 2012, 11:59
kiara_80 kiara_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте момичета! От доста време искам да се подложа на операция за увеличаване на бюста и много искам това да се случи тази пролет, но имам един проблем с ниско желязо в кръвта(но нормален хемоглобин) и постоянно пия някакви добавки за да го регулирам.Предполагам, че това ще е проблем при операция, която малко или много е свързана с кръвозагуба. Искам да попитам имала ли е някоя от вас проблеми с желязото или хемоглобина преди операция и какво е мнението на хирурга в такъв случай ?
  #4420  
Стар 25th March 2012, 14:13
medical_mentor medical_mentor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей aniK. Единствен и ексклузивен дистрибутор на Джонсън и Джонсън България за импланти Ментор е фирма Медикал Ментор ЕООД, която пък се представлява от мен. Казвам се Мила и съм готова да отговоря на всичко, което те интересува и е свързано с имплантите Ментор. Няма да поствам линкове, за да не изглежда като реклама, но ако потърсиш в нета "медикал ментор" ще намериш координатите ми. Не смятам, че тук е мястото за коментари на дистрибутори, но трябваше да изясня нещата, след като от demili разбрах, че не аз съм дистрибутор на Ментор за БГ. Както и да е, момичета, пожелавам искрено успех на всички и "нека красотата бъде с вас" .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:52.