IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4441  
Стар 26th March 2012, 13:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лиле, честит рожден ден!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4442  
Стар 26th March 2012, 13:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Миси! На 31 март правя 1 година
  #4443  
Стар 26th March 2012, 13:23
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Честно казано и аз съм чувала "приказки" против макган, от няколко хирурзи. Главно ,че обвивката им е по-податлива на руптура. Същевременно положителното при тях е същата тази обвивка, която се води "най-щадяща" тъканите...От друга страна , пък ментор са по-твърди и това всеки го знае ...Всеки си има гледна точка и би избрал едното , за сметка на другото ... няма го "перфектния" имплант. Едни държат на мекота, други на здравина, трети на нещо друго ...
Не знам дали това са търговски интереси, субективни мнения или нещо си друго.
Мен пък ме дразни,че се говори само за ментор и макган, като за кой-знае колко по-добри от другите. Според мен качеството е сходно и проблемът с ПИП е прецедент, така че каквото и друго да си сложите , няма да е драстична разликата между марките. Да не говоря,че цените от производител на няколко марки , включвам и американски и европейски са доста сходни ... Дано не засегна никой с този пост , той цели да успокои ,че не трябва да съжалявате за избора си , той със сигурност има и предимства и недостатъци, както би имал всеки друг избор!
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4444  
Стар 26th March 2012, 13:26
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

А какво е специалното на обвивката на Макган? Това нещо не съм го знаела.

И аз мисля, че трябва да гледаме на ПИП като прецедент, а не практика.
  #4445  
Стар 26th March 2012, 13:34
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Повечето хирурзи казват,че е някак по-мека и по-добре се "съвместява" с тъканите ...Специално на И. Стоянов бях чела такава статия, че макган и арион имат най-щадящата тялото обвивка, но пак казвам, това може да са субективни мнения или интереси. Всеки е за нещо и против друго ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4446  
Стар 26th March 2012, 13:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Това, че Ментор са по-твърди... май е мит. На скоро стисках гърдите на моя приятелка (Ментор) и бяха изключително меки. Не ми се вярва моите някога да омекнат толкова.

Аз разбирам всеки хирург да си изтъква предимствата на имплантите, които го преференцират. Не разбирам да се хвърлят бомби, че конкурентните марки правят проблеми, без да са обосновани с доказателства. Примерно НГ да се обоснове, че Ментор са най-дълго на пазара, че са марка с традиции и пр. Не че Макган правели чести КК точно заради прословутата си обвивика, коята така и не разбрахме с какво толкова се различава. Иначе продулжават да си твърдят, че КК не зависела от импланта, а от тялото.... Мн ме дразнят, честно! Как очакват от теб да направиш толкова важен избор, като всички хирурзи си противоречат? Сега, ако аз направя КК, най-вероятно ще се обвиня, че съм избрала грешния имплант.

Както и да е, искрено се надявам да няма проблем. Щото ако се появи, обикновено пациента го отнася и като последствия и като отговорност. Всеки преди него си е измир ръцете..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4447  
Стар 26th March 2012, 14:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мн ме дразнят, честно!
Дай да ходим да им плеснем два шамара
  #4448  
Стар 26th March 2012, 14:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Дай да ходим да им плеснем два шамара
Аааа, аз съм агресивна само по форумите.. На живо съм мека като масло и сладка като мед...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4449  
Стар 26th March 2012, 14:16
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Неле, стига се вкарвай във филми. Има всякакви хора, готови да наговорят куп глупости за да са по-убедителни. А хирурзите и те са човек

За такива ситуации си има израз: "интереса клати феса". Според мен в момента Ментор имат засилена реклама и много преференции за хирурзите които ги купуват

Същото беше с Евросиликон, когато аз ходех по консултации...няма да се учудя след време да стане така и с Макган !
  #4450  
Стар 26th March 2012, 14:32
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ай, ся...и аз почнАх да ги мисля тия Ментор-ки
На мен Стоянов не ми натърти МакГан, напротив, попита ме дали съм наясно с марките, с които работи той, и дали съм се спряла на конкретна. И аз изстрелях - "МакГан!", а той - "Хубаво!"
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:12.