IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4451  
Стар 26th March 2012, 14:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Гледах едно интервю на Стоянов относно пипките, където той се изказа, че още в началото не искал да работи с пип защото не ги харесал и показа като се разреже какво става, как изтича гела. След това показа едни макганки и се изказа защо ги предпочита, също така ги и разряза, като поясни че да се получи такъв разрез трябва просто да те наръгат с нож, по друг начин не може да се спука импланта и дори и при спукване гела е достатъчно гъст и не изтича в организма. Аз се доверявам на преценката му, ето, дори и за пипките е преценил на време, че не струват. Така че Нелс - споко.
  #4452  
Стар 26th March 2012, 15:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Мен са ме налегнали едни депресивни мисли, напук на слънцето навън. Такава съм 'късметлийка', че най-вероятно няма да ми е свършил цикъла на заветната дата. Аман! Когато трябва да ми закъснее с ден-два, ми идва по-рано (баш за едно море миналото лято), а когато трябва да подрани или да е точно - закъснява...Еб@си каръщината, хора.
Бижу, и аз така като теб се помислих за карък, имах чувството, че ще ми дойде точно в деня на операцията или деня преди нея (с една дума на 22-23-тия ден), ама не стана. Та знам, кошмарно е чувството. Освен да се обадиш в клиниката да питаш за възможни варианти. Например ако пиеш Примолут нор 3 дни (2 х 1 табл. дневно) и след още 2-3 дни ще ти дойде цикъла. Обаче това е хормон, пък и хич не ти помня датата на операцията. Така че питай вместо да се депресираш.
  #4453  
Стар 26th March 2012, 15:20
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аааа, аз съм агресивна само по форумите.. На живо съм мека като масло и сладка като мед...
Не си агресивна, само си притеснена. Ама то почти всеки е така, когато се отнася лично до него.
А, и си изтрий това с раците от главата ... моля те!
А за мекото и твърдото (Макган и Ментор) - не зависи ли повече от това колко жлеза има?
  #4454  
Стар 26th March 2012, 16:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Я, колко сте изписали на любима за мен тема
В чакалнята при НГ "чух", че не искал МакГан, з'то бил виждал спукан. Той такова нещо не ми каза. Като предимство на Ментор изтъкна това, че се произвежда в Холандия, а МакГан - в Коста Рика. Също и повърхността на МакГан (велкро ефекта), който уж можел да доведе до КК. Това бяха единствените му аргументи. В американските форуми хирурзите предпочитат Ментор заради по-добрата фирмена политика (по моему бонуси, доскаунти и т.н.). Аз мисля, че и тук затова се ориентираха към Ментор (Мила ще каже к'во им предлага )
Аз го написах в предишният си пост, но го изтрих, да не излезе заяждане . По-тъпа маркетингова стратегия да налагаш един продукт, хулейки конкурентния без конкретен съществен довод, не съм виждала
Аз като си знам късмета, може пак да съм изтеглила късата клечка Тъкмо може пък при следващата подмяна да ми ги изравни...или пък да вземе да се спука този път левия, да натежи, та да виснат еднакво...
  #4455  
Стар 26th March 2012, 16:56
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Ай ся, Аник, извади и ти един черен хумор ... Ще ми изпратиш ли и на мен снимка, да видя какво те мъчи ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
  #4456  
Стар 26th March 2012, 18:09
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Здравейте,идвам от мамолог и бързам да докладвам,че бях обещала.Всичко е наред,докторката ме огледа много подробно и каза,че всичко е идеално.Похвали и външния вид на гърдите,каза,че по нейни наблюдения най-хубави гърди правели Стоянов и Тепавичарова.Утре стават точно 6 месеца от операцията,в сряда съм и при Стоянов.Кога мина толкова време,то тая дълга зима с тия пуловери не може човек да се нарадва на цицките
  #4457  
Стар 26th March 2012, 19:36
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Здравейте!
Отдавна не съм се включвала в темите, само Ви чета.
Имам следния проблем, исках да споделя с Вас:
Преди 2 месеца си открих странна бучица в гърдата. Отидох на преглед в Бургас при известен доктор, казаха ми, че е някакъв възел... Реших да се консултирам с пластичния ми хирург, който ми сложи имплантите преди години и ми каза следното : вероятно фиброаденом, но проблем с имплантите НЯМА категорично ( с ПИП съм) ! Посъветва ме да отида в София. Отидох във ВМА при хирург, който се консултира и с пластичния хирург в болницата. Резултатът - спукан имплант!!! И направо не знам какво да мисля? Този, който ме оперира казва,че всичко е ок. Друг съвсем друго. И за капак това, като се налага спешна подмяна. На кого от тримата да повярвам... Разтроена съм, а време минава...
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4458  
Стар 26th March 2012, 20:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stiuardka Виж мнението
Здравейте!
Отдавна не съм се включвала в темите, само Ви чета.
Имам следния проблем, исках да споделя с Вас:
Преди 2 месеца си открих странна бучица в гърдата. Отидох на преглед в Бургас при известен доктор, казаха ми, че е някакъв възел... Реших да се консултирам с пластичния ми хирург, който ми сложи имплантите преди години и ми каза следното : вероятно фиброаденом, но проблем с имплантите НЯМА категорично ( с ПИП съм) ! Посъветва ме да отида в София. Отидох във ВМА при хирург, който се консултира и с пластичния хирург в болницата. Резултатът - спукан имплант!!! И направо не знам какво да мисля? Този, който ме оперира казва,че всичко е ок. Друг съвсем друго. И за капак това, като се налага спешна подмяна. На кого от тримата да повярвам... Разтроена съм, а време минава...
Мацка, нали официалното становище на Здравното министерство беше "Планова подмяна" на ПИПа? Така или иначе трябва да ги смениш.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4459  
Стар 26th March 2012, 20:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бела, къде ходи на мамолог?
Стюардка не се чуди на кого да вярваш а прави смяна колкото може по-бързо. И да са наред, както ти е казал първия док., пак трябва да ги смениш тези пип.
  #4460  
Стар 26th March 2012, 21:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

stiuardka, сменяй максимално бързо !!!
принцеске, пратих ти.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:20.