IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2741  
Стар 17th February 2013, 19:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Уффффффффффф аз съм я изпуснала 'начи по без дрехи
Ама и ти си една.....тя преобладава без дрехи,облечена е на много малко снимки...и ти тях ще уцелиш!!!
Отговори с цитат
  #2742  
Стар 17th February 2013, 19:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Андреа има повече снимки БЕЗ ДРЕХИ,Лилянка...и типичното за Стоянов "разливане" към подмишниците
Без да цела да съм адвокат на Стонов, но...
е един от малкото, които си позволяват да слагат големи кубици ако го притиснат.

Така , като я гледам Андреа, си е джобно гадже с фина костна структура и най-вероятно малка подгръдна.. Няма начин да не отидат под мишниците ако са голям кубик.. то няма къде другаде да отидат.
Моите със сигурност не отиват под мишниците, просто защото не сме се изхвърляли. Значи може
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2743  
Стар 17th February 2013, 20:17
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Нелка,Андреа не е точно джобно гадже,видимо ми беше поне 1.70 м,но слаба,доста по-слаба от по ТВ,но аз съм я виждала преди поне 5 години.Сега съм чувала,че не е толкова слаба.Но за малката подгръдна си права.
Аз не исках,нито да ми са подмишниците,нито с голямо разстояние,но явно при мен е възможно и сега са ми залепени на предницата
А твоите нито са малки,нито отиват подмишниците!!!
Отговори с цитат
  #2744  
Стар 17th February 2013, 20:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Аз не исках,нито да ми са подмишниците,нито с голямо разстояние,но явно при мен е възможно и сега са ми залепени на предницата
А твоите нито са малки,нито отиват подмишниците!!!

Истината е, че аз харесвам и Андреените, и твоите и моите!!
Цици да има! Вскакъв размер, форма и позиция!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2745  
Стар 17th February 2013, 20:59
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Аз пък харесвам наляти гърди, при които обема да започва още от подмишницата и да заемат цялата предница Наистина , анатомията е важна, виждала съм цици , които са много настрани разположени и с голямо разстояние, което не е красиво. Или такива прекалено доближени и профил никакави ги няма. Мацката наистина е с малка подгръдна и затова има и обем, които започва от подмишницата, но тя и отпред си има доста. Странно ми като някои лекари слагат импланти с тясна основа на не толкова тясни подгръдни и обясняват, че няма място. При мен имплантите са с ширина 13,5 , подгръдната ми е 71 и мисля , че може още мъничко да увелича основата. Според мен на подгръдна 75 например, ако е анатомичен имплант, ширината трябда да е поне 14 см. В другата тема мацката, която сега ще ги сменя казва че е с широка подгъдна, а сегашните и импланти са с тясна основа и затова има голямо разстояние и не е доволна. Хирурзите избягват да слагат големи кубици, но Стоянов е склонен , ако това е желанието на пациентката. Повечето се оправдават, че нямало място, а не е така. Виждала съм 500 сс на дребно и слабо момиче и мога да кажа , че съвсем добре си ги стояха.
Отговори с цитат
  #2746  
Стар 17th February 2013, 21:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Странно ми като някои лекари слагат импланти с тясна основа на не толкова тясни подгръдни и обясняват, че няма място. При мен имплантите са с ширина 13,5 , подгръдната ми е 71 и мисля , че може още мъничко да увелича основата. Според мен на подгръдна 75 например, ако е анатомичен имплант, ширината трябда да е поне 14 см.
Моята подгръдна е 77 см, а широчината на импланта ми е 13.5.
Имам 2 см разстояние между гърдите (на аватара съм ги събрала с ръце, за това не личи), ИС каза, че не може да се съберат повече, защото гръдния ми мускул е захванат по-настарни.
За това ако искам след години , живот и здраве, да сложа по-големи, ще се "разливат" под мишниците и моите.. Защото ако се увеличава основата, на страни може доста да се излезе, защото тям не е покрит импланта от мускул. Т.е. не зависи толкова от анатомични особености.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2747  
Стар 18th February 2013, 10:54
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Луки, това беше доста неуместно включване от твоя страна, но няма да ти обяснявам защо. Ти имаш акъл в главата и ще се сетиш сама.
Не разбрах, Лил. Руса съм, нали зайш
Ама както и да е. Бях на ски, та затова отсъствУвах
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #2748  
Стар 18th February 2013, 12:40
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Що за лейка трябва да си, за да тръкнеш каламбурите в Общите...Айде тук, разбирам, ама в темата за правописа...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #2749  
Стар 18th February 2013, 17:33
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ебати лежанката!! Виж мнението
Що за лейка трябва да си, за да тръкнеш каламбурите в Общите...Айде тук, разбирам, ама в темата за правописа...
Митю,понякога много трудно те разбирам...почвам да се притеснявам за себе си.Аз ли нещо или...?!?
Отговори с цитат
  #2750  
Стар 19th February 2013, 09:15
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Лиде, в кой Севън Секъндс питА бе?
Ти да не си решила твърдо да ги уголемяваш? Не знам дали е от банския, но на аватара ти изглеждат 2 пъти по-големи от моите без нищо. А моите ми се струват все по-малки и по-малки. Баси случая съм...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.