IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 10th February 2009, 17:10
Аватара на petya_tsv
petya_tsv petya_tsv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Много благодаря за отговора ! Най вероятно ще направя консултации сега пък чак догодина ще се оперирам на следващата отпуска ! Въпреки че още сега искам да се отърва от грозният ми нос ! Благодаря
Отговори с цитат
  #302  
Стар 11th February 2009, 03:31
Amily Amily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: USA
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amily
По подразбиране

Може и да стане по-бързо, обади се на доцента, кажи му, че живееш зад граница и той ще ти намери дата за консултация и за операция, с много малка разлика.Аз така направих миналото лято, обадих му се, на 8 ми юни си бях в БГ, на 9 ти имах консултация , а на 11 ти си направих рхиното.Той прави изключения за хора, които живеят в чужбина.Страхотен е!А 1 месец е напълно достатъчен за възстановяване.!Успех!
Отговори с цитат
  #303  
Стар 11th February 2009, 21:08
Аватара на petya_tsv
petya_tsv petya_tsv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Много благодаря за съвета и мисля така и да направя само да те попитам ти при кой си прави твоята операция? Аз се колебая между Джамбазов, Евстатиев или Тонев. Дайте ми съвет! Постоянно за това мисля
Отговори с цитат
  #304  
Стар 12th February 2009, 08:36
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз съм за първия!
Отговори с цитат
  #305  
Стар 13th February 2009, 04:16
Amily Amily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: USA
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amily
По подразбиране

Pri Djambazov!Strahoten e i toi i ekipa mu!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 16th February 2009, 17:41
PAPI82 PAPI82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 17
По подразбиране :)

Здравейте,и аз сам за първи път във форума. От доста време го посещавам, но едва сега се престраших да пиша, то нямам и много време де, предвид че датата ми за ринопластика е 18.02...Ще съм Ви много благодарна да ми дадете съвети и кураж , защото паниката започва да ме завладява. Досега се държах, но колкото повече наближава датата, толкова повече ми се стопява къража. За информация операцията ще си я правя при Антон Тонев в клиника Каспела.
Благодаря Ви на всички
Отговори с цитат
  #307  
Стар 16th February 2009, 20:14
blueeye83 blueeye83 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 142
По подразбиране

здравей,papi82! Няма от какво да се притесняваш.Като мине всичко ще видиш,че страховете ти са били неоснователни.И аз се притеснявах преди моята операция,но ще видиш,че няма нищо страшно.От моята операция минаха 2 месеца и изобщо не си спомням с лоши чувства за този ден.
Успех,дано всичко мине добре
Отговори с цитат
  #308  
Стар 17th February 2009, 08:48
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Кураж и от мен! На зъболекар е по-страшно, не се притеснявай, няма болки, само малко дискомфорт. Пожелавам ти едно прекрасно носле, с което да се чувстваш много красив/а!
Отговори с цитат
  #309  
Стар 17th February 2009, 11:03
PAPI82 PAPI82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ви на всички, много сте мили наистина, ама предполагам че и вие сте били като мен. Честно да ви кажа нямам тарпение всичко да мине и да се прибера в къщи ..ще пусна и снимки по натам . Стискайте ми палци
Отговори с цитат
  #310  
Стар 17th February 2009, 11:58
PAPI82 PAPI82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Лелеее, толкова съм се панирала , че забравих какво исках да ви питам... Понеже моята гърбичка е доста малка, мисля че по -добрият вариант е да се изпили, отколкото да се чупи. Има ли някои на който гърбичката е пилена? Ако можете да ми кажете предимстата и недостатъците ще съм ви много благодарна.Толкова много изчетох в този форум, че незнам кое е по доброто в случая. Помагаите момичета
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:26.