IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 18th February 2011, 06:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди

Ива, за съжаление колкото и информация да намираш тук и колкото и да си правиш сметка и преценка за професионализма на даден доктор,никога не знаеш върху теб какво ще сътвори Лотария.............
И аз й го бях написала това.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18th February 2011, 09:21
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

това с лотарията много ме стряска ама много....
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th February 2011, 10:33
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
това с лотарията много ме стряска ама много....
Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th February 2011, 10:59
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gama
Цитирай:
Първоначално написано от liva33
това с лотарията много ме стряска ама много....
Затова може би трябва да се гледа кой оправя евентуалните грешки за своя сметка и кой се измъква по всевъзможни начини, като най-практикуваният е отричането на какъвто и да било проблем - "ооо, гърдите ти са страхотни, къде ги виждаш тея неравности, асиметрия, нагъвания, това е само в твоите очи"
Много правилно! Подкрепям напълно!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18th February 2011, 13:53
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Ще сложа и тук поста си защото ми трябва възможно най бързо отговор,дано не ми се обидите,но и аз незнам къде точно да попитам


Момичета,както знаете се чудих между Желев /Пловдив/ И Стоянов,видях каква е цената на втория някой може ли да ме ориентира за цената на Желев,знам,че цената не е определяща,но ако не е по силите ми ще поизчакам още някой друг месец ако се наложи,но неискам да отида на консултация и да очаквам че вече наближава моя ден и да ме стопира с някаква сума,затова и искам да съм подготвена,да знам кога въобще да тръгна да се консултирам.
Надявам се да ме разберете и да не ме критикувате
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18th February 2011, 14:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

В тази тема 2007г. е обсъждана цената при него - сега би трябвало да е с около 300-500 евро повече.

http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=7301
Отговори с цитат
  #47  
Стар 18th February 2011, 14:13
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

благодаря ти много дано си права....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 18th February 2011, 18:48
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ива,защо просто не отизеш на консултация при избрантие от теб доктори,да се запознаеш с офертите им и да прецениш при кой.По-добре да знаеш от първа ръка цените,пък и явно ще ти направят отстъпка имайки предвид ,на колко неща си се спряла да правиш.........,ще получиш и представа за самите тях.Така ще може да си избреш и окончателлно при кой от двамата да се оперираш,пък и вече като знаеш крайната цена ще се настроиш.По-добре ,ако не разполагаш с тези пари на момента изчакай.............и като дойде момента дествай Но повярвай ми всеки си калколира по различен начин нещата,особенно ,ако са повече от едно.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 23rd February 2011, 09:52
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета,включете се със съвети и мнение.............
Другата седмица ще ми станат 3 месеца от операцията,по корем още не съм се престрашавала да легна,но в събота си записах час за ЛПиДжи и там нали се ляга по корем Мацката от салоно ми обяснява как идват момичета още на първия месец и нямало никакъв проблем,даже им правят и разни по силови масажи............Кажете дали да се пробвам.Малко ме е страх ,ама пък и ми се ще да изкарам поне 3-4 курса до "разголените" месеци а от всички такива неща това ми действа най-добре/има ефект/
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd February 2011, 17:27
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Аз го измислих!Няма да рискувам ,ще поискам само на корем и странично и без друго все още нещата с гърдите ми не са отзвучали съвсем................ .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.