IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 28th October 2011, 22:07
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva Виж мнението
аз ти предлагам след като напоиш марличка по- желание стерилна, има ги в аптеките, да обтриеш леко целия цикатрикс след което да поръсиш пудрата,подходящ за случаят е и неомицин спрей,но си избери един от двата медикамента.
/
след което марличка с разтвора се слага директно върху мястото с пудрата и поставяш лепенка , сменяш компресите и почваш всичко отначало през два часа.
Какъв е цветът на секрета от мястото?
Отговори с цитат
  #502  
Стар 28th October 2011, 22:41
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva Виж мнението
след което марличка с разтвора се слага директно върху мястото с пудрата и поставяш лепенка , сменяш компресите и почваш всичко отначало през два часа.
Какъв е цветът на секрета от мястото?
Значи обтривам, слагам пудрата и отгоре компрес отново с разтвора?
Аз ползвам бетадин, на който бг аналога е йодасепт.
Секретът е бял, а разреза е под гърдата.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 29th October 2011, 09:58
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Да,той е повидон йод, при нас не се използва много,главно в гинекологията като глобули...
Щом секрета е бял,това не е много хубаво гъст ли е или не...ако предположим,че е гной трябва интензивно да слагаш от пудрата и често да сменяш компресите,обтриваш,слагаш пудра и с нова марличка напоена слагаш отгоре ,после като го сменяш,ще видиш ,че там където е била пудрата е фиксирано от нея не стой така мокро,слага се мокра марличка защото в противен случай като тръгнеш да сменяш компреса от пудрата която ще залепне за кожата и за марлята като дръпнеш и ще секретира отново,и всеки път така и няма да може да се образува круста,защото ти насилствено ще я махаш.
Когато обтриваш имам в предвид само да попиваш леко без да търкаш,целта е да свалиш пудрата със секрета залепнал за нея....Дано да си ме разбрала..?
Но моя съвет е да отидеш при някой хирург най -добре твоя ако ли не може и при друх не е нужно да е пластичен всеки друг може да ти обработи раната,това е хирургична процедура не естетично пластична
Отговори с цитат
  #504  
Стар 29th October 2011, 14:34
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Ох малко ме стресна с този бял секрет...
Днес вече изглежда по-добре, не е толкова зачервено мястото и не секретира както вчера. Обаче направих грешката да поставя суха марличка и се получи точно това, за което говориш-залепна за раничката и малко я раздразни. но още сега ставам да обработя пак и ще го направя по твоя начин. Мисля, че съм на прав път, като че ли се подобриха нещата. А в понеделник ще бягам при личния да ми го обработи сестрата (или на хирург, както ти каза). Много ми беше полезна, благодаря ти страшно много, ако всички лекари бяха така обстоятелсвени в обясненията си, както теб, животът ни на пациенти щеше да е къде по-лек!
Отговори с цитат
  #505  
Стар 29th October 2011, 15:05
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qsmina Виж мнението
Ох малко ме стресна с този бял секрет...
Днес вече изглежда по-добре, не е толкова зачервено мястото и не секретира както вчера. Обаче направих грешката да поставя суха марличка и се получи точно това, за което говориш-залепна за раничката и малко я раздразни. но още сега ставам да обработя пак и ще го направя по твоя начин. Мисля, че съм на прав път, като че ли се подобриха нещата. А в понеделник ще бягам при личния да ми го обработи сестрата (или на хирург, както ти каза). Много ми беше полезна, благодаря ти страшно много, ако всички лекари бяха така обстоятелсвени в обясненията си, както теб, животът ни на пациенти щеше да е къде по-лек!
Радвам се за теб ако има нещо пиши,понеделник като отидеш при ОПЛ-ТО пак кажи какво е станало,а ти пудрата или спрея ползваш?
Пожелавам ти да си ги носиш без никакъв друг проблем от тук нататък!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 29th October 2011, 16:58
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Благодаря ти, дано наистина нямам повече грижи!
Използвам пудра Терамицин(точно така се казва), изпробвана на ожулените до кокал лакти и на двете ми госпожици Не знам тук дали я има, но определено е много добра.
До понеделник!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 30th October 2011, 15:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Момичета,мен пък ме нервира,че като чели нямам разтояние,който иска бих му пратила снимка на мейлДаже много ми харесва да има поне пръст,два между гърдите..........,не пет пръста ,но все пак да има.....
Момичета,помня че е коментирано ,но все пак отново да повдигна въпроса.Ходите ли на масажи и как ви се отразяват.Аз ходя ,като си подлагам кърпа в основата на гърдите,челе съм го тук,пък и наистина така се отнема част от напрежението от лежането по корем...............обаче днес един образ доста яко ме по натисна по гърба.........,аз по едно време се усетих и му казах по -леко...,но сега усещам лек дискомфорт в едната гърда.Та мисълта ми е нещо такова може ли да прецека нещата с имплантитеда ги размести,да ги спука...........даже си мислих,дали може с рерата да ги срежа.Сигурно звучи смешно 7)))))И друго да попитам,в някаква част мускула ги покрива,в останалата само жлезата,но върху какво са ?!Директно на ребрата ли лягат или се остава част от гръдния мускул под тях.....?!
Ами аз за естествени гърди се сещам, дето нямат разстояние между тях и много ми харесва така. Ама това си е от физиката им, щото съм виждала и много малки и пак започват от средата - т.е. без разстояние. Блонди, ако можеш прати ми снимка, ще ти пратя е-мейл.
Иначе, за болките ... вече съм на година и половина след операцията и преди няколко дни реших да потичам, ама спринт (много обичах преди) и то не защото ми се налагаше да тичам, ами щото в И-нет прочетох, че от спринта по-хубаво няма за бедрата и седалището. Тичах сутринта (то няма и 100 метра) и следобяд и вечерта, брей болка - особено в едната гърда. Спах с един хубав спортен сутиен и на сутринта нищо ми нямаше, ама ... А тичането ми беше с обикновен сутиен с банели на път за работа. Ей това е сега - малко акъл да имаш ама да ти дойде в подходящия момент, а не като мен.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 30th October 2011, 15:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ами аз за естествени гърди се сещам, дето нямат разстояние между тях и много ми харесва така. Ама това си е от физиката им, щото съм виждала и много малки и пак започват от средата - т.е. без разстояние. Блонди, ако можеш прати ми снимка, ще ти пратя е-мейл.
Иначе, за болките ... вече съм на година и половина след операцията и преди няколко дни реших да потичам, ама спринт (много обичах преди) и то не защото ми се налагаше да тичам, ами щото в И-нет прочетох, че от спринта по-хубаво няма за бедрата и седалището. Тичах сутринта (то няма и 100 метра) и следобяд и вечерта, брей болка - особено в едната гърда. Спах с един хубав спортен сутиен и на сутринта нищо ми нямаше, ама ... А тичането ми беше с обикновен сутиен с банели на път за работа. Ей това е сега - малко акъл да имаш ама да ти дойде в подходящия момент, а не като мен.
А от къде да си купя хубав спортен сутиен?
Отговори с цитат
  #509  
Стар 30th October 2011, 15:46
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
А от къде да си купя хубав спортен сутиен?
Във всеки магазин на Triumph-моделът е Tri Action Energy
Отговори с цитат
  #510  
Стар 30th October 2011, 16:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
А от къде да си купя хубав спортен сутиен?
Отделно има разни сайтове, например sportsdirect.com, откъдето аз по случайност реших да поръчам и спортни сутиени (два). Единия много ми хареса, но трябва да погледна марката точно (че съм на работата сега). Но не можеш да мериш, което все пак си е недостатък. Даже при поръчката ми нямаше 32 С, а 32 D и аз го поръчах като мислех да го дам на някоя приятелка, но сега си го нося. Обаче ще се разтегне, първите пъти ми беше много стегнат, а сега не е така. Иначе имам сутиени 75Б, 75С, 80Б и 80С - имам предвид тези с банелите вече, де.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:24.