IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 11th November 2008, 10:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
студена е и на думи и на действия. На нея може да се разчита за всичко, но лично аз не съм я виждала никога да се смее от сърце.
Изобщо не съм съгласна с това мнение - много от привидно сдържаните и "студени" жени горят като факли в нечии ръце и това, че не се е смяла от сърце, може да е единствено нейния начин да се справя в живота изгражда си някакво поведение и толкова... Аз пък познавам безброй жени, които се смеят непрекъснато и им е кеф, но са посредствени в леглото, защото са прекалено "отворени и разкрепостени" в държането си сред хора - с тях е много весело в компания, но мъжете, които са стях в леглото остават с впечатлението, че са чукали "душата на компанията" и толкоз.... "Студена" може да си и за собствения си мъж, ако не е намерил подхода и секса ви е посредствен...а пък с друг да си пожар...
Отговори с цитат
  #292  
Стар 11th November 2008, 11:01
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline

.... "Студена" може да си и за собствения си мъж, ако не е намерил подхода и секса ви е посредствен...а пък с друг да си пожар...
Ей тфа беше приказка ,дай да ти стисна ръката
Отговори с цитат
  #293  
Стар 11th November 2008, 11:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
..,дай да ти стисна ръката
Ше ми се разпищолят наляво надясно герданите....
Отговори с цитат
  #294  
Стар 11th November 2008, 11:09
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
..,дай да ти стисна ръката
Ше ми се разпищолят наляво надясно герданите....
Ми тя едната ти свободна ,мари , недей да си мислиш само за глупости
Отговори с цитат
  #295  
Стар 11th November 2008, 12:35
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
студена е и на думи и на действия. На нея може да се разчита за всичко, но лично аз не съм я виждала никога да се смее от сърце.
Изобщо не съм съгласна с това мнение - много от привидно сдържаните и "студени" жени горят като факли в нечии ръце и това, че не се е смяла от сърце, може да е единствено нейния начин да се справя в живота изгражда си някакво поведение и толкова... Аз пък познавам безброй жени, които се смеят непрекъснато и им е кеф, но са посредствени в леглото, защото са прекалено "отворени и разкрепостени" в държането си сред хора - с тях е много весело в компания, но мъжете, които са стях в леглото остават с впечатлението, че са чукали "душата на компанията" и толкоз.... "Студена" може да си и за собствения си мъж, ако не е намерил подхода и секса ви е посредствен...а пък с друг да си пожар...
Напълно си права
Аз само описвам една жена, която познавам. Тя си е такава-студена като човек. И понякакво стечение на обстоятелствата е верна. И по още някакво стечение на обстоятелствата е една от единствените двама души, които познавам и са верни.
Разбира се, не слагам в сметките тези, които са отскоро с партьорите си, след например 5 години съжителство ще почна и тях да ги броя и може да се окаже, че познавам повече "верни" хора. Само че в това време все повече изневеряващи ще се появят, така че верните пак ще се окажат някакво изключение.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #296  
Стар 11th November 2008, 17:45
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ами не съм казал, че не е закачка...той се е закачал с нея
Казвам го, защото и аз си правя такива закачки.Обикновено го правя с учебни автомобили, когато зад волана стои жена.Почвам да си карам с нея, гледам че се е вторачила в пътя и след малко ще захапе волана, свалям джама, вдигам ръцете и почвам да викам, клатейки се - Дай, Дай..!!!
Винаги става голям смях и обикновено момичетата се отпускат, само веднъж инструктора я накара да отбият...
Хаха, Рийзънчооо, ти си момченце в тялото на 30 годишен мъж Да не се разсърдиш, имаме нужда и от такива хора
Отговори с цитат
  #297  
Стар 11th November 2008, 19:33
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Защо да се обиждам пък специално за тва?На мен ми е весело и на 80 да стана, стига да мога пак ще го правя!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:28.