IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 18th January 2010, 17:16
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

И аз я правя на кичури. Косата ми по принцип е светло кестенява и с кичурите става готино. Особено лятото като се изсветли още повече от слънцето ми се случва жените да ме питат дали си е моята коса наистина, защото не личи да е боядисвана, а пък е различни нюанси. Не мисля че бих се изрусила някога - така е по-интересно, дори като питам приятелите ми момчета ми се карат само като спомена думата изрусяване.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18th January 2010, 22:24
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

Мадамата има уникална коса,перфекна бих казала,но цвета не ме кефи много ми червенее.Иначе вярно, е че такава коса руса не можеш да имаш.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18th January 2010, 22:31
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MonicHka
Мадамата има уникална коса,перфекна бих казала,но цвета не ме кефи много ми червенее.Иначе вярно, е че такава коса руса не можеш да имаш.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18th January 2010, 23:54
Аватара на Cinderella_bg
Cinderella_bg Cinderella_bg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MonicHka
Мадамата има уникална коса,перфекна бих казала,но цвета не ме кефи много ми червенее.Иначе вярно, е че такава коса руса не можеш да имаш.
Какво не бих дала за такава коса! Толкова мека, лъскава и естествена!
А цвета ѝ отива, въпроса е, че ние сякаш искаме по „лесния“ начин да впечатляваме, а не с естествена красота / и коса/,която при модела е в изобилие! Тази мисъл току-що се пръкна и ме натъжи още повече!
Ами така не е ли? Половината сме руси, а другата половина - синьо-черни! Не просто черни, а синьо-черни! И двете са напълно екстравагантни и „неестествени“. Както напоследък стана модерно да се казва - преекспонирани! Както всичко друго в държавата ни!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 19th January 2010, 00:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cinderella_bg
Незнам за вас, но ако сти видели косата на Бар Рафаели в сайта на Гарние, няма да ви се иска да сте повече руси , в това число и аз де...
Страхооооотна коса! Направо ме отчая!
Цвета и е ок за нея но дали ще подхожда и на другите Едно не мога да разбера когато някой каже този цвят ( било за дрехи , било за коси ) е много модерен!
Няма модерни цветове!Има цветове които ни отиват и такива които не!
Колкото за самата коса на Бар ...повярвай ми има поне няколко треси за да изглежда така!
Това е рекламата на Лореал и там официално признаха 4е мацката има треси!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 19th January 2010, 00:03
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

опс забрави линка
http://beautyandthefeastblog.com/wp-...e-loreal-2.jpg
Отговори с цитат
  #67  
Стар 19th January 2010, 13:40
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Харесвам се , дори естественият ми цвят е доста светло кестеняво..., но с малко по-тъмна коса, като че ли ми стои по-интересно, взех си днес една безамонячна, да видим... утре ще се намажа.
Като написах за поддръжката имах предвид , че по мои наблюдения безамон. боя по бързо се отмива и по-често трябва да се боядисваш.
Това води до сериозно изсушаване на косата , защото в боята има аналог на амоняка. Говоря от опит с Casting L'oreal , цвета беше някаква череша .
За мен няма проблеми и след време да мина на амонячна, исках да си пускам моя цвят, за да не я горя с бои, но няма да дочакам...
Харесах се с цвета иначе, нямам снимка..., но определено осъзнах, че русото не е за мен- не ми стои зле, но определено ми стои малко безлично, понеже се слива почти с цвета на кожата ми...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st January 2010, 10:50
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

записвам се да ви следя.Ама и аз не си седнах на д...
Или ще съм черна или бяло руса миналото лято бях руса с дълга коса,зимата се подстригах късо(каре) и бях черна.После пак си я удължих.После пак руса,а в момента съм кестенява(като на Николета Лозанова).
Сега ми е щукнало да се поизсветля,първоначално до светло-кестеняво-тъмно русо,за по нататък незнам какви бръмбари ще ми влезнат в главата
Да ви кажа,че след тези рязки и бързи промени коса си имам и не е изгоряла,колкото и странно да звучи.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 23rd January 2010, 15:13
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Червеното е много коварен цвят така 4е забрави за него .Пробвай да минеш към кафяво , после можеш да си сложиш светли ки4ури и така постепено да ставаш все по светла и по светла!
ТОЧНО ТАКА ТРЯБВА ДА ПОДХОДИШ
Отговори с цитат
  #70  
Стар 29th January 2010, 18:04
ina design ina design не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Моля за малко помощ. Знаете ли къде в София мога да намеря продуктите на SERI и по -точно боя за коса и обезцветител. СПЕШНО Е !!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отбрюнеткаблондинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:01.