IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 30th January 2010, 15:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ADANA
te_dda, е това е много добре, че не се засягат каналите! Може да има отново увисване ли? Все си мисля, че няма да е такова положението, каквото е в момента...
мисля че се заблуждаваш.... първо, въпреки повдигането никога няма да могат да ти се направят момински кръгли стегнати гърди !!! Ще се намали просто увисването....при следваща бременност и ново увеличаване на бюст, имал вече птоза, вероятността да не се стигне до ново увисване за мене е нулева...
съжалявам за искренното мнение, много мислих дали да го кажа или въобще да не отговарям, но за мен това е истината....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 30th January 2010, 15:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

liuskata8305, а имаш и коластра? Аз нямам нищо (не, че ми е притрябвала), но си мисля дали изобщо ще текне някаква кърма Сутиенът ми е втора кожа и разлика в разера почти не забелязвам. Само дано като родя да няма някакъв проблем със запушени канали, мастити и т.н.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 30th January 2010, 16:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ани, коластрата се появява ден след раждането бе човек
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 30th January 2010, 16:08
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ани, рано ти е за коластра, а и не е задължително да ти се появи преди раждането.

Второ, аз с третото раждане му намерих цаката на "запушени канали, мастити и т.н." , казва се една инжекция Окситоцин и си пушка. Преди 22 години същата работа я свършиха 2 хапчета Сандопарт (мисля, че не се произвежда вече).
Отговори с цитат
  #145  
Стар 30th January 2010, 21:39
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

И с 3-те си бременности от 6-7 месец имах коластра
Отговори с цитат
  #146  
Стар 30th January 2010, 22:12
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Противно на казаното до тук,кога се появява коластрата с първата бременност ми се появи в 4-ти месец.А сега(колкото и странно да звучи)ми се появи 1-вия месец Така разбрах,че всъщност съм бременна.Първо се изплаших да не би да ми има нещо .

SweetShark,тази инжекция за спиране на кърмата ли е или...
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #147  
Стар 31st January 2010, 13:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
ани, коластрата се появява ден след раждането бе човек
И аз да кажа - нЕма такова нещо. С миналата бременност някъде към 7 месец имах капчици, най-често след къпане без грам да съм си пипала гърдите (да кажеш, че нещо съм стимулирала). Някои от тези, с които бременеем сега, имат от 4-5 месец. Аз нямам зор де
SweetShark, предполагам, че ще ми хакнат малко окситоцинец да "подпомогнат" раждането, та тъкмо с 1 куршум - 2 заека
liuskata8305, от окситоцина теква кърмата
Отговори с цитат
  #148  
Стар 1st February 2010, 18:36
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, аз не съм отрекла,че последните месеци може да има лека секреция, и то по-скоро не, отколкото да, и обикновенно при стискане...а истинската коластра си е след раждането
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #149  
Стар 1st February 2010, 18:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
SweetShark, предполагам, че ще ми хакнат малко окситоцинец да "подпомогнат" раждането, та тъкмо с 1 куршум - 2 заека Very Happy
да ,ама не .. щото това за което говорите става 2-3 дена по-късно , при което няма и следа от оня окситоцин, дето ти го "хакват" за подпомагане на раждането...но наистина добре действа за отпушване на каналите и стимулация на секрецията, но трябва да се прави с бусколизин 30 мин преди това, защото и предизвиква по-силни контракции, което си е болезнено...освен това проблемите с каналите са най-вече при първа бременност...при втора всичко вече е различно...... за мен решението с напрежението в гърдите , задържането на кърма и маститите е следното - ако не можете ефективно да изцеждате гърдите, защото не знаете как( обикновенно оттук идва всичко), намерте кой да ви покаже...нямате представа колко е лесно и ефективно наистина, стига да знаеш как да " стискаш"... и макар и постът ми да се прехвърли в една малко по-друга тема, мисля че е важно за всички вас, които имате още нещо в гърдите си, така че не го приемам за спам
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #150  
Стар 1st February 2010, 19:31
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Красвици,а има ли такива ,които са кърмили с импланти?Питам,защото ще си слагам следвашия месец,но имам намерение да родя още едно дете след 2-3 години.Първият път като кърмих получих мастит и се притеснявам дали пак може да има някакви усложнения? Иначе в контекста на това,което обсъждате-коластра ми дойде чак след раждането
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заимплантатнтитезабременяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.