IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 30th January 2010, 10:57
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Балсами,матиране..........мног удачни съвети-няма що!? ...........и това за коса до задника...........
Моме,след като ти е писнала дългата коса и много твърдо си решила тотално да я съсипеш по метода "направи си сам"/в твоя случай"изруси се сам"/,я най-добре й играй ножицата,че така поне няма да се проскубе,докато си провеждаш експериментите с "щадящите косъма"препарати от рода на блондора
Отговори с цитат
  #82  
Стар 30th January 2010, 11:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дияна Иринова
Не се притеснявай,че цветът ти става по-тъмен.В последствие след няколко измивания ще се изсветли.После може да го потдържаш с балсам оцветител .Той не съдържа окислители и подхранва косата като маска.Аз лично това ползвам.Купувам си на Престиж-бълг.-2-3лв.и се ползва поне 4 пъти.Но трябва да го нанасяш с четка както боята за да стане равномерно навсякъде.Избери си желания цвят и я мажи на 2 седмици.Дръж го поне 30 мин. и измиваш.Другия вариант е матиране.Само,че тези продукти незнам дали се продават в парфюмериите-по скоро във фризьорските салони .Или потърси в нета .
Aбе що и давате на моми4ето такива съвети?Нали се сещаш как ще успее да се боядиса сама и то с 4етка ?И какви са тия две седмици, при фризьор цялата работа става за няколко 4аса!Хайде сега за да спестим някой друг лев да си съсипе дългата коса!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 30th January 2010, 13:36
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Е да,при фризьор е най-добре,но тя каза че не иска,а желае сама да се справи.Аз също се изрусявам сама от 1992г.,също имам дълга коса и успявам без чужда помощ да се боядисам,но е въпрос на опит и време.Като начало може би ще й е трудно сама,но ще свикне след като няма желание да посети салона.А за двете седмици не си ме разбрала.Исках да кажа ,че с този балсам ще поддържа цвета по дължината ,а всеки месец да боядисва само корените,за да не си гори цялата коса
Отговори с цитат
  #84  
Стар 30th January 2010, 14:01
ina design ina design не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Вече не се доверявам на фризьори. Съсипвали сами косата 3 пъти и то различни началнички и не само моята . А и не в някой долнопробен салон , а в салона на Кемпински и Капанов , така че за такива неща не ходя вече на фризьор, ако не е само за сешоар или дифузер . Нещо лесно което и децата ще се справят. Косата ми не е изгоряла въобще, а и не мисля да я режа . Просто попитах ако някой от Вас се е сблъсквал с такова нещо да ми каже , а не да ми дрънкате глупости.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 30th January 2010, 14:24
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

http://picbg.net/u/50660/34591/396912.jpg http://picbg.net/u/50660/34591/394841.jpg Аз по-горе писах ,че сама се изрусявам.Ако цвета на косата ми ти допада опитай със моите съвети.успех!!!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 30th January 2010, 18:11
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дияна Иринова
http://picbg.net/u/50660/34591/396912.jpg http://picbg.net/u/50660/34591/394841.jpg Аз по-горе писах ,че сама се изрусявам.Ако цвета на косата ми ти допада опитай със моите съвети.успех!!!
Aбе Дияна и аз се изрусявам сама но първона4алното изрусяване ми го направи фризьор и сега само си боядисвам корените!
Едно е да се изрусяваш -друго е когато трябва да се махне боя!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 31st January 2010, 13:17
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Здравейте.Лятото бях бяло руса и октомври реших да мина на кестеняво.Два пъти съм се боядисвала досега.Сега пак ми е щукнало да минавам към русия цвят, но се чудя дали трябва да я обезцветявам и после да изрусявам или мога да мина и без обезцветяването.? Доста ми е изсветляла косата,нещо средно между светло кестеняво и кестево ми е.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #88  
Стар 31st January 2010, 13:51
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

пробвай с боята на Крамер Колорс №101 с оксидант 40.Боята е страхотна и няма да имаш нужда от обезцветяване.Матира и убива жълтеникавия нюанс.Малко е скъпичка,но като за първо нанасяне ти я препоръчвам за да получиш желания цвят .Цената й варира но е средно около 14 лв.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 31st January 2010, 16:07
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Благодаря ти,а лесно ли се намира?
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #90  
Стар 31st January 2010, 16:17
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Дианче,ако тая русичка мацка в средата си ти-добре,сладурка си!.........но косата ти не е толкова дълга,за каквато /до колкото разбрах/говори момичето........така,че при твоята е допустимо да се правиш сама,но не и при нейната!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отбрюнеткаблондинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.