IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 1st February 2010, 21:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

te_dda, аз се "притеснявам", по-скоро разсъждавам по въпроса дали имплатните сега нещо ще попречат. Иначе с първата бременност нямах никакви порблеми с текване, цедене, кърмене - с тия пъпки върху ребра все едно, че цял живот го бях правила Още в болницата в банята под душа облекчавах напрежението с изцеждане.
Сега уж не би трябвало да са засегнати жлези, но си имам едно на ум, затова си мислех дали липсата на каквато и да е секреция може да означава, че ще има проблем с текването.
Ще видим, не ми е толкова важно
естел, след 2-3 месеца ще имаме повече инфо и ще пишем. Няколко сме с импланти и ще раждаме през май Май всички ще направим опит да покърмим.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 1st February 2010, 22:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Ани, ако се разсъждава логично няма от какво да се притесняваш- за мен ситуацията няма разлика с бюст без имплант, тк имплантът е далеч от жлезата и скрит под мускула....въпреки това аз лично ако трябва да раждам с импланти, бих пила хапчета и спряла кърмата, за да не поемам излишни рискове ...виждала съм мастит, при който при отварянето на гърдата извадихме 400 мл гной....нали си представяш ако имаш и импланти и ако недай боже се стигне до някакво възпаление на гърдата....а и имай в предвид,че незнам с тея твърди в нормално състояние гърди доколко може да се прецени всеки път колко добре е е изцедена гърдата.( от което всъщност произлизат проблемите)...ей такива неща си мсиля и ми се въртят в главата на мене ако се опитам да се поставя в такава ситуация...не искам да агитирам никого за нищо, но лично аз не бих кърмила ( то и мойто кърмене едно - по 20 дена и с добавка... ) . Всеки си преценява сам, и пак казвам,че няма логика да е толкова страшно. и неправилно..но и това, което съм наблюдавала е,че тези, които раждат с импланти почти всички спитрат кърмата...почти никой не иска да кърми..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 2nd February 2010, 08:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Брей, Тед, ти ме хвърли в джаза - аз мисля да кърмя с добавка от самото начало само, за да ми спре кърмата от самосебе си (5,10, 20 дни...). Първо мислех за хапче, но после реших, че другия вариант ще е по-добър. Това в случай, че текне. Мислех си, че ако нещо се закучи, веднага ще взема хапче. Обаче хич не знам как действат тези хапчета и кога се взимат, т.е. ако видя, че отивам към мастит, късно ли е да взема???
Хич нямам зор да кърмя
Отговори с цитат
  #154  
Стар 2nd February 2010, 10:17
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Имало някаква инжекция за спиране на кърмата още в родилния и нямало опасност от мастит.Аз мисля да се възползвам.Някой да знае повече за тях?
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 2nd February 2010, 10:27
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Аз лично пиех хапчета по препоръка на лекаря и не съм имала проблеми..
Отговори с цитат
  #156  
Стар 2nd February 2010, 11:25
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

И аз с първата бременност пих хапчета(май бяха 2) и не съм имала проблем,но сега като има и друг вариант,и то само с една инжекция мисля да разпитам и евентуално да я ползвам.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #157  
Стар 2nd February 2010, 18:57
ADANA ADANA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от ADANA
te_dda, е това е много добре, че не се засягат каналите! Може да има отново увисване ли? Все си мисля, че няма да е такова положението, каквото е в момента...
мисля че се заблуждаваш.... първо, въпреки повдигането никога няма да могат да ти се направят момински кръгли стегнати гърди !!! Ще се намали просто увисването....при следваща бременност и ново увеличаване на бюст, имал вече птоза, вероятността да не се стигне до ново увисване за мене е нулева...
съжалявам за искренното мнение, много мислих дали да го кажа или въобще да не отговарям, но за мен това е истината....
Напротив, благодаря, че си искрена! За какво ми е да си живея с това очакване, а после да се получи увисване ...Аз като цяло не искам кой знае какви резултати, но поне да не е както в момента, като при мен проблема си е от години. А и през бременноста и сега докато кърмя още гърдите ми изобщо не се увеличиха.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 2nd February 2010, 20:20
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

няма защо
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 2nd February 2010, 20:30
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Брей, Тед, ти ме хвърли в джаза - аз мисля да кърмя с добавка от самото начало само, за да ми спре кърмата от самосебе си (5,10, 20 дни...). Първо мислех за хапче, но после реших, че другия вариант ще е по-добър. Това в случай, че текне. Мислех си, че ако нещо се закучи, веднага ще взема хапче. Обаче хич не знам как действат тези хапчета и кога се взимат, т.е. ако видя, че отивам към мастит, късно ли е да взема???
Хич нямам зор да кърмя
Ами зависи - колко кърми миналия път ? ако си като мен - с малко и недостатъчно кърма още от самото начало и за кратко време - месец -два, мисля че няма да имаш проблеми...но ако си си имала кърма като хората, и да го кърмиш с дохранване нали трябва да изцеждаш тва което остава, и то пак си се образува, ако така ти е заложено...ще намалиш количеството донякъде с това,че няма много да го кърмиш и да речем ще ограничаваш течностите,ама тва не си е работа.... ....иначе се пият хапчета - казват се достинекс - след 6-8 часа след раждането...и така няколко дни - те лекарите си го дават после по някакви схеми различно...инжекции засега няма...има и едни други хапчета, ама те с апо-стар вариант и ги избягват, защото от тях много пада кръвното и е ужас ....по принцип са най-ефективни ако се вземат още от начало...после нямат същия драстичен ефект- в смисъл , не може веднага да ти спре, а почваш да ги пиеш, и цедиш без да кърмиш докато кърмата постепенно намалява и спре..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 2nd February 2010, 21:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
Имало някаква инжекция за спиране на кърмата още в родилния и нямало опасност от мастит.Аз мисля да се възползвам.Някой да знае повече за тях?
Има някакви хапрета за спиране 2бр.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заимплантатнтитезабременяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:44.