IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 2nd February 2010, 22:16
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Има има,пих такива предния път,но това беше 2005г.Някъде по форумите четох за тази инжекция,че била много по усъвършенствана,струвала около 100-тина лв.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #162  
Стар 2nd February 2010, 23:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тед, кърмих 2 месеца, като още от първия започнах да змествам хранения. Втория месец кърмех сутрин и вечер, накрая само сутрин (по-скоро ме ползваха за залъгалка май ). Бях решила да спра да кърмя в един понеделник и край, капчица кърма не текна повече.
Аз мразя процесът кърмене - въпреки че не съм имала никакъв проблем още от самото начало, психически и физически ми е супер гадно чувството Цеденето - още повече... като дойна крава.
Ако съм като преди, не съм от тези с многото кърма, напротив. Покърмя малко и дохранвам с шишето.
Целият ми зор е тези хапчета да не са някаква хормонална бомба, а и ако имам нЕкви си капки кърма, да преглътна гадното чувство и да му дам на малкото човече няколко дни.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 9th February 2010, 23:15
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Аз пих хапчета за спиране на кърмата.Пих ги 3 пъти и след 3 кърмения. Лекарството се казва достинекс Генекологът ми беше убедителен,че ползите са големи-освен ,че спира кърмата,лекарството помага на организма в кратки срокове да се уреголира хормонално.Но тя не спира веднага -след като се вземе първото хапче .Гърдите може да се понапълнят,особено ако сте кърмили по-дълго време...но се изчаква и ако станат болезнени се изцеждат през по-дълъг период.Кърма на бебето не се дава!!! Хубаво е да се намалят течностите за известно време.Самите хапчета-доколкото разбрах от ДР. -помагат на организма сам да абсорбира/обратно/част от излишната кърма, дори тя да е спряла от само себе си.Защото дори да е спряла , в каналите има още...в минимални количества.А точно там ставали проблемите,защото ако остане кърма в каналите се получавали уплътнявания ,които с напредване на годините започвали да създават проблеми...болки при цикъл...и т.н.Попитайте вашият генеколог колко бр. трябва да вземете,защото всичко е строго индивидуално-зависи колко месеца сте кърмили,дали сте имали мн.кърма...
Отговори с цитат
  #164  
Стар 9th February 2010, 23:26
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Тед, кърмих 2 месеца, като още от първия започнах да змествам хранения. Втория месец кърмех сутрин и вечер, накрая само сутрин (по-скоро ме ползваха за залъгалка май ). Бях решила да спра да кърмя в един понеделник и край, капчица кърма не текна повече.
Аз мразя процесът кърмене - въпреки че не съм имала никакъв проблем още от самото начало, психически и физически ми е супер гадно чувството Цеденето - още повече... като дойна крава.
Ако съм като преди, не съм от тези с многото кърма, напротив. Покърмя малко и дохранвам с шишето.
Целият ми зор е тези хапчета да не са някаква хормонална бомба, а и ако имам нЕкви си капки кърма, да преглътна гадното чувство и да му дам на малкото човече няколко дни.
количеството кърма зависи от това колко жлезна тъкан/дялова имаш... щом си кърмила малко , няма как сега да си като дойна крава , и най-вероятно ще си като първия път...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 9th February 2010, 23:54
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

към aniK-Трябва да решиш дали изобщо да кърмиш или не.Според мен ако започнеш...ще е без значение дали ще кърмиш 20 дни или 2-3 месеца.Щом си започнала веднъж ,ще трябва да пиеш мн.повече хапчета когато ти писне или не дай си боже да има някакъв проблем... Представи си ,че ще трябва да се доизцеждаш/по 7-8 пъти на ден/,гърдите ще се пълнят...ще се разширяват и ще спадат...Дали няма да им се развали формата??? Нека кажат тези които са минали през това...Най-безпроблемно ще е да спреш кърменето още в родилното с 2-3 хапчета. Иначе и аз мисля като te_dda: "...въпреки това аз лично ако трябва да раждам с импланти, бих пила хапчета и спряла кърмата, за да не поемам излишни рискове ... Бих добавила,освен рискове за теб-рискове и за бебето,защото съвета на моя генеколог беше:"роди си децата ,пък тогава си слагай силикон,всички казват ,че е безвредно...но за по-сигурно..." Това си е лично мое мнение,надявам се тези които са кърмили и имат силикон ,да не го приемат като упрек
Отговори с цитат
  #166  
Стар 13th February 2010, 16:35
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Бих добавила,освен рискове за теб-рискове и за бебето
е, няма нищо опасно за бебето в едни силиконови цици със сигурност
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 13th February 2010, 22:37
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Бих добавила,освен рискове за теб-рискове и за бебето
е, няма нищо опасно за бебето в едни силиконови цици със сигурност
Всичко е въпрос на собствено виждане... Нямам доказателства ...Не бих спорила !... Но както всички знаем,между клетките има обмяна на вещества...А млякото стои доста близо до този силикон-дали на клетъчно ниво не преминава нещо от силикона в него??? Ето това имаше предвид Др. като си говорехме...,но и той самия не знаеше верния отговор.За по-сигурно-аз се съгласявам с него....всеки има право да си вярва в каквото ще...и единствено времето ще покаже верния отговор.
За сега поне ,няма доказано нищо -нито в подкрепа на едното,нито в подкрепа на другото мнение! Казват ни че е безвредно и на нас ни се иска да е така...
Обикновенно,ако нещо се докаже/научно/...то ще трябва да са минали доста години...А напоследък чуваме какво ли не -в тази насока....За неща които до скоро сме считали за полезни ,а сега ги намират за вредни и обратното...
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th February 2010, 22:54
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zit
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Бих добавила,освен рискове за теб-рискове и за бебето
е, няма нищо опасно за бебето в едни силиконови цици със сигурност
Всичко е въпрос на собствено виждане... Нямам доказателства ...Не бих спорила !... Но както всички знаем,между клетките има обмяна на вещества...А млякото стои доста близо до този силикон-дали на клетъчно ниво не преминава нещо от силикона в него??? Ето това имаше предвид Др. като си говорехме...,но и той самия не знаеше верния отговор.За по-сигурно-аз се съгласявам с него....всеки има право да си вярва в каквото ще...и единствено времето ще покаже верния отговор.
За сега поне ,няма доказано нищо -нито в подкрепа на едното,нито в подкрепа на другото мнение! Казват ни че е безвредно и на нас ни се иска да е така...
Обикновенно,ако нещо се докаже/научно/...то ще трябва да са минали доста години...А напоследък чуваме какво ли не -в тази насока....За неща които до скоро сме считали за полезни ,а сега ги намират за вредни и обратното...
Много глупост преминава на клетъчно ниво също
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th February 2010, 23:08
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране


Не така...Защо с лошото...Аз не обиждам тези които мислят различно от мен...
Можеше да кажеш,че не си съгласна и това щеше да свърши работа
Отговори с цитат
  #170  
Стар 13th February 2010, 23:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Айде не се сърди ся...не съм кофти,просто съм по-директна и емоушън (и неам такт)..Амче така де...ти,ако носиш очила нон стоп,дали минава нещо на клетъчно ниво...,че са и близо до главата?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заимплантатнтитезабременяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:04.