IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1171  
Стар 27th February 2012, 15:28
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Момичета, тези дантелените хич не стоят хубаво под дрехите. Освен че дантелите се очертават и набръчкавт, не ми харесва и формата която докарват на бюста. И аз като Нелката мечтаех за тях. С кеф изхвърлих старите и с много мерак си накупих цял шкаф меки без банели и подплънки. Сега ги слагам само за джиджи биджи, на голо са супер, но с дреха не.
И пак си нося твърдите, по -оформен ми изглежда бюста с тях.
Напълно подкрепям
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #1172  
Стар 27th February 2012, 15:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз подкрепям - твърда чашка, тип "бриджитка", но без скритите подплънки . Пък за в къщи нося тиръгълни без нищо, тип потничета.
Отговори с цитат
  #1173  
Стар 27th February 2012, 17:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нямам предсатава как стоят тънките сутиените без подплънки, но ще ви послушам и няма да хвърлям много пари по тях. Само, както каза миската, за джиджи биджи кще си взема един два.
Отговори с цитат
  #1174  
Стар 27th February 2012, 17:37
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Нямам предсатава как стоят тънките сутиените без подплънки, но ще ви послушам и няма да хвърлям много пари по тях. Само, както каза миската, за джиджи биджи кще си взема един два.
Когато си купуваш сутиен, задължително го мери и с тясна блузка, така най-добре се вижда как стои
А да не говорим, че с тези меки сутиени, зърната понякога така си личат, че съм умирала от срам...особено във фитнеса тичам кенефа да тъпча тоалетна хартия, ако забравя да си сложа тампони
Отговори с цитат
  #1175  
Стар 27th February 2012, 18:25
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Защо пък срам? Едро прозиращите зърна са символ на добро здраве и плодородие. Всички млади жени се радват на този комплимент и нямам спомени да са се събирали в тоалетната, когато се намирам във фитнес залата
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 27th February 2012 на 18:28
Отговори с цитат
  #1176  
Стар 27th February 2012, 18:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ако искате ме замеряйте с домати, но сега ще шокирам моралистите тука: За мен няма нищо по-секси от очертали се зърна под дрехата. Много по-секси ми е от дълбоко деколте до пъпа. Показваш всичко, без всъщност нищо да си показал. Няма да си го спестя този момент. До сега съм имала поне 4 пръста дунапрен от зърното до дрехата, като се барнех за гръдта, нямах усещане за нищо живо там, никаква плът.. Сега съм се зарибила за меки чашки, защото ме е кеф да се барам!

Иначе говоря само за памучни меки чашки. Взех само една дантелена, щото моето джиджи-биджи се случва веднъж на 3 години...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1177  
Стар 27th February 2012, 18:38
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Нелка, най-цекси е когато топъл летен дъждец овлажни хВанелката. Тогаз краката ми са постоянно мокри щот не гледам в какви локви щрапам.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1178  
Стар 27th February 2012, 18:45
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ако искате ме замеряйте с домати, но сега ще шокирам моралистите тука: За мен няма нищо по-секси от очертали се зърна под дрехата. Много по-секси ми е от дълбоко деколте до пъпа. Показваш всичко, без всъщност нищо да си показал. Няма да си го спестя този момент. До сега съм имала поне 4 пръста дунапрен от зърното до дрехата, като се барнех за гръдта, нямах усещане за нищо живо там, никаква плът.. Сега съм се зарибила за меки чашки, защото ме е кеф да се барам!

Иначе говоря само за памучни меки чашки. Взех само една дантелена, щото моето джиджи-биджи се случва веднъж на 3 години...

Неле, няма да те замервам с домати и не съм моралиска, ама ходя на фитнес обикновено със сина ми, който е една педя по-висок от мен... или най-малкото там има негови приятели
Не ми се иска зад гърба ми да си шушукат за " яката леля с надървените цици"
Да не говорим, че се потрисам от мисълта да вървя с натопорчени зърна и някъде да срещна баща ми или дядо ми...е от тва ми пука, от друго не
Отговори с цитат
  #1179  
Стар 27th February 2012, 18:51
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Тати и дедо ги приближаваме леко наведени напред- поклон като форма на уважение към патриархата.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #1180  
Стар 27th February 2012, 19:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти що дириш у мамопластика ве? Я марш!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:30.