IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 28th March 2012, 08:49
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Може би трябваше да изтрия последния абзац от статията, която между другото е писана от пластичен хирург (не от журналист ).

И аз не виждам нищо притеснително във факта, че Алерган са собственици на марката В света на бизнеса всеки ден някой изкупува някого, сливат се, преобразуват се, едни запазват името на марката, други (в случая Алерган) решават да я сменят. Какво ви притеснява? Много се шашкате за глупости, я си носете новите.......цици и стига сте се занимавали с глупости

Последно редактирано от emiko : 28th March 2012 на 14:09
Отговори с цитат
  #92  
Стар 28th March 2012, 08:49
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране Кои импланти са за предпочитане

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Това пък откъде дойде,че имплантите с велкро-ефект не се донаместват? ВЪобще не ми звучи логично.
Напротив, според Ильо има логика и тя е следната: имплантите Мак ган имали власинки по повърхността на обвивката на импланта, които били с дължина колкото е дължината на колегеновото влакно, така че тези власинки се срастват с капсулата, изградена от организма, а не се получава плуване на импланта в капсулата, както при другите импланти. Затова според него когато се слага Мак Ган, ако не се направят точно, не може много да се разчита на донаместване и слягане после. Цитирам Ильо. А що се отнася до темата за покупко продажбата на МакГан-Алерган-Натреле, това ме интересува защото навремето когато слагах PIP имаше писаници във форума, че били забранени в САЩ още 2000 година, но аз не обърнах внимание на тези приказки, това ми излезе през носа. Така че мисля, че е много важно да сме информирани, доколкото е възможно, нали всъщност това е целта на форума
Отговори с цитат
  #93  
Стар 28th March 2012, 09:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Нелс скъпа спри да четеш тия работи и да се затормозяваш моля те. Я кажи как са ти гърдите. Моите станаха доста по-подвижни, но в събиращите сутиени още не се вмествам. Не че толкова държа да нося такива ама те са ми мярката колко са ми омекнали гърдите . Ама аз бях с нулев старт-пъпка на ребро дет се вика и може би за това при мен бавно ще се случи туй раздвижване.
Моите са по-пресни от твоите, така че са все още доста статични. Мен това не ме притеснява - наблюдавам, че процеса на "омекване" е мноооогооооо бавен. Моите дружки ми казват, че до 7-8 месец се наблюдават промените. Със сигурност ще ти станат подвижни! Няма къде да ходят! И няма отношение към жлезата.

Ем, руския не е от любимите ми езици. Просто забелязох вкарани епитети, които показват лично отношение към темата...

А дали са качествени или не ще си проличи във времето. Само се надявам въпросните "проблеми", които правят да не са от рода "Проблема ПИП" и да засягат здравето..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 28th March 2012, 11:58
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението

Ем, руския не е от любимите ми езици.
Сори, че така на руски я изплющях статията, ама нещо напоследък ме мързи да пиша, а и честно казано все забравям, че по-младото поколение не е "на ти" с руския... Както и да е, като оставим личното отношение, в статията много ясно, кратко и хронологично е проследен процесът Mcghan-Allergan-Inamed-Netrelle. Така мисля на всички става ясно кой-кой и какво е, и откъде и защо са намешани толкова много имена.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 28th March 2012, 15:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Нещо и на мен не ми харесва края на статията. Но по-добре да свалят себестойността на производството откъм работна ръка, данъци, наеми и т.н., отколкото откъм материали.
Демили, а на Мила от Медикал Ментор какъв И е случая? И защо НГ да крие, че той е дистрибутор... това пък вече ЕПТЕН не го разбирам.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 28th March 2012, 20:49
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Нещо и на мен не ми харесва края на статията. Но по-добре да свалят себестойността на производството откъм работна ръка, данъци, наеми и т.н., отколкото откъм материали.
Демили, а на Мила от Медикал Ментор какъв И е случая? И защо НГ да крие, че той е дистрибутор... това пък вече ЕПТЕН не го разбирам.
Ще го разнищим кой е скоро Умирам и аз от любопитство!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #97  
Стар 29th March 2012, 08:37
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Според мен е ясно защо НГ крие ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #98  
Стар 8th April 2012, 21:46
vesi.bg vesi.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Момичета,какво ви е мнението за Евросиликон?
Отговори с цитат
  #99  
Стар 25th April 2012, 23:37
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Вярно ли са по-твърди Ментор, как си ги усещате?
Отговори с цитат
  #100  
Стар 26th April 2012, 11:36
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Според мен мн зависи от това колко жлеза си имала преди. Аз съм с ментор и съм ги сравнявала на пипане със макган софт тъч на една приятелка и разликата е минималана, но тя преди операцията беше съвсем плоска, докато аз си имах доволно количество собствена жлеза.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коиимплантисазапредпочитане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:42.