IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th July 2014, 16:41
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Изпил съм сигурно тонове зелен чай - ефекта е прочистване на перисталтиката и помага при запек. Нищо повече. Кофеин споменах някъде, изобщо не ми действа положително, дори напротив - приспива ме. Синефрина е хвален много, но съм тествал достатъчно много добавки, които го включват в състава си и файда никаква. Последният ми тест е с OxyElite Pro на USP Labs. За справка - преди да го започна бях с 12% мазнини. След като го привърших ефект - 0, дори напротив, получих доста добър запек. Разбира се, през цялото време съм си спазвал хранителния режим и тренировките. Надявах се да ми помогне с 1-2%, но грам файда нямаше.
Най-силния ефект съм го почувствал от... познай - храната! Когато спред да се храниш с храни с висок ГИ (гликимичен индекс) и когато въглехидратите ти, независимо прости или сложни липсват в менюто ти след 19ч. (това важи за стандартно работно време и начин на живот, т.е. лягаме си вечер, ставаме сутрин и сме активни през деня).
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th July 2014, 12:25
Аватара на danchowrestling
danchowrestling danchowrestling не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Увеличи тренировките спри да ядеш след 7 внимавай с какво се храниш пробвай го това един месец и пиши пак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧистененамазниниевентуалнопокачваненаММ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.