IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th February 2012, 16:20
Klementina Klementina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
Question Добрата реклама, гарантира ли качество?!

Здравейте,
Четейки темите в този форум ми прави впечатление, че се дават мнения за малцина пластични хирурзи. Иска ми се малко да поразширим този списък. Ако има желаещи моля, заповядайте.
Аз започвам с д-р Страхил Ефремов. Направих си декември месец 2011 г. операция при него /увеличаване на бюст/. Нямам никакви забележки. Човекът си знае работата. Но ми се иска да обсъдим нещо друго:
Смятате ли, че агресивната и набиваща се реклама е подходяща за медицината изобщо?! Това критерий ли е,че избирайки най-рекламирания, отиваш при най-можещия?
Моля, споделете какво е нещото, което ще ви накара да изберете един или друг пластичен хирург?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th February 2012, 19:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ами незнам какво разбираш първо под реклама на пластичен хирург или какъвто и да било доктор. Тук във този форум сме се събрали хора, споделящи впечатленията си от хирурга при когото сме били, ако сме написали че сме доволни от този хирург това не е реклама , а мнение. За един и същ хирург ще прочетеш коментари както на доволни, така и на недоволни пациентки. Аз не мога да давам мнение за хирург, който не съм виждала и не съм имала никакъв контакт, мога да дам мнение само за човека, който ме е оперирал. За момента съм доволна от този човек и не му правя реклама с тази приказка, защото ако не бях доволна също щях да го кажа.
Как избрах хирурга си - ами чрез този форум най-вече. Прочетох всичко изписано за операцията, която ме интересува, мнения за всички доктори, разгледах бая снимков материал, отидох на консултация, хирурга ми вдъхна доверие и така. Няма най-добър хирург и такъв гарантиращ ти 100% безгрешен резултат, просто избираш този с най-малко грешки и по възможност с повечко практика.
А защо даваме добри мнения само за двама- трима...еми защото България е малка страна и бързо се разбира кой има повече грешки и кой е добър. Така , че съветвам всички с намерение да се оперират да обърнат внимание, най-вече, точно на тези - двама-трима най-коментирани и най-хвалени.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th February 2012, 21:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Клементина, аз вече си изтърках пръстите да пиша колко съм НЕДОВОЛНА от Ефремов! Ок, нека говорим с имена!
Човека изобщо не си знае работата! Освен, че се събудих с по-голям и крив нос, от колкото легнах.. освен, че бях с избити зъби!!! Ме държа под упойка 4 часа и половина, точно, защото идея си е нямал какво върши!!!!

Като си толкова "отворена" покажи снимки на бюста си тук! Не е нужно да са публични, само на заинтересовани.
Нали знаеш, колко много спам има в този форум и колко много скрита реклама, на каквато това блъска? Нормално е да сме скептични към крайни мнения като твоето!

Реалните потребители дори да са доволни от доктора си, споделят тук целия процес като се почне от мотивите за избора, самата операция, възстановителен период и крайния резултат. Дори да си супер доволен накрая, все някъде в този процес те е хващало шубето, че нещо не е наред и си го споделял в този форум. Никой не е крил ако е имал забележки към хирурга си, а ако е недоволен - още повече!

Да, най-рекламираните не са най-добрите! Тук да споменавам ли, че Ефремов е на всяка манджа меродия и участва във всяко телевизионно предаване, което е най-големата БЕЗПЛАТНА реклама за един хирург! Дори не си бърка в джоба за да се рекламира. Точно така аз се подлъгах!


Никога не съм крила собствения си горчив опит и никога няма да спра да плюя Сердев и Ефремов! Единствено благодаря на Бога, че се разминах само с грозен резултат след тези некадърници, а нищо ми нямаше на здравето... Пу Пу! Да ни пази Господ!!

Аз ще чакам снимки от теб, чак след тях ще си призная, че съм виждала един хубав резултат от ефремов.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st March 2012, 18:08
Klementina Klementina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Не знам защо така се завъртяха нещата, но моята идея беше да споделим мнения, относно рекламирането в медицината. Билбордовете, участването в различни предавания, телевизионната реклама и т.н. Явно останах неразбрана.
Със сигурност няма перфектен човек, но така да се напада?!
Доказателства не мисля, че е нужно да давам на който и да е. Ако желаеш, можем да се срещнем и лично ще ти покажа резултата. Разбирам, че си много огорчена, но аз съм пример, че истината винаги има две страни. Няма да убеждавам никой, всеки има право на мнение. Съжалявам изобщо, че споменах името на доктора, защото идеята на тази тема исках да е друга.
И още нещо, смяташ ли, че платените реклами правят продуктите и услугите автоматично качествени?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st March 2012, 19:12
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Klementina Виж мнението
И още нещо, смяташ ли, че платените реклами правят продуктите и услугите автоматично качествени?
Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Да, най-рекламираните не са най-добрите!
Май е ясно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st March 2012, 22:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Klementina Виж мнението
Със сигурност няма перфектен човек, но така да се напада?!
Нападам, защото имам причина.
Радвам се, че си останала доволна! Но на мен такова чудо ми мина през главата, че ми останаха психични травми. Платила съм си за ужасно свършена услуга, никой не ми е върнал парите и никой не ми се е извинил. Имам право да нападам!

По въпроса за рекламата и качеството - да! Не е гаранция за такова. Има други методики, по които да се убедиш в качеството. Най-ефективната е пробата, за жалост не важи в пластичната хирургия. Там една недообмислена проба може да ти струва много.
Друг метод е рисърча - този форум се е доказал като ефективен. Не мисля, че някой, който е опрял до форума, вярва в рекламата.

Не искам да те нападам лично. Съжелавам ако така е прозвучало!
Това, което искам да предотвратя е крайните мнения за който и да е хирург! те са много подвеждащи особено за случайно влезли тук..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd March 2012, 10:09
Klementina Klementina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Това, което искам да предотвратя е крайните мнения за който и да е хирург! те са много подвеждащи особено за случайно влезли тук..[/QUOTE]

Всяко нещо си има първи път. Да разбирам ли, че новите потребители не са желани в този форум и се гледа с лошо око на тях?!
Крайно мнение, казваш. Нямам спомен и картина за крайно мнение, изразено от мен. По-скоро твоето мнение беше прекалено негативно.
Аз просто споменах и отминах, без суперлативи, характерни за такова мнение.
Не ми се иска тази тема да се превръща в личен разговор, така че дайте по същество. Апелирам за това!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2012, 16:33
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Klementina Виж мнението
Това, което искам да предотвратя е крайните мнения за който и да е хирург! те са много подвеждащи особено за случайно влезли тук..
Всяко нещо си има първи път. Да разбирам ли, че новите потребители не са желани в този форум и се гледа с лошо око на тях?!Не ми се иска тази тема да се превръща в личен разговор, така че дайте по същество. :[/QUOTE]

Ааа , тук ще се намеся , въпреки ,че обикновено се въздържам ...
Първо, Нелс по никакъв начин не е дори намекнала,че новите потребители са нежелани,напротив съвсем друга и беше идеята, и това си личи от километри.
И второ, за какъв личен разговор говорим? Фактът че някой изказва мнение, различно от нечие друго, прави ли го личен разговор?
И да отбележа за протокола,че съм абсолютно безпристрастна и не познавам нито една от двете ви ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2012, 19:10
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Наистина се извинявам ако съм накарала някой да се чувства нежелан тук! Не е било целта ми изобщо! Ако съм проявила агресия, тя е била насочена към споменатия хирург, не към доволните му пациенти.

Наистина се отплеснах специално за Ефремов, ако трябва да бъда точна и ясна по темата - НЕ! Не е гаранция широката реклама за професинализма на даден хирург.
Но аз сметнах за неуместно да постваш това твърдение и в същия пост да правиш реклама на даден хирург??
Клементина, прочети темите във форума - има доста момичета, които са много доволни от хирурзите си, аз лично съм виждала перфектни резултати. 99% от тях не смеят да прехвалват, най-малкото да препоръчват хирурга си, колкото и да са довони, защото това е изключително отговорна работа!
Не казвам, че ти го препоръчваш, но споменаваш името му като пример за нерекламиращ се хирург, който е много добър. А той не е в тази категория. Има други хирурзи, които не се рекламират, но са по-добри от него. Ти просто си от процента на късметлиите. Повярвай ми - виждала съм отвратителни негови гърди! А носът, който ми спретна, съм го пращала на който поиска снимка, до сега никой не е казвал, че е въпрос на вкус - пълна гавра с труп беше!!! и хората ми го казваха.

Единствеата ми цел тука е ако влезе някой заблуден в тази тема, да не остане с грешно впечатление за Евремов. Това не го правя, защото съм компетенция, а от страната на човек с неуспешна пластика, който не пожелава това, през което минах на никой друг!!!

Та извода е: Широката реклама не е предпоставка за професионализъм! И липсата на реклама не е предпоставка за професионализъм!


Единствената предпоставка за някакъв професионализъм е нисък процент неуспешни пластики на високо текучество пациенти!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
гръдни импланти, д-р страхил ефремов, избор на пластичен хирург, пластична хирургия


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добратарекламагарантираликачество
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.