IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 22nd February 2013, 14:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Как така ти се движат по ребрата?!?!?!?!


Относно липсата на чувствителност - това е нормално. Чувствителността постепенно ще се върне (може и след няколко месеца, може и след няколко дни).
Отговори с цитат
  #142  
Стар 22nd February 2013, 14:59
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Кой доктор те оперира ?
Отговори с цитат
  #143  
Стар 22nd February 2013, 15:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!
Отговори с цитат
  #144  
Стар 22nd February 2013, 18:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Наистина все фини дами са се събрали тук!
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката Миналата година по това време бях 58кг!!!! Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!
Супер, супер, ама бракувана. Пък и то тва е щот съм се снимала отгоре. Абе, харесвам си се аз (умря циганката). И сега сериозно: аз пък съм 52 кг на 166 см, дааа ... анатомията няма как да си я сменим.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 22nd February 2013, 19:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!
Качила си се, Лилян, че и колко си се въртяла ... ха, поспри се, де!

Тва с ребрата ... да, може да има подобни усещания - аз бях чувствах нещо подобно като легнех настрани. Та, то и сега понякога така, също и ако реша да се въргалям в пясъка на морето - има неудобства определено.
Отговори с цитат
  #146  
Стар 22nd February 2013, 21:18
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

dan2606 всичко което усещаш в блицките някалко месеца е възможно.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 22nd February 2013, 21:55
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Симона ,и аз те съветвам да се довериш на Стоянов.Мога да ги коментирам и двамата....
Тонев ти е предложил това което предлага на всички,т.е кръгли около 350 и т.Рядко слага анатомични и по-голям кубик от 250/390
Няма есетика в него според мен ,защото ако имаше нямаше да ми изглеждат гърдите след повдигане и импланти от 350 к ,с птоза м/у 1-ва и 2-ра степен.
Стоянов ми намали малко диаметъра и вдигна проекцията.Доверих се на мнението му и сега дори смята че нямам нужда от повдигане(а преди да махна пипките имах според него).
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #148  
Стар 23rd February 2013, 14:24
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Наистина все фини дами са се събрали тук!
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката Миналата година по това време бях 58кг!!!! Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!!
Лиде,аз не съм от финните само.Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето
Отговори с цитат
  #149  
Стар 23rd February 2013, 16:47
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Лиде,аз не съм от финните само.Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето
Лично при мен, сисите станаха по-хубави от преди. Или просто стоят по-добре на сегашната ми фигура... не знам... Но не увиснаха, ако това ме питаш.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 24th February 2013, 12:26
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лиде,убедена съм,че не са увиснали!
Питах просто като пропорции на тялото как стоят.Защото при 52 кг преди едва имаше какво да сложа в чашка В......,а сега съм едни 300-400 кубика напред!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.