IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2014, 01:53
katiq71 katiq71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране Мнения,препоръки за Л-карнитин течен

Здравейте, преди 4 години тренирах усилено, но имах здравословни проблеми и претърпях няколко операции. С времето докато се възтановявам от всяка следваща операция, напълнях до невероятните 120 кг. 187 см. височина. Значи към 25-ти януари започвам пак да ходя на фитнес и режими, но тази година искам много да ида да уча (студент) , замен е много важно до тогава да отслабна и да се стегна. Хранителния режим, не съм го намерил тъй като не разбирам от тези неща. Ще платя на фитнес инструктор от интернет да ми състави хранителен режим. Но само с това нямам как да отслабна, разбрах от един мои приятел, че течния Л-карнитин спомагал много за изгарянето на мазнините от колкото Л-карнитин/а на хапове. Ще съм благодарен, някой да ми предложи ефикасен Л-карнитин течен. За бюджет не съм мислил, но нещо в рамките на разумното 20-35 лв. Ще съм благодарен за всякаква помощ.

П.п. Профила е на майка ми, но аз реших да обясня по-подробно.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th January 2014, 09:02
SGI SGI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Привет, аз съм се спряла на този вариант:
http://www.topfitbg.com/product.php?ProductVariantID=93

Съотношението цена-качество е добро. Съдържа минерали и витамини и с един литър концентрат могат да се приготвят 160 дози.

Успех с тренировките!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd January 2014, 18:13
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Л-карнитин най-добре на прах,усвоява се най-бързо,но не съдржа излишните консерванти,подсладители и оцветители като течните ... а и излиза най-изгодни,насочи се към alcar или acetyl l-carnitine на bulk и ще останеш очарован/а от ефекта !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd January 2014, 18:33
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Определено на прах излиза най-изгодно. Този алкар е може би най-добрият, а който му е непоносим вкуса има и добра алтернатива на капсули ацетил л-карнитин на Хайа.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd January 2014, 18:44
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Аз не знам кой ги пуска тези слухове, че течният L-карнитин бил по-добър, но аз не съм на това мнение. Преди 3-4 години си бях купила течен L-карнитин, ако не се лъжа мисля че беше литър или 700 мл.. както и да е. Да си призная, освен че беше много вкусен, нищо друго не му усетих. От тогава си взимам само ацетил на капсули и съм 100 пъти по-доволна, а и ми излиза по-евтино. Последно пих този на амикс.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th January 2014, 18:02
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

На Амикс капсулите също стават, реално пак е прах но с желатинова обвивка, на който не му се занимава да разтваря във вода. Малко по-удобно е може би.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th February 2014, 07:31
play4u play4u не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Пробвай на аллмакс л-карнитина за 120капсули като цена/качество е много изгоден

Последно редактирано от play4u : 16th March 2015 на 23:40
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th February 2014, 15:16
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

ALC-то на Амикс е с по-добра концентрация, пак са 120 капсули и цената е по-евтина.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th February 2014, 14:13
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Ако толкова държиш да е течен Carniline profitness е доста добър вариант, защото съдържа най-чистият л-карнитин (Carnipure) и в доза имаш 2000мг.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th February 2014, 11:47
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Хубав е, но не излиза толкова изгодно. Все пак течната форма изисква повече преработка и съответно е по-скъпа суровина. Ако искаш да се глезиш - давай
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мненияпрепоръкизакарнитинтечен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.