IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th August 2006, 09:09
MISSY MISSY не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 74
По подразбиране

Моя работен ден протича по следния начин : ставане в 8.40 , душ , обличане и 8.00 излизам.Към 8.40 съм в офиса ,пия кафе ,закусвам нещо и в 9.00 започвам да работя.И през цялата седмица си мечтая за почивните дни и как ще си мързелувам
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th August 2006, 09:34
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от invisible
Събуждане в 7:20 със силни опити до 7:40 да изляза от леглото, почти спяща и с напипване къде се намирам стигам до банята, после си правя едно силно, горчиво кафе и се гримирам....накрая се обличам и в 8:30 излизам в 9 съм в офиса. Правя си второ кафе и почвам да бачкам.....междувременно хвърлям по едно око на форума и така до 18:00ч.
И при мен е така
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th August 2006, 09:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ставане в 7.20, за 15 /мах 20/ минути се обличаме с малкия, на бегом до яслата, връщам се към 8, 8:10, правя си кафе и сядам на компа да видя кво са писали докат съм спала карам велоергометъра половин час или оправям къщата /щото не карам всеки ден/, после баня, закуска и в 9:30 се изстрелвам за работа.
след работа взимам малкия от яслата, отиваме на разходка докъм 10 часа, като го приспя почвам гладене, оправяне, малко нет, и т.н....лягам в 1-2 часа и тва е всеки ден
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th August 2006, 09:40
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ставане в 7.20, за 15 /мах 20/ минути се обличаме с малкия, на бегом до яслата, връщам се към 8, 8:10, правя си кафе и сядам на компа да видя кво са писали докат съм спала карам велоергометъра половин час или оправям къщата /щото не карам всеки ден/, после баня, закуска и в 9:30 се изстрелвам за работа.
след работа взимам малкия от яслата, отиваме на разходка докъм 10 часа, като го приспя почвам гладене, оправяне, малко нет, и т.н....лягам в 1-2 часа и тва е всеки ден
Доста сериозно ти е запълнен деня
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th August 2006, 10:25
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ставане в 9 (доста трудно, задължително пускам музика или телевизора за да успея да се събудя), после следва душче и обличане. След душчето винаги се чувствам много добре и обикновено си мисля колко хубав ден ще е днес.
Кафе не пия, закуска- задължителна.
В 10 тръгвам за работа, следват проблеми и задачки и така до 18ч.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th August 2006, 10:28
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ставам в 7:20, в неделя също и то без будилник , правя кафе и цикля пред телевизора докато младежа се събуди и той. Пием кафе максимално дълго време, в банята настава бой за място и вода и излизаме винаги невъзвратимо късно.

АКо не съм в настроение, се преобличам по 4 пъти, опитвам да се гримирам, не успявам, хвърлям всичко по земята, ядосвам се, махам си грима ( от което ми се доспива, щото решавам, че е вечер), излизам с гръм и трясък от къщи, почти тичам към работа, ама след две пресечки ми манава и за второто кафе на работа вече съм в добро настроение
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th August 2006, 10:34
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Хехе, estrella, разби ме Ама коието си е така си е така
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th August 2006, 11:07
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

7,30 - ставане - много лесно, аз съм от тези дето стават с усмивка и ако върви готина музика по телевизора даже танцувам. Следва кафе с 2 цигари. Душ, мазане с лосион -оф, пак кафе с 2 цигари, малко грим, скубане на коса- 10 мин. Обличане - дрехи приготвени от вечерта. 8,45 се мятам на колата, 8,55 съм пред офиса. Отключвам, пускам компа и отивам с 4 телефона под мишница и цигари в барчето, което е разделено със стъкло от офиса. пия кафе, докато не дойде първия клиент. Междувременно говоря по телефоните до безсъзнание.
Понякога сутрин котето ме буди и по-рано и тогава даже си посядвам на компа и преглеждам форума.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th August 2006, 11:32
AJ_vErsUs AJ_vErsUs не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia, Bulgaria / Trieste, Italia
Мнения: 243
Изпратете съобщение чрез ICQ до AJ_vErsUs
По подразбиране :)

Ставане, изчипкване, кафенце и 2 часа каране на количка
__________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams..!!

Обичам те, М*иКо!!

AJ_vErsUs*'*:
http://jadore.snimka.bg/
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th August 2006, 11:35
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Тъкмо тези дни се чудех къде изчезна Чуждата и тя взе, че се включи. Много неща вършите сутрин, ама за това си трябва време... На мен най-много време ми отнема косата, защото е дълга - не мога да се среша 15 минути, пръскам балсами, реша внимателно, после решавам как да я събера....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какзапочватеденя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:19.