IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th August 2006, 12:39
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Е Диабло попринцип е една от най-великите игри след "Брудуар" ама понеже немога да играя "Брудуар" за мене Диабло си остава номер 1 вече 6 години може би а иначе и CS разцъквам
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th August 2006, 12:53
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Моята любима игра е табла, ама натюр .
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th August 2006, 14:07
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Като си говорим за игри ето фаворитките ми. (TOP 3)
На първо място сагата Metal Gear Solid - просто най-уникалната и увлекателна игра която някога е била създавана. Жанра е стелт шутър. Просто които не е играл сагата незнае за какъв увлекателен сторилайн става дума. Ако намерите плейстейшън за да изиграете трите части просто не се чудете защото това си е чист грях!
Gabriel Knight серийте са втората в моята класация за най-добри игри - впечатляващ куест. Просто нечовешка сложност и изискваща много и трезво мислене. Играта е от три части като винаги става дума за последно време нашумелите изпълнения на църквата спрямо човечеството.
Трето място се подвизава Rirchard Burns Rally или просто най-реалния рали симулатор правен някога за компютър. Всяко действие реално афектира в/у поведението на автомобила като действията не са измислени, а напълно реални и възможни при всеки етап от рали съзтезанието/шампионата.

И като си говорим за horror-survival ето интересните заглавия които съм играл; Resident evil серийте, Dino Crysis, Silent Hill, Fatal Frame, Alone in the dark и Paraside Eye.
Като водещи вслучая са; Resident Evil & Silent Hill

редакция; всъщност, забравих да вметна, че избора ми за игри винаги е падал върху куестовете.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th August 2006, 18:26
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Тази тема се превръща за мен в един много ценен каталог. Проверих игрите в жанровете, които ме влекат - има страхотни. Вече съм си набелязала толкова, колкото време нямам...
Беше спомената и Age of Mythology - не съм играла стратегии и не зная ще ми хареса ли, но изглежда добра.

Със сигурност следващата ще ми бъде Gabriel knight I. Ако имате линкове от къде да я сваля - моля, постнете.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th August 2006, 21:53
Changer Changer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 83
По подразбиране

Gabgriel Knight I линка води към тракера линкос.От тракери се сваля с BitComet,Azureus или BitSpirit.Ако не се намери по лесен линк и ти трябва помощ относно сваляното кажи!

П.С.Новите ти снимки са много яки!
__________________
Музиката е много хубаво нещо!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th August 2006, 22:33
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Changer
Gabgriel Knight I линка води към тракера линкос.От тракери се сваля с BitComet,Azureus или BitSpirit.Ако не се намери по лесен линк и ти трябва помощ относно сваляното кажи!

П.С.Новите ти снимки са много яки!
Работя с торенти, в Линкос съм ъплоудер и имам статус ВИП, ама няма сийдъри за тази игра, а и за останалите й две части. Ще наблюдавам за поява, де.

Благодаря, радвам се, че ти харесват сн .
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st August 2006, 00:22
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Aset, ако имаш хубав външен интернет или достатъчно търпение - Gabriel Knight 1, 2 и 3. За еденицата може да индикира, че няма сийдъри, но в действителност има - тествах я одеве дали има и имаше двама и още 17 лийчъра. Останалите две части видимо през портала имат сийд.

редакция; за малко да забравя, потърси си патча за Windows XP защото няма начин да я подкараш без него.

УСПЕХ!
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st September 2006, 13:23
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Heroes 3. Само и единствено тази игра играя. Голям фен съм от 3-4 години и вероятно дълго време още ще остана. И ако има други фенове - хвърлям им ръкавицата за една игра през интернет. Един от колегите тук във форума вече бе разгромен (ще спестя името му за да запазя достойнството му докато надобрее :P ), сега чакам по-сериозни противници
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st September 2006, 14:06
MapTuH MapTuH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Аз си падам по Quest-ове и Adventure-и, ама не Adventure-и от типа на Jump & Run, а подобни на Quest. Grim Fandango и Monkey Island са любимите ми игри. Има една забавна Stupid Invaders, която също не е лоша. А бе всичките от тези жанрове ми харесват, само да не са в бъдещето - незнам защо.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st September 2006, 14:42
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране Любима игра

Моята любима игра е Hard Truk.Тази игра е перфектна за повече информация http://www.valusoft.com ://www.gramis.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любимаигра
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:33.