IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd April 2007, 11:29
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

и аз бях, и въпреки, че не съм чак толкова запалена, умрях от кеф, и сега depeche ми харесват доста повече. абе хубаво нещо са концертите!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd April 2007, 12:38
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pepes
Аз да не се заяждам ама някои т.нар. от теб еднодневки съществуват вече години.

А слушам почти всичко, без метъл, дори съм имала периоди да слушам само класическа музика или Lord of the dance.
Напоследък слушам доста електронна музика и ретро денс от тийнейджърските ми години + "еднодневките"
И аз така И то главно еднодневките Мразя само метъл, във всичките му прояви и по-голямата част от хауса не мога да понасям за по-дълго от час-два. Но иначе такива депресантски самоубийствени дрУгари с кръв по устата и изкочили черва - НЕ, БЛАГОДАРЯ
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2007, 12:47
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

1. HARDCORE
2. Thrash
3. Neo

...другите стилове си поделят позициите.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd April 2007, 13:07
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
стига бе, мен ми е ясно хората кво мислят, ма не ми дреме! 8) позна за метъла само че не точно блек. е слушкам и други работи. тия летните хаусчета- тиесто примерно, ама общо взето тва дет се върти по радиото ме вбесява. разните му там спиърси, тимбърлейци, пусита, рапери, ейкъни и кви ли не други еднодневки. лазят ми по нервите, а още повече, че днес ги има, утре -не.

айде кажете дееее

Абсолютно те подкрепям за еднодневките, и аз не мога да ги възприема,не мога да възприема също и разните му там Азиси,Глории,Десислави,Мал ни,Къпини и всички там знайни и незнайни плодове и зеленчуци.... (нека не се засягат любителите на поп-фолк движението)
Аз лично се кефя на Hip-Hop и Аlternative,като любими групи са ми такива от недалечното минало - Roots Manuva,Afu-RA,The Fugees,Cypress Hill,House of Pain,Pulp.Red Hot Chilly Peppers,Depeshe Mode ...
И MTV звездите нещо не ме кефят също
Иначе от българските групи най-много харесвам Уикеда,Анимационерите и Ревю
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd April 2007, 13:51
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ами да, аз попринцип съм си рокаджийска натура, мога да възприема всички подстилове на рока и метъла, важно е звученето. отнесени китари, откачено пиано с по-дарк звучене, особено звука на 'ръждясала' цигулка-е тва съм аз И ИЗОБЩО ХИЧ ВЪОБЩЕ НИКАК не се учудвам, че няма да се намери човек във форума, който да разбере това.
колкото до имиджа с червата, и мене не ме кефи, ама ме кефят легендите за вампирите и VERITA повярвай ми, нито съм депресарка, нито се друсам, дори съм ужасно позитивен човек, който оценява стойностната музика....така че нещо си се объркала,а ако имаш предвид аватара ми, доста по-оригинален е от всички цици и задници. и ако ще говорим за имидж, да не почна от чалгата....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd April 2007, 14:01
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Хахахах, не бе, дете, нямах предвид теб, а музикантите, които пишат тази музика. Не, че само те правят така, де
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd April 2007, 14:29
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

няма проблеми, леличко
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd April 2007, 14:30
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Хехехехехехе, аре нема нужда Все още ми искат ЛК пред дискотеките
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd April 2007, 14:37
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chervenokoska_2
Чил хаус, денс, диско. Когато душата много се затъжи - малко чалга. Моите фаворити - George Michael, Lenny Kravitz, Prodigy, Al Jarreau, Earth Wind & Fire, Barry White ,
иха ..това все едно аз съм го писала.
иначе съм на периоди ту едно ми се слуша и слушам само него, втръсне ми и минавам на друго.
само метъл и техно периоди не съм имала
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd April 2007, 15:20
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
з И ИЗОБЩО ХИЧ ВЪОБЩЕ НИКАК не се учудвам, че няма да се намери човек във форума, който да разбере това.
Забелязала съм.че има много женските индивиди, които слушат твърда музика и си мислят,че са по-специално по случая, по-различни и едва ли не богоизбрани, защото женските индивиди се предполага,че трябва да слушат музика, определена от теб като еднодневки. Е в голяма заблуда си и със възрастта ще ти мине.
Любимата ми група е TOOL, ходила съм 4 пъти на концерт. гледам да ходя колкото се може по-често на такива събития. Nine inch nails. a perfect circle, porcupine tree, isis, incubus, deftones, coheed and cambria, malko chill,малко drum and bass, хаус, много индъстриъл.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАЖЕТЕКАКВОСЛУШАТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:48.