IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21st June 2007, 08:16
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Глупости, "режат" се само потребители (било то нови или стари), които говорят глупости, дават налудничави идеи и съветват по теми, от кото хал хабер си нямат- като цяло застрашават чрез поведението си/постовете си здравето на други потребители или нарушават правилата на форума.
абсолютно съм съгласна с Нез.
Бонано- реагираш като изключително ограничен и не особено интелигентен човек.След като твоите "странности и идеи" не се препокриват с нашите спри да се опитваш да ги налагаш.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st June 2007, 08:59
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

И аз съм сравнително нов във форума но хората си ме приеха доста добре.Аз си ги чувствам близки незнам за тях.А и в твоето мнение има нещо вярно но се замисли че пречината може да бъде и в теб.Най лесно е човек да обвини другите.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st June 2007, 09:03
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Не съм съгласна, че сме лоши! Аз лично избягвам да кастря, защото Апо действа безотказно. НО наистина от време на време се появяват сякаш от нищото потребители, пускат абсурдни теми или мнения/въпроси и като им кажеш в прав текст какво мислиш, се сърдят. Преди месец-два се появи някаква девойка и оп нова тема за Здрасти! Почти веднага и отговорих, че не е нужно и и бяха дадени линкове към подходящите теми за представяне. Някаква Десислава беше. И разбира се след това зачезна. Ами какво да говорим повече... Не е нужно новите потребители да подскачат като ощипани монахини, а нека първо да прегледат правилата на форума! Ето Полисайчето взе от дума и се поправи! Аз понеже чета от време на време бгмамата и там какви подобни писъци има... не е истина. За себе си мога да кажа, че нито подражавам по злоба на някого, нито правя мили очи без го мисля.
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st June 2007, 09:06
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Не е нужно новите потребители да подскачат като ощипани монахини, а нека първо да прегледат правилата на форума!
Хахахахаха, не съм чувала по-точно определение
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st June 2007, 09:08
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
"режат" се само потребители, които говорят глупости, дават налудничави идеи и съветват по теми, от кото хал хабер си нямат- като цяло застрашават чрез постовете си здравето на други потребители или нарушават правилата на форума.
Да в повечето случаи е така, Но ------- >
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
абе понякога се прекалява, ако питаш мен
както и да е, не мога да съдя никой. просто напоследък ми направи лошо впечатление, затова го казах.
Нези не визирам теб.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st June 2007, 09:13
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Аз може би съм пристрастна, но не съм мяркала Незката къде е била в цикъл... Сигурно в друг раздел...

Веритка, така си е, въпреки че не се харесва на повечето хора. Сетих се, че и аз преди месеци така подскочих, защото ме резнаха... Срам...
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st June 2007, 09:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Аз може би съм пристрастна, но не съм мяркала Незката къде е била в цикъл... Сигурно в друг раздел...
казах вече че не говоря за Незинка. за друга потребителка става въпрос. всъщност са няколко. то вече и мен ме е страх да пиша квото и да било, ше земат да ме скастрят
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st June 2007, 09:43
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Бимби, и аз не визирам твойте думи. Просто казах за Незинката. Явно не съм мяркала таквиз нейни мнения.
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st June 2007, 09:45
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
казах вече че не говоря за Незинка. за друга потребителка става въпрос. всъщност са няколко. то вече и мен ме е страх да пиша квото и да било, ше земат да ме скастрят
Бимби, дай да не си говорим с недомлъвки.

Какво значи "кастрят"? И те са потребители като всички други, и те си казват мнението, това е. Ако имахме функциониращи модератори нямаше да има нужда да се намесват. Мисля че ако имаш проблеми с тона им, можеш да го кажеш. И то в пряк текст. Все пак сме възрастни хора, няма да се сърдим и обиждаме, трием мнения и тем подобни простотии.

Но форума не е "затворено общество". И тук е като в живота - ако са ти симпатични хората комуницираш с тях, ако не са ти симпатични, не го правиш. Новите потребители трябва да покажат че имат да кажат нещо, че не са поредния спамер, перко или вулгарен тип. И тогава биват приемани, доколкото си спомням без изключения.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st June 2007, 10:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бимбе, мен ли имаш предвид
Ми кастря, какво да направя сигурно прекалявам често, опитвам се да се държа цивилизовано, ама май не винаги успявам... извинявайте за което, ще работя над себе си
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Затворенообществолифорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.