IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2008, 00:16
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране Защо изневеряват хорицата?

Не казвам че всички го правят,но при тези които го правят явно си има причина и нещо им липсва. Споделете мнение и впечатление ако не ви мързи
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th November 2008, 00:22
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Повечето които изневеряват са недорасли комплексари, току що с един познат това обсъждахме и той сам ми го каза...напълно подкрепям неговото мнение и другата причина която обсъдихме е ...непотдържаните и запуснати съпруги.


А от страна на жените мисля че жена изневери ли значи вече необича мъжа до себе си и е хлътнала по друг.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th November 2008, 00:41
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Еми според тези хора се изкушават! Разбира се за всеки си е различно де, има някои които изневеряват за да отмъстят на половинката, други го правят просто щото тва си им е в кръвта...Не могат да се задържат дълго на едно място. Други примерно обичат партньора си, ама искат по хубав секс И го намират при някой друг, но продължават да си обичат половинката...
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th November 2008, 00:44
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Бобе... Начи като мъж изневери е комплексар, смотан, гаден, но когато жена изневери, значи тя е добричка, но не обича мъжа си. Аз ли само долавям пристрастието ти или...
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th November 2008, 01:00
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

До преди година и нещо мислих, че една жена би изневерила на мъжа си само при положение, че нещо й липсва,т.е. мъжа до нея не е успял да я задоволи в някой от желанията й, било то сексуални, душевни, житейски и т.н.
Какво се оказа обаче?Жената може да е задоволена от всяка гледна точка, но просто от любопитсво пак да прибегне до изневярата.Да усети как е, без да си дава сметка, че забърква сериозна каша, въвличайки в големи душевни терзания както човека, който й се е раздавал и е треперил до нея всяка минута, така и нищо неподозиращия, употребен събект на сексуалните й желания!
Да, сега ще кажете, че всеки човек е различен и че постъпва по различни начини, но аз спрях да се надявам, че ще намеря жена, която да не изневерява.Научих се и живея с мисълта, че това е неизбежно, просто се моля, когато отново ми се случи такова нещо тя да дойде при мен и да ми го каже, но не нагло.Адски отвратително е, когато го разбереш по втори, трети или n-ти начин.Прощавал съм подобно нещо и пак ще го простя, може би и повторно прегрешение бих простил, но 3-то става вече навик.
Лично аз винаги съм се питал и не съм успял да си го обясня това желание у някой хора.Казват, че не можело да се яде само боб.Е, да ама някой могат.Лошото е, че само мъже познавам, които се тъпчат с едно и също, но не и жени...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th November 2008, 01:12
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Е как няма да изневеряваме повечето мъже след като има такива готини секси жени -изкушения примерно като Гуендолин и тия мацки по горе в темата ,показали секси цици и други съблазнителни части от тялото :P Да не сме от желязо Съблазнявате ни,изкушавате ни,карате ни да си фантазираме,а после леле мале , колко сме лоши и неморани
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th November 2008, 05:22
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Малко няма да се съглася,че само жените изневеряват.Sorry Reason ,не искам да споря или да се заяждам с теб,но моето мнение е ,че няма значение пола,а начина на разсъждаване и мислене!! Може би твоите наблюдения са други!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th November 2008, 05:41
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Някои изневеряват от любопитство, някои за разнообразие, други само за спорта, трети за поредната бройка. Има такива, които тъпчат всичко дето има дупка.
Знам за жени, които го правят, за да си го върнат на съпруга, други търсят това което им липсва в къщи. Може да не е само секс, може да търсят просто малко нежност, която в брака им липсва. Лошото е, че жените в повечето случаи влагаме чувства и става мазало после... Единици са жените, които търсят изживяване само за една нощ. Но пък какво лошо има в това?
Има и такива, на които след 2-рата чашка, обекта отсреща им се струва Мис или Мистър свят. Всички знаем, че с алкохола много задръжки падат, а те паднат ли, почват да падат и дрехите....

До сега нямах против, стига да не знам, че мъжа ми кръшка. Сега, вече ми е все едно....

Може да звучи грубо, но това е мойто виждане по въпроса.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th November 2008, 09:24
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Абе основно заради тръпката става
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th November 2008, 09:35
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Хората изневеряват, защото не са срещнали подходящия човек. Ако щете, разбирайте го и като човека, който да ги сложи на място.

Оносно задоволеността и незадолеността на партньорите в една връзка - ами тази задоволеност няма само материален и сексуален аспект. Не е дори само липса на добро отношение и желание. Отношение към пълнотата на една връзка има ритъмът на живот на хората, темпераментът им, способността да разбират другия, да решават проблемите заедно... Не съм в състояние да изброя всичко.

Ако нещата в личните отношения бяха толкова прости, най-лесното за всеки би било да си намери подходящата половинка - пише си на един лист критериите си и си търси! А всъщност се оказва, че това е едно от най-трудно постижимите неща в живота. Иначе компромисни половинки, с които цял живот ще си изневерявате и ще се карата и т.н. - колкото искате.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.