IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th November 2008, 09:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th November 2008, 09:54
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Бобе... Начи като мъж изневери е комплексар, смотан, гаден, но когато жена изневери, значи тя е добричка, но не обича мъжа си. Аз ли само долавям пристрастието ти или...
Точно така излиза Женичките трябва да им е простено един вид,ама ние ако кръшкаме сме комплексари.....
Не виждам логика ,Бобе...ако въобще трябва да има такава де??
Изневярата далеч не се свързва с едното чукане,ако е само това, общо взето е най-лекия вариант...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th November 2008, 09:54
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

... аз самата се стремя и харесвам само моногамните отношения. Не обичам да изневерявам и не обичам да ми изневеряват. Когато някое от двете неща се случи, за мен връзката просто приключва.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th November 2008, 10:07
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране


Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса, ако съм споделила на съпругът си какви фантазии имам или искам нещо определено, а тои ако си "пипа ушите" ( си прави углушки )...естествено, че ще изневеря. По принцип и аз съм привърженичка на моногамията като цяло, но такива хора май не съществуват, рано или късно всеки се поддава!!
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th November 2008, 10:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e

Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса,
Аз не мисля,че само липсата на качествен секс би довело до изневяра.По скоро "първоначалното тръпнене" от секса с новият партньор,дългогодишната моногамия.........но важна предпоставка е и липсата на топлина в отношенията........просто след време те се претъпяват от налегналото ни ежедневие и ние някак си забравяме да правим комплименти и да повтаряме както в началото думата-ОБИЧАМ те с онзи тръпнещ и влажен поглед в очите................... и тогава идва жаждата за внимание и близост......... Това според мен се случва и при жените и при мъжете...........Нито ние(жените) сме по-стока от мъжете нито те са повече от нас...........
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th November 2008, 10:41
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Хайде да си зададем няколко въпроса :
1. Защо изневеряваме ? -Дали е просто заради спорта или в момент на слабост , когато нещо ни липсва и имаме потребност от него ?
2. На кого изневеряваме ? - На интимен партньор , на приятел , на себе си ?
3. Нима изневеряваме ? - Изневярата не е само действие , тя е и мисъл.А дали една малка не-задълбочена похотлива мисъл може да е изневяра ?
4. Можем ли да простим и заслужава ли си да го правим ? -Тук има страшно много зависи . Всяка ситуация е уникална и съответно не е възможно да бъде отговорено на този въпрос само с едно изречение .

Има една мисъл , незнам дали сте я чували , но е доста вярна :
"ДА ОБИЧАШ , НЕ ЗНАЧИ ДА ИМАШ , А ДА ДАВАШ ДОРИ ДА БОЛИ "
Тая мисъл ... нещо странна ми се чуе
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th November 2008, 10:44
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e

Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса,
Аз не мисля,че само липсата на качествен секс би довело до изневяра.По скоро "първоначалното тръпнене" от секса с новият партньор,дългогодишната моногамия.........но важна предпоставка е и липсата на топлина в отношенията........просто след време те се претъпяват от налегналото ни ежедневие и ние някак си забравяме да правим комплименти и да повтаряме както в началото думата-ОБИЧАМ те с онзи тръпнещ и влажен поглед в очите................... и тогава идва жаждата за внимание и близост......... Това според мен се случва и при жените и при мъжете...........Нито ние(жените) сме по-стока от мъжете нито те са повече от нас...........
Не бих изневерила заради това, че мъжът до мен е спрял да ми прави комплименти или е спрял да ми казва " Обичм те"...не обръщам голямо внимание на думите, а на делата...
Мисълта ми беше, че бих изневерила заради сексуалният си нагон, ако той не е задоволен вкъщи. Друг е въпросът кой би могъл да го задоволи - въпрос на химия
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th November 2008, 10:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e

Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса,
Аз не мисля,че само липсата на качествен секс би довело до изневяра.По скоро "първоначалното тръпнене" от секса с новият партньор,дългогодишната моногамия.........но важна предпоставка е и липсата на топлина в отношенията........просто след време те се претъпяват от налегналото ни ежедневие и ние някак си забравяме да правим комплименти и да повтаряме както в началото думата-ОБИЧАМ те с онзи тръпнещ и влажен поглед в очите................... и тогава идва жаждата за внимание и близост......... Това според мен се случва и при жените и при мъжете...........Нито ние(жените) сме по-стока от мъжете нито те са повече от нас...........
Не бих изневерила заради това, че мъжът до мен е спрял да ми прави комплименти или е спрял да ми казва " Обичм те"...не обръщам голямо внимание на думите, а на делата...
Мисълта ми беше, че бих изневерила заради сексуалният си нагон, ако той не е задоволен вкъщи. Друг е въпросът кой би могъл да го задоволи - въпрос на химия
Мила прие го много буквално......... Нямах предвид всеки ден да се мазним един на друг,а това че спираме да забелязваме малките неща които са ни радвали преди.........
Аз по скоро се впечатлявам от отношението пък не от делата..........
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th November 2008, 10:50
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Изневярата, според мен е нещо , което може да бъде тълкувано и интепретирано по хиляди начини. Всеки я разбира и приема различно. Но не мисля, че трябва да се генерализира - само жените изневеряват или само мъжете го правят.
Аз лично НИКОГА не съм изневерявала, а смея да твърдя , че съм имала връзки, доста отдалечаващи се от идеала ми за взаимоотношения. И въпреки това не съм изпитвала желанието да потърся заместител на партньора си. Когато съм осъзнавала, че дадена връзка няма да има повече развитие, просто съм приключвала отношенията. И смятам, че това е най-безболезненият начин и за двамата.
Според мен причини за изневяра има, колкото и изневеряващи хора има. Всеки може да изтъкне различен довод. Да не говорим, че в някои случаи изневярата дори може да възвърне тръпката в отношенията. В други обаче е сигнал, че нещата са станали необратими.
И накрая искам да кажа, че не мисля, че това трябва да бъде най-големият ни страх в една връзка. Защото е много по-страшно бездействието и безразличието към проблемите в отношенията на един от партньорите, пък ако ще и най-верния човек на света да бъде!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th November 2008, 10:52
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Добре де, ай обяснете ми на мен защо ми изневери, като имаше всичко, което сте го изброили като причина да изневери?Внимание винаги, винаги съм бил мил с нея, всяка седмица ще се случи да я зарадвам с нещо, никога не е имало конфликти, секса си беше добре - разнообразен, обезопасен, никога не съм я карал да пие шапчета, че да мога да жуля без презерватив, знаеше че винаги по всяко време може да разчита на мен, дори да не съм спал 48 часа или да ме вдигне в 3 сутринта.Не съм и изневерявал, нито съм и давал и най-малкия повод за съмнение в мен.Беше ограничавана от баща си всеки ден и винаги, когато е била с мен съм се старал всичко онова, което й се отнема тя да го получи.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:31.