IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th November 2008, 10:55
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

InsaneAddiction написа силно мнение аз не мисля, че имам необходимия житейски опит за да се изкажа качествено по въпроса.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th November 2008, 10:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Добре де, ай обяснете ми на мен защо ми изневери, като имаше всичко, което сте го изброили като причина да изневери?Внимание винаги, винаги съм бил мил с нея, всяка седмица ще се случи да я зарадвам с нещо, никога не е имало конфликти, секса си беше добре - разнообразен, обезопасен, никога не съм я карал да пие шапчета, че да мога да жуля без презерватив, знаеше че винаги по всяко време може да разчита на мен, дори да не съм спал 48 часа или да ме вдигне в 3 сутринта.Не съм и изневерявал, нито съм и давал и най-малкия повод за съмнение в мен.Беше ограничавана от баща си всеки ден и винаги, когато е била с мен съм се старал всичко онова, което й се отнема тя да го получи.
Веднага ще искам развод от моя......... а той ме уверява,че такива мъже няма.......... Това което пишеш закълни се..........истина ли е? Та ти си САКРОВИЩЕ............
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th November 2008, 11:00
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

С InsaneAddiction съм абсолютно съгласна. Принципно аз много по-голяма тръпка намирам в това да задържа страстта в отношенията ми с един мъж, отколкото да му изневеря. Може би това е и една от причините и да съм вярна. Това, което някои възприемат за изкушение, аз възприемам като комплексарски опит за възстановяване на либидото. :P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th November 2008, 11:00
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Мъжа ти е прав...няма такива мъже вече.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th November 2008, 11:01
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Добре де, ай обяснете ми на мен защо ми изневери, като имаше всичко, което сте го изброили като причина да изневери?Внимание винаги, винаги съм бил мил с нея, всяка седмица ще се случи да я зарадвам с нещо, никога не е имало конфликти, секса си беше добре - разнообразен, обезопасен, никога не съм я карал да пие шапчета, че да мога да жуля без презерватив, знаеше че винаги по всяко време може да разчита на мен, дори да не съм спал 48 часа или да ме вдигне в 3 сутринта.Не съм и изневерявал, нито съм и давал и най-малкия повод за съмнение в мен.Беше ограничавана от баща си всеки ден и винаги, когато е била с мен съм се старал всичко онова, което й се отнема тя да го получи.
понякога ние си мислим че даваме всичко и се чудим защо на партньора не му е добре. но дали е така и за самия него? дали точно от това всичко което му даваме ние той има нужда? ти попита ли я защо го е направила? може пък това че е нямало конфликти да и се е сторило скучно. може пък ти да си мислиш че сексът е ок, разнообразен, безопасен - но дали това е нейният задоволяващ секс, дали сексът който за теб е добър е такъв и за нея....
Никога незнаем какво е в главата и душата на другия.
Има двойки които се разделят без да са си изневерили, защото , както казваш, дават всичко от себе си, сексът не е скучен, разнообразен е , но .... има някаква празнота в душата...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th November 2008, 11:05
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Мъжа ти е прав...няма такива мъже вече.
А ти откъде знаеш какъв мъж съм си избрала???
:P :P :P
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th November 2008, 11:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Не бъди егоист тогава и го сподели с Доротейка.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th November 2008, 11:32
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Моето мнение е следното.
Има различни изневери, на физическа, психическа икомплексна основа.

Аз мога да изневеря, без да влагам чувства, поради възникнала ситуация, с партньорка с която, след секса всичко приключва еднократно и край. Всеки си отива по пътя си и толкова.

Хлътването е по големия проблем. Дори и без да е имало секс, половинката от семейството може да е неадекватна с поведението си и като присъствие у дома и в спалнята. Появява се досада, постоянно сравняване и липса и нежелание за контакт с истинския партньор.

Мъжете по принцип са авантюристи и са с единия крак в изневярата. Ние обичаме несигурноста, необходимоста да действаме в критични ситуации. Причина за това е тестостерона.

Жената обича да е сигурна с мъжа до себе си. Да е сигурна в отношенията в дома. Моя дом е моята крепост е нейното мото. Когато загуби тази сигурност, я търси другаде. В друга връзка.

Повечето мъже които познавам - кръшкачи, издигат семейството на пиадестал. То е институция и вся и всьо. Принципа е моята жена е свята, тя е майка на децата ми и е най важната. Всички други са к...и, които могат да бъдат изчукани. Тук се обажда колекционера и ловеца в мъжа.

Все едно да разглеждаш изложба с една и съща картина. Безпорния шедьовър е един - съпругата, но и другите драсканици са интересни.

Ако тя е класиката, другите са модни тенденции. Ще ви дам един пример.

Харесват ми гърдите на една жена. Интересно ми е да ги видя. Статуквото на обществото е такова обаче, че ако я помоля учтиво да ги видя - тя естествено ще откаже.
Тогава какво да направиш. Трябва да я поомагьосаш, да я поканиш да излезете, да похарчиш някой лев и....нямаш грижи. Като си легнете се наиграй с гърдите и.
Тоест, никой не може ей така - безплатно да си играе с гърдите ми. Ще си плати, ще ми купи парцалче от "Кенвело" и тогава....може и да му дам.

Всеки е колекционирал нещо. Не ви ли е направило впечатление, че винаги в колекцията на другия са по интересните експонати. Нашите може да са по хубави, но тръпката, когато размениш своя скъпа вещ за чуждата е велика сила. Не че и тя няма да омръзне и то съвсем скоро.

В мъжкото сърце има място за много жени. Но ако в сърцето на жена изчезне любовта, то това е края.

Темата е дълга и не може с едно две изречения да се изчерпи. Всяка изневяра, също като всяка връзка е уникална съвкупност от темпераменти, характери и събития.

Тук обобщавам прочетеното, наученото от приятели, от мен самия, като разбира се не казвам че не съществуват изключения от правилото.
Има си хора за всичко.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 6th November 2008, 11:36
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e

Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса,
Аз не мисля,че само липсата на качествен секс би довело до изневяра.По скоро "първоначалното тръпнене" от секса с новият партньор,дългогодишната моногамия.........но важна предпоставка е и липсата на топлина в отношенията........просто след време те се претъпяват от налегналото ни ежедневие и ние някак си забравяме да правим комплименти и да повтаряме както в началото думата-ОБИЧАМ те с онзи тръпнещ и влажен поглед в очите................... и тогава идва жаждата за внимание и близост......... Това според мен се случва и при жените и при мъжете...........Нито ние(жените) сме по-стока от мъжете нито те са повече от нас...........

Не бих изневерила заради това, че мъжът до мен е спрял да ми прави комплименти или е спрял да ми казва " Обичм те"...не обръщам голямо внимание на думите, а на делата...
Мисълта ми беше, че бих изневерила заради сексуалният си нагон, ако той не е задоволен вкъщи. Друг е въпросът кой би могъл да го задоволи - въпрос на химия
Мила прие го много буквално......... Нямах предвид всеки ден да се мазним един на друг,а това че спираме да забелязваме малките неща които са ни радвали преди.........
Аз по скоро се впечатлявам от отношението пък не от делата..........
Аз пък точно обратното..., но няма лошо да сме различни.. Няма нищо лично, споделяме мнения
Честно казано колкото и добре да се държат с мен, липсва ли ми секс, направо полудявам..личи от километри
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 6th November 2008, 11:37
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от InsaneAddiction
Когато съм осъзнавала, че дадена връзка няма да има повече развитие, просто съм приключвала отношенията. И смятам, че това е най-безболезненият начин и за двамата.
Интересно ми е на колко си години и имала/имаш ли сериозна връзка? Защото, когато си женен с деца, не можеш да си позволиш да махнеш с ръка и да кажеш - край, писна ми, всичко приключи. Защото не става така в живота. Отговорен си пред твърде много хора. Разбира се, не говоря за крайни случаи, а когато мъжът, с когото си била, примерно 20 години, ти изневери и какво - няма повече развитие ли? Че то в един момент връзката спира да се развива, развиват се само уважението и добрите отношения.
Човекът не е моногамно животно. Мъжката богомолка е. Умира след 1 акт. С една женска.. Това е чиста форма на моногамия, иначе подобни утопии няма в природата. Разликата е във възприятията на потърпевшата страна. Някои, които са по-емоционални, ще го приемат по-навътре от други, за които няма чак такова значение. .. Тези, които твърдят, че няма никога да изневерят за мен не си дават реална представа за живота, или са много малки още, или пък са много задръстени.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защоизневеряватхорицата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:17.