IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 21st August 2011, 22:04
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Дами, не че горя от желание да се намесвам в женски конфликт, но понеже няма нито кал, нито монокини, нито басейн, то просто ще спомена, че темата си е тема и...да вземем да пишем по нея.

Това е малко лицемерно, знам..защото аз самият често не пиша по темите и правя т.н. спам, но друго не се сещам да изтъкна като причина, за да повлияя позитивно на всичките красиви жени тук, които понякога изпадат в дребни конфликти и неразбирателства..
Отговори с цитат
  #242  
Стар 22nd August 2011, 00:36
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
Talking

оная вечер си говорим за зъби с едно зъболекарче.В колата му и пушим.От дума на дума пак докарахме нещата до жени.Той е грък.
Та ми вика- Майна ,то файда няма да се зени цовек за хубави зени.Само си цекнат гадза насам натам,сте полудеес...По добре си земи ена грозна и тъпа зена.Пак има п,ка да и се радвас,пак се я п,кас в в ..за..Ама се ти е вярна!А хубави газета мозес да си имас винаги,дааа,ми как -те само зенени мазе тарсят.И комсии.
Викам му- Сигурен ли си бре?
А той каза -Сигурен съм!
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #243  
Стар 22nd August 2011, 00:40
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Не говорим само за пари и коли i_ani : ТРИЪГЪЛНО OСТРО КУХО ПЪРЧЕ.
Говорим за всичко необходимо за един чудесен живот.
Чудесно семейство,верни приятели,възможности,бизне с,образование ..парите ,колите и всички останало,са само допълнение към щастието и към самочувствието на даден човек...да, защо пък като ги имам да не парадирам с тях? Ти ги нямаш,заради това плюеш...... ааааааааа да не забравяме как ме кефят завистливите ОСТРИ парчета ,които са навсякъде.....още повече ми вдигат самочувствието си като ме плюят и говорят постоянно "красоти" ....

Жалкиии стеее 90% от тука събралите се..... такива жалки змии като повечето жени няма,ето защо най-добрите ми приятели са мъже......незнам жените тук,недо*бани ли сте,мъжки ласки ли ви липсват, избивате комплекси ли тук...да,лесно е пред компютъра,защото никой не може да ви види,защото пред монитора всеки е великк...много велик,всеки е красив,и на всеки много му знае устата.
Жал ми е за вас,наистина..... И мисля,че няма смисъл да ви удостоявам повече с вниманието си хахаххахааааааааааааааааа аааааааааа, просто не го заслужавате...няма смисъл да се хабя да обяснявам неща,които всеки знае,че СА ТАКА,но е болезнено да си ги признае и се заобикалят.....
Но и вие не сте виновни...българите сме такова племе,че когато единият има,и живее със самочувствие , другите го плюят. Дразнят ви директните хора, които не пестят каквото и да било,дразнят ви хората ,които имат повече самочувствие,заради това ,което са... и което вие никога няма да бъдете ))))))))))

Успех в живота лейдиииссс енд джентълмен.........................

I WILL PRAY FOR ALL OF YOU .........
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!

Последно редактирано от Taneva` : 22nd August 2011 на 00:45
Отговори с цитат
  #244  
Стар 22nd August 2011, 01:01
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Точно пък за i_ani съм сигурна, че не кара Жигула... Скъпите и нови коли са нещо хубаво, добре е човек да разполага с тях. Но не да парадира с тях, защото парадирането го превръща в пълен смешник. И не става въпрос само за българи, може и американецът да е смешник и който и да е.

Танева, права си, че материалните неща дават качество на живот и улеснение на хората. Но защо продължаваш да мислиш, че някой ти завижда? Като че ли всички тук са неспособни да ръководят успешна кариера и бизнес, защото са родени загубеняци? Аз имам приятели, които с "редови" професии си закупиха стабилни и лъскави материални вещи, без мама и тати да им помагат. Слез малко на земята, защото неспирното хвърчене ще ти свърши кофти услуга само веднъж, и това веднъж може да ти е достатъчно.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #245  
Стар 22nd August 2011, 21:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дори да кара Жигурли , от кога материалните неща започнаха да определят колко стойностен е един човек
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 22nd August 2011, 23:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението

Жалкиии стеее 90% от тука събралите се..... такива жалки змии като повечето жени няма,ето защо най-добрите ми приятели са мъже......незнам жените тук,недо*бани ли сте,мъжки ласки ли ви липсват, избивате комплекси ли тук...да,лесно е пред компютъра,защото никой не може да ви види,защото пред монитора всеки е великк...много велик,всеки е красив,и на всеки много му знае устата.
Жал ми е за вас,наистина.....
До сега умишлено съм те избягвала Танева, но честно казано ми дойде в повече. Ако ние сме недоебаните, защо аджаба ти си най-агресивната единица в този форум? Баси и баналния човек си - разбрахме, че всички ти завиждат .. на красотата, на сексуалните подвизи, на парите, колите, чалга заведенията... РАЗБРАХМЕ! Кажи нещо ново!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 22nd August 2011, 23:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението

Жалкиии стеее 90% от тука събралите се..... такива жалки змии като повечето жени няма,ето защо най-добрите ми приятели са мъже.....
На мен пък жени като теб са ми ясни! Видиш ли една жена, която предпочита мъжки компания, тя просто не търпи конкуренция. Плашат ме жени, които нямат приятелки!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 23rd August 2011, 08:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Имам един познат, любимата му фраза е - за жените само бой => е*ане => бой => е*ане => бой.......а аз все го критикувах, че е много краен ама човека явно е попадал все на такива като танева......сега го разбирам
Отговори с цитат
  #249  
Стар 23rd August 2011, 10:11
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от raptor Виж мнението
.....................

"Грозната жена ще ти бъде наказание, красивата - общо достояние." — Бион

Нещо такова е по неговата логика Което е пълна глупост-само един мъж, който го е страх жена му да не си намери по-добър от него може да го каже това.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 24th August 2011 на 15:08
Отговори с цитат
  #250  
Стар 23rd August 2011, 17:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Имам един познат, любимата му фраза е - за жените само бой => е*ане => бой => е*ане => бой.......а аз все го критикувах, че е много краен ама човека явно е попадал все на такива като танева......сега го разбирам
Хахахах и на мен това ми мина през акъла
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Държителимъжътженатадовасдакрасивилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.