IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13th October 2009, 14:07
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

ДВП не знам с какво точно ти въздейства - точно моя аватар! Ще ми е интересно да разбера!

Можеш с удоволствие да гледаш същата снимка на някой негър, докато който и да е от форума, гол до кръста те дразни!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #12  
Стар 13th October 2009, 14:11
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

То това за \"меките китки\" стана и мода
А иначе смятам че тези мъже не са лоши, стига да си показват намеренията че са от днес до утре и че жената до тях не е единствена. Аз харесвам когато мъжете играят с открити карти. Но някои нарочно прикриват \"ловеца\" в себе си и говорят красиви романтични приказки но не на една жена само... такива ги смятам за опасни \"ловджии\". И от такива съм се опарила до такава степен че все още съзнанието ми е изкривено в преценката ми за доста неща.
  #13  
Стар 13th October 2009, 14:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

А относно това че си показваш тялото, означава че просто си го харесваш Мое мнение!
Аз също обичам да се обличам с дрехи които по скоро показват отколкото прикриват :Д особено лятото. Но това не означава че търся непременно секс или съм тръгнала на лов за мъже.
  #14  
Стар 13th October 2009, 14:19
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

В латинска Америка, правенето на секс за удоволствие и от мъже и от жени е нещо съвсем нормално. Те се радват простичко на секса, правят го когато и с който имат възможност - така за емоция и релакс! Общувайки свободно те се научават да го правят с финес и изтънченост. Там вярноста не е на почит.

Защо БГ жената изпитва този панически страх - нейната "собственост" да не види нещо чуждо, поне докато може да се контролира и да не се напикава и нас*ра в гащите - не мога да си отговоря!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #15  
Стар 13th October 2009, 14:20
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Да, ама виж Лейди. От двайсе души, един е точно на това мнение!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #16  
Стар 13th October 2009, 14:20
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
ДВП не знам с какво точно ти въздейства - точно моя аватар! Ще ми е интересно да разбера!

Можеш с удоволствие да гледаш същата снимка на някой негър, докато който и да е от форума, гол до кръста те дразни!
Оо, аз с удоволствие мога да правя и други неща с негър , но не в това е въпросът. Не знам, майна, просто не мога да възприема нито писанията ти, нито аватарите ти. Нищо лично!Не целя да те обидя!
  #17  
Стар 13th October 2009, 14:21
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Предишния ми пък с кво ти бръкна в ДВП-то!
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #18  
Стар 13th October 2009, 14:30
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

по - добре е мъжете да показват , че са ловци , от колкото да се крият все пак тъпото на повечето жени е , че се правят , че не искат , а реално целат е една и съща въпрос на няква банална игра .Няма нищо лошо в това дирекно да кажеш кво искаш и да не се занимаваш с глупости и заобикалки , точно за това тези мъже мен супер мн ме радват
  #19  
Стар 13th October 2009, 14:31
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Имам в обкръжението си точно човека,който описва Рени.Говорили сме си и той лично ми е казвал че може да възприеме жените единствено като сексуален обект(и например си няма жена просто приятелка).Също така от моя гледна точка той флиртува със всяко възможно момиче,абсолютно всяко.Което вече за мен е странно,защото аз отивайки например на дискотека е имало случаи когато не мога да видя нито един симпатяга(някой да не си помисли че имам адски изисквания ),докато въпросния на същото място харесва всички момичета
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
  #20  
Стар 13th October 2009, 14:31
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Девило, трудно мога да се обидя от форумен лаф моабет! В никакъв случай не се стремя да ти се харесам, нито ме интересува дали и доколко не ти харесвам! Не е необходимо всеки път когато се случиш до мен да го показваш - знам за твоята неприязън.

Хайде, успокой топката и се прави че ме няма - като мен А!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Допадатливимъжекоитохаресватпочтивсичкижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:45.