IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th November 2009, 21:48
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th November 2009, 01:27
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

evelinho, имаш (мечетаааа) от мен и не се сдухвай за глупости
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th November 2009, 01:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Споко, след 10 години като вземе да ги стяга я черен, я бял дроб, ше им дойде акъла, да не ти пука
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th November 2009, 17:46
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

simone,apoklistika
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th November 2009, 13:21
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

И аз да се оплача, вчера почина единствения ми любим дядо
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th November 2009, 13:45
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

Съболезнования bojana!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st November 2009, 21:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st November 2009, 22:27
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Писна ми от него! Писна ми да не се съобразява че и аз съм човек и имам нужда от внимание. По цял ден си седи на компаа или си джитка по новия тел които е подарък от мен. Трябва да му направя забележка и явно да му покажа че ми е скучно, за да ми обърне внимание. Но по този начин се превръщам в мрънкащо сушество а не искам! Не знам вече какво да направя, писна ми аз да си прося внимание, писна ми аз да давам инициатива за всичко. Когато се разсърдя и му кажа че ми е скучно, той ми казва \"защо не ми каза че искаш да излезем някъде\". А защо трябва да му казвам, защо не се сеща той? Аз не искам изпросено внимание, аз искам той да го иска. А дори и да предложа нещо, пак се намира нещо дразнещо. Например вчера мислехме да излизаме, той ми каза да се наглася и ще излезем. Аз си изправих косата, сложих си гримче, както подобава, и най накрая ми каза \"изчакай половин час да си приключа играта и излизаме\". Аз тогава се разгримирах, облякох си дънките за вкъщи и взех да си разглеждам моите сайтове. Когато той ми каза че е готов, аз му казах че вече съм се отказала, и той беше много учуден как така... А аз се чудя има ли акъл в русата си главичка изобщо, че не се сеща че яко дразни. Не е че не ме обича, защото когато исках да се разделя с него, той ми плачеше и ме молеше да остана, дори искаше да говори с родителите ми. Обичам го и затова останах с него. Имам чувството че ме приема като даденост, и от това много боли. А сме говорили по въпроса, казва че ще се промени. Вече не ми се вярва, вече не вярвам на нищо...
А да, онзи ден го помолих да отиде до магазина да вземе някои неща. Той каза че ще отиде след малко. След 2 часа чакане той не помръдна от компа, и тогава отидох аз. Поне като не иска да направи нещо за мен, да не обещава, мамка му...
Преди малко, прибрах се от концерт, исках да си го гушна но той се занимаваше с компютъра пак. Тогава аз се отдръпнах и когато той се опита да ме гушне, след като приключи с глупостите си, тогава аз му казах че вече е късно, понеже не ми обърна внимание когато имах нужда и вече нямам нужда. И седнах да напиша този пост да се успокоя малко...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st November 2009, 23:17
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Има два варианта - или да се разделиш с него, или да промениш своето поведение, както и начина, по който го възприемаш. Все пак не можеш да го обвиняваш, че само той е виновен, защото във връзката участват двама човека. Не можеш да очакваш от него постоянно да чете мислите и чувствата ти, а в същото време ти да не се опитваш да го разбереш.

Не мисля, че се държиш и ти добре с него. Примерно, следващия път като реши да те прегърне, не се дърпай като малко дете, което се опитва да си го върне, а го гушни силно и му кажи с любов - "ето това чаках!"
Отговори с цитат
  #60  
Стар 21st November 2009, 23:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз вече цяла година прощавам но този човек е адски безотговорен. Не мога да си представя как ще е, когато някой ден има семейство, дали с мен или с някоя друга. Аз съм достафачно толерантна, и затова той ми се качва на главата и очаква да проявявам разбиране за всичко, както съм правила до сега. Писна ми аз да съм силната страна в връзката, имам нужда и аз от любов и внимание, но не изпросено.
Всъщност не очаквам нищо... исках само да си излея мъката, тъй като няма на кого....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:49.