IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5971  
Стар 11th September 2010, 15:17
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiarra_81
Много ти благодаря, diana1977. Определено и аз искам подмускулно, от всичко което изчетох, направих извода за себе си. В началото се бях насочила именно към Динев, защото неговите творения наистина ми харесаха най-много, но това, че ги слага надмускулно, ме отказа от него. Вече горе-долу се ориентирах къде и как, но ще ти бъда благодарна ако ми покажеш снимки след втората ти операция, и след третата. Два дни не спрях да чета темите тук, вече не мога и да спя нормално, все за това мисля. Единствената пречка да не предприема веднага тази операция е малкият ми син, който просто няма кой да го гледа, докато аз се възстановя дотам, че да мога да го вдигам и да го обгрижвам както досега. Незнам какво да правя, колко да изчакам.... Тук-таме срещнах постове на майки на много малки дечица, които споделиха че съвсем скоро ще се оперират. Ако някоя от тях се включи как са се справили след това с децата, имало ли е кой да им помага или се е наложило сами да се оправят, ще им бъда много благодарна. Не искам да чакам повече, но дълга ми към малкото ми детенце е на първо място все пак.
Здравейте момичета!
Тук съм от скоро, но се надявам да съм полезна с моя скромен опит.
При Тонев съм правила липосукция и всичко мина ок, а и цените са добри.
Гърдите ми ги слага Христо Бояджиев, по онова време се водеше най-добрия (2002 мисля че беше). Сега не зная дали оперира още?
Чудя се защо сте против надмускулното поставяне? Моите са именно такива и не са мръднали! Единствено от година на година стават по-готини Другият позитив е, че операцията е много по-щадяща откъм болка и възстановителен период. Никого не навивам, то при всеки е индивидуално и най-добре заедно с лекаря да се вземе това решение.
Успех на всички!
  #5972  
Стар 12th September 2010, 00:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niki7
te_dda, винаги много компетентно отговаряш, дай мнение и по моите въпроси относно чувствителността и тези бучки, които все още са така и днес. Моля и други момичета да споделят, каквото знаят по моя въпрос.
ами за чувствителността ще ти трябват няколко месеца, за бучиците...ако говориш за бучици с големина на зрънца в областта на шева и под него - това е нормално - тъканна реакция около резорбиращите се момента вътрешни шевове....с течение на времето намалява или изчезват - зависи колко съединителна тъкан ще се образува при този процес...други бучки не е нормално да усещаш...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5973  
Стар 12th September 2010, 10:19
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Благодаря ти, те_dda! Точно такива малки бучици са и са около вертикалните шевове в долната част на гърдите. Е, ще чакам времето да минава и всичко да се оправи. Секси69, ти как си? Какво става с твоите цици, променят ли се? До преди няколко дни като че ли ареолите ми изглеждаха като подпухнали, а сега и те се връщат в първоначалния си вид преди операцията. Сутринта дъщеря ми ми каза, че гърдите ми се разхубавяват . Много се изкефих. Приятен ден на всички!
  #5974  
Стар 12th September 2010, 10:26
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Всъщност, колкото като грахчета са тези бучици и са в долната част и на двете гърди, на около 2 см под ареолите и не са съвсем върху шевовете. Сега се опипах, това е точното място. Като по-твърди участъци по-скоро. Ох, досадна ставам, стига съм се обяснявала
  #5975  
Стар 14th September 2010, 14:19
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Теда, аз имах плисета, които до към втория месец изчезнаха. Ако все още ти е любопитно, дай имейл да ти пратя снимки.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
  #5976  
Стар 14th September 2010, 14:31
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Нека да видим и ние, моля те.
  #5977  
Стар 15th September 2010, 11:07
sisi222 sisi222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Момичета не успях да прочета всички въпроси и отговори по темата затова може и да повторям някой, за което се извинявам, но искам да разбера със сигурност дали при изцяло подмускулното поставяне на имплант той е покрит изцяло от мускула. Доколкото знам(прочела съм доста коментари във форумите и мнения по въпроса на някои от по - известните хирурзи) методите за поставяне са: надмускулно, подмускулно и частично подмускула, аз държа импланта, който ше ми бъде поставен да е покрит с гръден мускул и да няма допир с гръдната тъкан, но последната инфирмация, която получих е че - това е абсолютно невъзможно и дори при "изцяло" подмускулното импланта винаги остава непокрит от мускула. И ако това е така, а на мен ми звучи съвсем логично, защо пластичните ни хирурзи твърдят, та дори и нагледно показват с рисунки как мускула покрива импланта.
  #5978  
Стар 15th September 2010, 11:31
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Няма как импланта да е изцяло покрит от мускула,освен ако не е много малък кубик......а и тогава не е много сигурно,поне според мен...
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #5979  
Стар 15th September 2010, 12:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

незнам какъв мъжки мускул трябва да има,за да бъде така....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5980  
Стар 15th September 2010, 22:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisi222
методите за поставяне са: надмускулно, подмускулно и частично подмускула,
Всъщност методите са надмускулно (под жлезата), подмускулно и под фасцията на мускула. Частичо подмускулно, за което говориш, идва като следствие от поставяне на имплант, по голям от 250-260 мл. Изцяло подмускулниятвариант се ползва само при импланти под този кубик и при реконструкция на гърда.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:43.