IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 27th October 2010, 20:10
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisi222
Направо незнам вече на кого и в каво да вярвам, а ми предстои операция......
..и аз така...
  #272  
Стар 27th October 2010, 20:15
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Panther
!

Повече подробности относно преживяванията си около мамопластиката няма да споделям тук, защото са доста лични и шокиращи, а и не ми се влиза в излишни полемики със служителки, хирурзи, фен-клуб....и прочие..."на чужд гръб и 100 тояги са малко" гласи една поговорка - е, правилна е и в пълна сила се отнася за гореспоменатата клиника!

Изразих си мнението, защото бях длъжна да го направя. Ако мога да предпазя някой от подобни на моите преживелици - бих се радвала много!

Бъдете щастливи и хубава вечер!

Panther
Ако искаше да предпазиш някого, щеше да цитираш факти. Аз такива не видях. Единственото което разбрах от поста ти, е че секретарката на Георгиев пишела тук. И какво от това ? Всеки е свободен да изразява мнението си където иска. И за не кажеш че съм от "фен клуба" на въпросния лекар, ще напомня, че не съм му пациентка, не планирам и за в бъдеще да се оперирам при него. И меко казано странно е когато се появяват потребители с по 3 до 5 мнения, яростно оплюващи някой и покриващи се веднага, щом се вдигне шум около самоличността им.
  #273  
Стар 27th October 2010, 21:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
.. не съм му пациентка, не планирам и за в бъдеще да се оперирам при него.
Е, разбира се....уникалните му оферти за цени и брой процедури са просто смайващи И изказването:Аз мога,няма проблем
Кой би се вързал на тях
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #274  
Стар 27th October 2010, 21:14
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

sisi222, при кой доктор си решила да се оперираш?

Nike_13, а ти? Избра ли хирург?
  #275  
Стар 27th October 2010, 21:35
DreaMsss DreaMsss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 7
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Цитирай:
Първоначално написано от Panther
!

Повече подробности относно преживяванията си около мамопластиката няма да споделям тук, защото са доста лични и шокиращи, а и не ми се влиза в излишни полемики със служителки, хирурзи, фен-клуб....и прочие..."на чужд гръб и 100 тояги са малко" гласи една поговорка - е, правилна е и в пълна сила се отнася за гореспоменатата клиника!

Изразих си мнението, защото бях длъжна да го направя. Ако мога да предпазя някой от подобни на моите преживелици - бих се радвала много!

Бъдете щастливи и хубава вечер!

Panther
Ако искаше да предпазиш някого, щеше да цитираш факти. Аз такива не видях. Единственото което разбрах от поста ти, е че секретарката на Георгиев пишела тук. И какво от това ? Всеки е свободен да изразява мнението си където иска. И за не кажеш че съм от "фен клуба" на въпросния лекар, ще напомня, че не съм му пациентка, не планирам и за в бъдеще да се оперирам при него. И меко казано странно е когато се появяват потребители с по 3 до 5 мнения, яростно оплюващи някой и покриващи се веднага, щом се вдигне шум около самоличността им.
Не се прави, че не си чела мненията на djovana22 http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...hlight=#615973 sisa69, където ясно казват , как някаква Ева- т.е. gwendoline - секретарката на Николай Георгиев е звъняла в клиниката и е предупреждавала доктора. Тогава тя не беше секретарка на Георгиев, а просто го информираше. Според мен просто те устройва факта , че тя оплю твоя хирург, а и че изкарва всеки, който пише тук , че е Ильо Стоянов. Явно много и се иска Ильо Стоянов да си мисли за нея и да се вълнува от това, което тя пише за него.
А за новите момичета ще кажа, че сами трябва да решат при кого да се оперират, а не да се влияят от препоръки на персонал и пациентки с по няколко реоперации.
  #276  
Стар 27th October 2010, 21:41
DreaMsss DreaMsss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 7
По подразбиране Re: отговор

Цитирай:
Първоначално написано от Panther
Здравейте момичета!

Казах и преди, живейте си безгрижно, чувствайте се красиви, пазете здравето си и да не ви пука!

Нека никога не ви се налага заради чудовища като тези в клиниката на НГ да си правите няколко корекции една след друга все там, защото уж все ще си поправят грешката /наясно сте колко скъпо е всичко!/, след което нещата да се коригират наистина перфектно, но в чужбина. Ей това НЕ ви пожелавам! Явно някои личности харесват да се самозаблуждават, други да се заяждат и да иронизират останалите, трети да казват на черното бяло - въпрос единствено на личен избор!

Повече подробности относно преживяванията си около мамопластиката няма да споделям тук, защото са доста лични и шокиращи, а и не ми се влиза в излишни полемики със служителки, хирурзи, фен-клуб....и прочие..."на чужд гръб и 100 тояги са малко" гласи една поговорка - е, правилна е и в пълна сила се отнася за гореспоменатата клиника!

Изразих си мнението, защото бях длъжна да го направя. Ако мога да предпазя някой от подобни на моите преживелици - бих се радвала много!

Бъдете щастливи и хубава вечер!

Panther
И аз като Panther няма да пиша вече тук и да давам инфо за мен. Много сте злобни, груби и обиждате всеки, който не е фен на Николай Георгиев и секретарката му- gwendoline. Затова няма много редовни потребители тук, защото гоните всеки който ви е неудобен. Все едни и същи стари интересчийки си пишете тук.
  #277  
Стар 27th October 2010, 22:43
sisi222 sisi222 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Ами исках Н. Георгиев да ме оперира, ама вече не - не само заради това че е от порицаните, просто ми хареса гърди направени от Стоянов ама и за него не съм много сигурна. Някой може ли да ми каже колко ще ми излязат макган 110 софт тъч при Стоянов (имам предвид всичко-престой, опойка... )
  #278  
Стар 28th October 2010, 02:03
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
sisi222, при кой доктор си решила да се оперираш?

Nike_13, а ти? Избра ли хирург?
мама Миа , аз съм се спряла на Стоянов, но нямам още дата.
  #279  
Стар 28th October 2010, 07:41
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Момичета, колко време след операцията започнахте да правите коремни преси?
  #280  
Стар 28th October 2010, 21:40
emanuela88 emanuela88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,

Другата седмица ми предстои операция за повдигане при Виолин Петров. Бих с искала да ви помоля за мнения, кое е по-добре да си направя първо само повдигане и след 3 месеца да си сложа имплант или да си направя само 1 операция. кои са плюсовете и минусите и в двата случая?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:23.