IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th September 2009, 13:44
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А...тва последното не е хич вярно.Много често жените си харесват имено педерасти и после само въздишат "Ех, що си педераст?"...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th September 2009, 13:46
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
А...тва последното не е хич вярно.Много често жените си харесват имено педерасти и после само въздишат "Ех, що си педераст?"...
Ех да взема да се правя на такав и като ми кажат така ще им викам,СПОКО ОКОПИТИХ СЕ,ПОЧВАЙ МЕ
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th September 2009, 14:28
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Видях много отговори от рода на "о, това е отвратително, ужасно" и т.н.
Ако някой от вас може да ми обясни защо е ужасно... май са само предрасъдъци, а? След като може да се посяга на жеснките задници защо да не може и на мъжките (от жени! а не от мъже!). Тук някой каза, че задника му не бил вход... ами тя природата и жеснкия задник не го е направила за вход. Всеки задник по природното си начало е само изход, независимо мъжки или женски. А и мисля, че apoklistika е права, че и да има такива от вас няма да си признаят, но се чудя защо?
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th September 2009, 14:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
Ако някой от вас може да ми обясни защо е ужасно... май са само предрасъдъци, а? След като може да се посяга на жеснките задници защо да не може и на мъжките (от жени! а не от мъже!).
Не само ужасно , а и СУПЕР ГАДНО ! .....Не се ли замисляш , че , ако беше нормално , природата щеше да дари и жените с пишки
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th September 2009, 14:42
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
А...тва последното не е хич вярно.Много често жените си харесват имено педерасти и после само въздишат "Ех, що си педераст?"...
това,че някой педераст ти е харесал на външен вид съвсем не значи,че гориш от сексуални желания и намерения наистина, ако да речем има реална възможност да се стигне до този момент...да не говорим за момента с дилдото, който се обсъждаше......така че това, което казваш са само думи...на практика нещата стоят съвсем различно..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th September 2009, 14:44
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Бе като заговорихте за педе...си на мен Боби(Урсула) яко ме кефи сега.......
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th September 2009, 15:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
и да има такива от вас няма да си признаят, но се чудя защо?
И на тоя въпрос мога да ти отговоря- именно заради асоциацията, която много хора автоматично правят- даде ли един мъж да му се бърка в задника, значи е педал. Което показва липса на знание дори на такива простички нещица, като значението на думата "хомосексуалност" например.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th September 2009, 15:19
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Не съм пробвала, но бих искала.
Засега само масаж на простата съм правила и е невероятно усещането, а като се научиш как точно се прави е още по-хубаво.
Живот и здраве, като опитам, ще пиша как е
Според мен и за него ще е интересно, но още не сме стигнали до тази фаза, нужно е голямо доверие и време.
А на тези, които толкова се възмущават, искам да кажа, че ако един мъж практикува такъв секс с любимата си, изобщо не означава, че е хомосексуалист. Ако е хомосексуалист, ще го практикува с мъж, а не с жена.
Ако един мъж прави такъв секс с вас, според мен означава, че има голяма интимност в двойката, освен и липса на предразсъдъци, разбира се.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th September 2009, 15:24
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Не съм пробвала, но бих искала.
Засега само масаж на простата съм правила и е невероятно усещането, а като се научиш как точно се прави е още по-хубаво.
Живот и здраве, като опитам, ще пиша как е
Според мен и за него ще е интересно, но още не сме стигнали до тази фаза, нужно е голямо доверие и време.
А на тези, които толкова се възмущават, искам да кажа, че ако един мъж практикува такъв секс с любимата си, изобщо не означава, че е хомосексуалист. Ако е хомосексуалист, ще го практикува с мъж, а не с жена.
Ако един мъж прави такъв секс с вас, според мен означава, че има голяма интимност в двойката, освен и липса на предразсъдъци, разбира се.
Куку,за кво доверие говориш,мен комар ако ме ухапе там много ще му се ядосам а кво остава за жена или мъж,никой неможе да ме убеди че е нормално,и аз нямам задръжки ама това си е прекалено
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th September 2009, 15:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Лично аз нямам предразсъдъци , а познавам мъжа до мен на 100%...и ми е ясно каква ще е реакцията му
Представям си аз която съм 1/2 порция , да оправям мъжа ми , който е 2-ов исполин Не е ли по-добре мен да оправя отзад?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаролите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.