IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th February 2006, 19:30
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И двете фирми са добри и произвеждат имплантанти от един вид.Няма статистика на някоя от двете да са правили повече усложнения.Регистрирани са в България, така че зависи кой ще ти ги слага, какъв размер ще изберете и къде ще бъдат поставени - под или над мускула.Това го решавате с лекаря, по опитните знаят да преценяват.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th February 2006, 13:02
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stil
момичета кои подплънки са най-хубави макган или евросиликон?Кой доктор да избера за бюст?Дайте съвет
МакГан дават по- голяма възможност за избор, съобразен с индивидуалната фигура- над 40 вида са им.
Евросиликон са надеждни и преминали всички тестове и т.н. Както и МакГан, де.
Ефремов ми каза, че при МакГан почти не се среща ККонтрактура. Но знам ли истина ли е
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th May 2006, 12:40
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

разгледай форума , мисля че имаше момичета с подобна тревога.прати на всяко от тях лично саобщение, надявам се да ти отговорят скоро.Но прати на всяко.Понякога трябва да се понатиснеш за да ти обарнат внимание.Успех
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th July 2007, 17:11
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

здравейте.пиша ви по повод силикона в устните.аз съм със силикон и съм много доволна,трябва само да уцелите подходящия пластичен хирург.за устни и носове най-добър е Емил Георгиев.ПРАВИЛА СЪМ СИ И НОСА ДВА ПЪТИ,ПЪРВИЯ ПРИ СЕРДЕВ,МОЛЯ ВИ НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ.ПРОМЕНИ МИ ФОРМАТА ЗА ОКОЛО МЕСЕЦ,СЛЕД КАТО МИ ПАДНАХА КОНЦИТЕ МИ СТАНА ПАК СЪЩИЯ,А НА ВСИЧКО ОТГОРЕ НЕ МЕ ХВАНА МЕСТНАТА УПОЙКА И ОПИЩЯХ ЦЯЛАТА КЛИНИКА И С МОЙТА ПРИЯТЕЛКА СТАНА СЪЩОТО.ВТОРИЯ ПЪТ СИ ГО ПРАВИХ ПРИ БОЯДЖИЕВ ЗА ТОТАЛНА ПРОМЯНА И ПРОМЯНАТА БЕШЕ,ЧЕ МИ СТАНА КРИВ НОСА.ЗА МОЕ НЕЩАСТИЕ ТРЯБВА ДА СИ ГО ОПЕРИРАМ ПАК.ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е ПРИ ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ,ЗА НЕГО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ,ЧЕ Е ДОБЪР.НА ВСИЧКОТО ОТ ГОРЕ СИ ИМАХ СЪВСЕМ НОРМАЛЕН НОС,А СЕГА МИ Е ИЗКРИВЕН.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th July 2007, 17:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Здравей,
моят съвет е преди да знаеш каквото и да е със сигурност, прочети малко мненията във форума за лекаря, към който си се насочила
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th July 2007, 17:39
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

ЗАБРАВИХ ДА ВИ КАЖА ОЩЕ НЕЩО ЗА БОЯДЖИЕВ.ТОЙ Е ТОЛКОВА ВЪЗРАСТЕН,ЧЕ ОТДАВНА НЕ ОПЕРИРА ТОЙ.КАТО ЗАСПИШ СИ ПРАВЯТ ОПИТИ НА ТЕБ НЕГОВИ УЧЕНИЦИ,КАКТО СЕ СЛУЧИ И С МЕН ЗА НЕЩАСТИЕ,ЕДВАМ СЕ ПРЕСТРАШИХ ДА СЕ ОПЕРИРАМ,СЕГА МИ ТРЯБВА НОВА ОПЕРАЦИЯ,КОЯТО ДА ПОПРАВИ СТОРЕНОТО ОТ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th July 2007, 17:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами както вече ти е казал Успех, не бързай, за да не се наложи и четвърта операция.
Има тема за Емил Георгиев, изчети мненията там и пак си помисли.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th July 2007, 21:59
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

И аз ще ви посъветвам да потърсите из форума повечко за силикона и за въпросните лекари,много се изписа за всичко това особено за силикона се разтърсете малко повече
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th July 2007, 22:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunny211
ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е ПРИ ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ,ЗА НЕГО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ,ЧЕ Е ДОБЪР.
е чак пък със сигурност...аз познавам доста недоволни именно от него все пак дано да си доволна от резултата, че три операции не са малко. успех
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th July 2007, 22:54
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране

права си,че не мога да съм напълно сигурна,защото при всеки е различно,но имам няколко приятелки дето си направиха при него носовете и устните и изглеждат невероятно.дано и аз да имам този късмет.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.