IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2891  
Стар 31st January 2012, 13:35
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Дам, напълно разбирам, Нелс!
Не съм фенка на деколтетата, обличам се по-спортно.
Подгръдната ми е 75 см.
  #2892  
Стар 31st January 2012, 13:41
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Също мисля за по-широка основа, да се "разливат" половин идея в страни (сега съм така). Не ме кефят щръкнали напред примерно. Но искам и леко очертано деколте, като това.
  #2893  
Стар 31st January 2012, 13:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи с таз височина и подгръдна 75 (пак казвам височина спеСиално за ЖивотътекрасиФ) ... щот като си висока и костната структура ти е друга и гръден кош и мускул и всичко под 400 ще са ти като стафидки. А вече след като е определен кубика на база на анатомични особености на гръдния кош дофтора ще избере правилната проекция и широчина/височина (или диаметър ако са кръгли)

Последно редактирано от lily.ana : 31st January 2012 на 13:51
  #2894  
Стар 31st January 2012, 13:46
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Дам, напълно разбирам, Нелс!
Не съм фенка на деколтетата, обличам се по-спортно.
Подгръдната ми е 75 см.
Аз така на прима виста, бих казала 400сс.
Аз съм с 78 подгръдна.
Ама пак ти казвам - нека хирурга си прецени. Просто не се дърпай ако ти каже по-голям кубик, ще съжелаваш.
На мен Стоянов ми каза 410-450, но тък като не съм раждала, по-скоро 410. Аз казах "Абе аз я родя, я не. Давай по-големия.."
А предния хирург ми беше казал максимум 290! И сега щях да си скубя косите и да се заривам главата в пепел....
Така че: ходене по консултации и гледане на мнооооогооооооо снимки му е майката!!

Предлагам ти да почнеш да изискваш снимки от нас на ЛС и да сравняваш. Почвай от Лилянка, че май нейните мерки са най-близо до твоите.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2895  
Стар 31st January 2012, 13:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Също мисля за по-широка основа, да се "разливат" половин идея в страни (сега съм така). Не ме кефят щръкнали напред примерно. Но искам и леко очертано деколте, като това.
Първото е кръгло, второто - анатомично. Значи вече знаеш какъв вид искаш.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2896  
Стар 31st January 2012, 13:48
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, аз харесвам резултата ти, но и аз съм на мнение, че доцентката е трябвало да си отпусне кесията в твоя случай. Поне още 100 кубика отгоре. Нямаше да ти пречат при бягането, а кожата щеше да се опне още повече.
.
Неле, вече имам мое си мнение за метода и на работа. Не е толкова лесно, колкото ние си мислим Има си жената съображения за да не слага големи кубици. Ако евентуално някой я изнуди, то е само за сметка на пациента според мен.
Сега се сетих, че ми каза, че дъщеря и е с 245 сс и и мрънка от много време за 300, но тя не и дава. Вика : "скоро ше се сбием, много ме напъва"

Радвам се че си сложих тези импланти, харесвам се (на фона на катастрофалната гледка преди операцията). Бих си направила корекция на ареолите, но не и на размера.....засега
  #2897  
Стар 31st January 2012, 13:49
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи с таз височина и подгръдна 75 (пак казвам височина спеСиално за ЖифотътекрасиФ) ... щот като си висока и костната структура ти е друга и гръден кош и мускул и всичко под 400 ще са ти като стафидки. А вече след като е определен кубика на база на анатомични особености на гръдния кош дофтора ще избере правилната проекция и широчина/височина (или диаметър ако са кръгли)
Напротив- първо се измерва и се изчислява най-подходящата ширина и височина на импланта, а след това по тези характеристики се търси в каталога с имплантите, на какъв кубик отговарят. Ако някой не вярва, да попита хирурга си.
Последното нещо, от което хирурга се вълнува, когато ти избира импланти е височината ти.
  #2898  
Стар 31st January 2012, 13:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Да! Лайф-ката е права. Вземат се един куп мерки по гръдния кош, вкл.и разстоянието от ключицата надолу. После на база на тези размери се търси подходящия кубик.
__________________
Ordnung muss sein!
  #2899  
Стар 31st January 2012, 13:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Виж сега, както сама ти каза по-нагоре... ние висчки тук сме пациенти, а не хирурзи. Щом толкова държиш на това, че височината няма значение аз не мисля да споря с теб
  #2900  
Стар 31st January 2012, 13:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Неле, вече имам мое си мнение за метода и на работа. Не е толкова лесно, колкото ние си мислим Има си жената съображения за да не слага големи кубици.
Разбирам го това. Не обича да рискува. Аз винаги я препоръчвам, когато някой се чуди за хирург. Но аз си прецених, че искам голям кубик, и си поех риска. И отидох при този, при който би ми минал номера.. Тя защо не слага големи, какви са съображенията й? Или не казва?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.