IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th December 2008, 21:25
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз съм Стрелец, но съм с асцендент Овен
Отговори с цитат
  #62  
Стар 14th December 2008, 21:32
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Аз съм Стрелец, но съм с асцендент Овен
и като каква се определяш бобе,като карактер
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #63  
Стар 14th December 2008, 21:49
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Аз съм Стрелец, но съм с асцендент Овен
и като каква се определяш бобе,като карактер

И двете зодии са огнени..., незнам аз съм страшно голям инат и постоянно споря та дори и да не съм права много сум твърдоглава...но наи-лошото е че ако ми е криво съм заядлива и то към наи-близките.
Да не ти говоря като бях бременна какво се случваше около мен.... стихия и буря.

Но в добро настроение ли съм, тогава лаф след лаф...купон след купон веселя цялата компания.

Много сум чуствителна...но колкото и лоши неща да ми се случват....гледам напред винаги мечтая и съм много позитивна личност.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th December 2008, 21:58
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Аз съм Стрелец, но съм с асцендент Овен
и като каква се определяш бобе,като карактер

И двете зодии са огнени..., незнам аз съм страшно голям инат и постоянно споря та дори и да не съм права много сум твърдоглава...но наи-лошото е че ако ми е криво съм заядлива и то към наи-близките.
Да не ти говоря като бях бременна какво се случваше около мен.... стихия и буря.

Но в добро настроение ли съм, тогава лаф след лаф...купон след купон веселя цялата компания.

Много сум чуствителна...но колкото и лоши неща да ми се случват....гледам напред винаги мечтая и съм много позитивна личност.
да си отстояваме позициите е похвално ,но не и когато не сме прави ,но кой ли не го прави ,на всеки се случва да се инати,и добре че не сме били около теб докато е растяло коремчето но пък оредполагам резултата е супер ,да ти е живо и здраво малчуганчето
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th December 2008, 22:11
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами аз съм много гаден човек понякога,правя се на тартор....а съм далеч от възмоjностите си.

Колкото съм лоша понякога толкова съм и наивно глупава от доброта.....двете крайности.

Благодаря за поjеланията!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 14th December 2008, 23:26
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от pifco
овните са немам думи няма угодия и поне за мен по далече от тях,поне с моя характер ,а мога да кажа че съм адски търпелив
Амии,напротив,лесно им се угажда,стига да подходиш правилно към тях и са готови да направят всичко за теб
Браво все едно аз съм го написала това
АЗ съм Овен ама повече съм към ЧЕРНАТА овца
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th December 2008, 09:56
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Много се разбирам с ОВНИ - и жени и мъже. Най-много се кефя на това че никога не се предават, винаги постигат поставената цел.... а да не говорим че на тях винаги може да се разчита!Другото ми впечатление е че са доста интелигентни . Сестра ми и двама от най-добрите ми приятели ( и момче, и момиче) са от тази зодия. Много си ги обичам!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th December 2008, 11:02
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

според мен има голяма разлика между мъж и жена овен - жените са борбени, докато мъжете се оставят на течението - дори нещо да не им харсва няма да направят усилие да го променят, ако някой друг може да вземе решението вместо тях...иначе и за мъжете и жените мога да кажа че са добри и определено имат авантюристичен дух. жените овни проявяват открит инат докато при мъжете овни ината по-скоро е скрит
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th December 2008, 11:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Биби, може би е така.
Но приятелят, за когото писах по-горе, винаги взима решенията сам. Твърдо стои зад позициите си и е доста отговорен.
Гледа детето си сам, и дори когато то е при майка си - ако има проблем тя му се обажда и винаги разчита на него.
Не бих казала, че се е оставил на течението, като се има предвид че е на 35/ не много според мен/, и без да е подпомаган от родители , вече има два бизнеса, три апартамента, в момента учи за да разшири знанията си свързани с новия бизнес ....
стана малко като реклама затова спирам, но е постигнал доста неща, които е постигнал полагайки усилия.
може пък да е единичен случей, но е доста упорит и никога не се отказва , което си е характерна черта за Овните.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 15th December 2008, 11:42
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

тира, изключения от правилото винаги има нали знаеш - то ако всичко зависеше от зодията, ще я втасаме това което съм написала се базира на мои впечатления от хора, намиращи се в близкото ми обкръжение, но както знаем хората се променят под влияние на различни обстоятелства....за мъжете мога само да допълня че на пръв поглед изглеждат решителни, но в действителност не е така и са хора на които може да се разчита, НО само когато става въпрос за приятелите....
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖЕНИТЕОВНИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.