IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3061  
Стар 17th November 2009, 22:20
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

gwendoline за кой Н.Георгиев казаваш този от Нифертити или другия който е съпруг на Елвира Георгиева!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
  #3062  
Стар 17th November 2009, 22:22
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

доц. Емил Георгиев е от "Нефертити", а д-р Николай Георгиев е съпруг на Елвира.
  #3063  
Стар 26th November 2009, 00:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Днес даваха по телевизията, че данъчните са погнали и пластичните хирурзи...

У чужбинско Властите в САЩ възнамеряват да въведат данък красота

А това въобще не го разбрах как става?
  #3064  
Стар 26th November 2009, 07:51
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Това с данъка е пълна тъпотия. Дано не вземат да го изкопират и нашите "умници", щото и така не са евтини пластичните операции, ама тогава наистина ще станат привилегия на богатите.
А въпросния повдигащ сутиен аз го разбрах като алтернатива за дами с наличен естествен бюст, но поотпуснат. Ако нямаш гърди, съответно няма какво да повдигаш.
  #3065  
Стар 26th November 2009, 09:21
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

и кво като ги погнат, сериозните доктори са си изрядни, поне аз до колкото съм видял дават касови бележки за консултациите, така че няма кво да се притесняват
  #3066  
Стар 27th November 2009, 00:09
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Има ли някъде където мога да прочета повечко за видовете импланти като марки по-точно, знам че искам анатомични, защото с моята хилавост с кръгли ще съм като с 2 портокалчета, но по какви критерии да избера марката
  #3067  
Стар 27th November 2009, 09:51
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Novak, според мен най-добре е да отидеш на консултация при някой хирург. Даже отиди при няколко, за да чуеш професионално мнение и препоръки. Има голямо значение каква е стартовата ти позиция и според мен ти не можеш да прецениш кое ще ти стои добре като гледаш само таблиците с размерите на различните импланти.

Успех и следвай мечтите си !!!
  #3068  
Стар 27th November 2009, 10:08
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristee
Novak, според мен най-добре е да отидеш на консултация при някой хирург. Даже отиди при няколко, за да чуеш професионално мнение и препоръки. Има голямо значение каква е стартовата ти позиция и според мен ти не можеш да прецениш кое ще ти стои добре като гледаш само таблиците с размерите на различните импланти.

Успех и следвай мечтите си !!!
Вече като за начало ходих при Георгиев, модел, кубици и т.н. всичко от неговото мнение съвпадна с моето и на мъжа ми, защото нищо че не пиша почти всичко съм изчела тук и по разни други сайтчета, които сте дали. Но ми прави впечатление(основно от изписаното от вас), че повечето хирурзи препоръчват и предпочитат да работят с определени марки. Явно всяка по един или друг начин си има плюсовете и минусите, но защо колкото е 'по-известен' хирурга толкова по-скъпа марка предлага и почти настоява за нея. Та идеята ми е ако може да ми обясните за рзличните видове повърхности - гладки, грапави и т.н., че нещо в тази част не се ориентирам особено много и коя марка какво предлага. Не искам да ми казвате 'ето това е точно за теб', а тези импланти са такива и такива и се използват най-вече в еди какви си случаи и т.н.
Оххх много протяжна станах, но да си обясня въпроса все пак
  #3069  
Стар 27th November 2009, 10:11
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Като цяло във форума виждам няколко основни и определено компетентни момичета, които пишат и отговарят та си мисля, че за толкова години (поне от 2 чета аз и срещам едни и същи имена на пишещи), а някои и с по няколко реимплантации сте събрали доста повече впечатления от мен само четящата и то не чак толкова постоянно.
  #3070  
Стар 27th November 2009, 10:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Не искам да ми казвате 'ето това е точно за теб', :
О, извинявай, че ти написах, че щом имаш толкова изисквания трябва да си сложиш еди кои си, за да избегнеш ръба...ях останала с впечатление от конкретиката на въпросите ти, че точно това питаш....
Ето ти по сегашната ти тема инфо:
http://www.tialoto.bg/dejavu/2007/05...-si-gardi.4599
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:50.